تخفیف 30% خرید کود اوره جهت تقویت گل و گیاه

معتبر تا 3 روز بعد
30%تخفیف 30% خرید کود اوره جهت تقویت گل و گیاه
.

 •    سایر

 • تخفیف 30% خرید کود اوره جهت تقویت گل و گیاه

  30% ( سود شما در این خرید : 3,750 تومان )
  1135 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 12,500 تومان
  • 8,750 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع کود اوره جهت تقویت گل و گیاه را با 30% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده کود اوره:

  خرید انواع لوازم نگهداری گل سرخ، کاکتوس و ... نظیر کود اوره ،کود شیمیایی،کود حیوانی،کود آهن و کود مایع در جشنواره دیجی کالا با 30% تخفیف برای مشتریان فراهم شده است.

  خصوصیات کود اوره:

  پرلیت خاک در اندازه بسته های کوچک (حدود 300 گرم) برای سبک سازی خاک گلدان های آپارتمانی و بستر گل های زینتی بسیار مناسب است و باعث متخلخل نمودن خاک گلدان می شود. پرلیت جاذب بسیار قوی آب است و رطوبت خاک را تا حد بالایی حفظ می کند. از پرلیت به تنهایی به عنوان بستری برای ریشه زایی استفاده می کنند.
  با پرلیت میتوان، آب را به میزان زیاد و به مدت طولانی و با یک توزیع و پخش یکسان در دل خاک در اختیار ریشه قرار داد و از هدر رفتن آن جلوگیری کرد. در واقع انباره ای بسیار کوچک برای نگهداری مقادیر بسیار بزرگی از آب برای گیاه در دل خاک ایجاد می گردد و به مرور آب را در اختیار ریشه قرار می دهد و همچنین پرلیت سبب می شود که از شسته شدن مواد غذایی خاک جلوگیری شود.
  با حضور پرلیت مشکل تجمع گازها در خاک نیز تا حدود زیادی مرتفع می گردد. همچنین ریشه ها و اندامهای زمینی گیاه با سهولت بیشتری درخاک قادر به حرکت هستند و دیگر نیازی به تهیه کود اوره،کود شیمیایی،کود آهن،کود حیوانی و کود مایع برای خاک خود نیستید. کود اوره ها  با دارا بودن PH نزدیک به خنثی درحد ۵/۷-۵/۶ از هر گونه اختلالی در ریشه گیاه جلوگیری می کند.
  نظرات کاربران:
  نقاط قوت: کیفیت عالی.
  نقاط ضعف: قیمت گران.
  جمع بندی نظرات کاربران: 30% از کاربران از خرید این محصول رضایت دارند.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف30%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 30%