خرید گرمکن ورزشی تا 66% تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
66%خرید گرمکن ورزشی تا 66% تخفیف
.


 • خرید گرمکن ورزشی تا 66% تخفیف

  66% ( سود شما در این خرید : 190,080 تومان )
  2819 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 288,000 تومان
  • 97,920 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید گرمکن ورزشی را از سایت دیجی کالا با 66% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده گرمکن ورزشی:  

  فروشگاه اینترنتی دیجی کالا انواع ست گرمکن  و شلوار ورزشی مردانه و لباس ورزشی مردانه را تا 66% تخفیف به فروش می رساند که شما می توانید خرید گرمکن ورزشی مردانه را از این فروشگاه با قیمت مناسب انجام دهید.

  خصوصیات گرمکن ورزشی:

   ست سویشرت و شلوار مردانه بیلسی مدل 61M9430-PET-GRI-GRI از ترکیب جنس پنبه و پلی استر است که در دیجی کالا موجود می باشد. ست گرمکن ورزشی مردانه بیلسی دو تیکه است که شامل یک سوییشرت و یک شلوار می باشد. سوییشرت ست مردانه بیلسی از 66% پلی استر و 66% الیاف نخی پنبه ای تهیه شده است. شکل یقه سوییشرت ست گرمکن ورزشی مردانه به شکل ایستاده است. این سوییشرت به وسیله ی زیپ از جلو بسته می شود و دارای دو جیب می باشد. این سوییشرت دارای فرم معمولی است که راحتی را برای شخصی که از این ست ورزشی استفاده می کند به وجود می آورد. 
  شلوار ست ورزشی مردانه بیلسی از 66% پلی استر و 66% الیاف پنبه تهیه شده است. این شلوار دارای کمر کشی است که با بند نیز بسته می شود. فرم شلوار به صورت راسته است و قد بلند دارد. شلوار این ست گرمکن ورزشی بیلسی نیز دارای دو جیب می باشد. این ست لباس ورزشی بیلسی از ترکیب رنگ های طوسی، مشکی و سبز فسفری تشکیل شده است. خرید گرمکن ورزشی مردانه بیلسی از طریق سایت دیجی کالا همراه با کد های تخفیف دیجی کالا امکان پذیر است و خرید این محصول به آقایان شیک پوش پیشنهاد می شود.
  نظر کاربران در مورد این محصول: 
  نقاط قوت: خریداران کالا از جنس سبک و پارچه خنک این ست و همچنین قیمت فوق العاده مناسب با تخفیف ویژه ست سوییشرت و شلوار مردانه بیلسی بسیار رضایت داشته اند.
  نقاط ضعف: تا کنون هیچ یک از کاربران به نقاط ضعف ست سوییشرت و شلوار مردانه بیلسی اشاره نداشته اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: اکثر خریداران ست ورزشی مردانه دو تیکه بیلسی از خرید خود راضی بوده اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهترکیه

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%