کد تخفیف 50 هزار تومانی باسلام!
 

تخفیف 10% فروش انواع فرش و گلیم فرش

معتبر تا 3 روز بعد
10% تخفیف 10% فروش انواع فرش و گلیم فرش
.

 •    سایر

 • تخفیف 10% فروش انواع فرش و گلیم فرش

  10% ( سود شما در این خرید : 380,000 تومان )
  4911 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 3,800,000 تومان
  • 3,420,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید گلیم فرش را از سایت ایسام با 10% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  خصوصیات گلیم فرش:

  گلیم فرش ماشینی موجود در فزوشگاه های اینترنتی دارای زمینه کرم است دارای 9 سایز می باشد. فرش ماشینی 4 متری دارای ابعاد 225*150 سانتی متر و مستطیل شکل است.رنگ زمینه کرم است و تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش ایرانی 6 رنگ است. تراکم عرضی گلیم فرش 320 شانه است. جنس نخ پود از کنف است و جنس نخ تار از پلی استر و پنبه می باشد. قابلیت شستشو دارد و ضد حساسیت است. گلیم فرش ایرانی کویر حال و هوای سنتی برای شما به ارمغان می آورد. طرح و رنگ به کار رفته در فرش ایرانی بسیار چشم نواز است.
  تارو پود به کار رفته در فرش ماشینی از موادی است که کیفیت و دوام قابل قبولی را برای فرش به وجود آورده است. ابعاد این فرش به گونه ای است که در اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه می توانید مورد استفاده قرار دهید. از مزیت های این فرش ضد حساسیت بودن است و اگر در خانه کودک دارید این فرش گزینه مناسبی برای شما است. قیمت فرش ماشینی در برابر قیمت فرش دستبافت بسیار ارزانتر است. این گلیم فرش کویر طرح و نقش زیبایی دارد و حسی شبیه به داشتن فرش دستبافت را برایتان به وجود می آورد. خرید فرش برای آشپزخانه مدرن نیز سخت یهای خودش را دارد.

  نظرات کاربران در مورد محصول: 

  نقاط قوت: کیفیت خوب نسبت به قیمت و ضد حساسیت بودن و موجود در فروشگاه باسلام  و فروشگاه های دیگر از مزیت های این محصول فرش است که کاربران به آن اشاره نموده اند.
  نقاط ضعف: کیفیت بافت مناسب و نرم نبودن از ویزگی های منفی این محصول فرش است که کاربران به آن اشاره کرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: رضایت خرید این محصول فرش ایرانی در سایت های اینترنتی بدون کدتخفیف است.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهایسام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%