لوگو تخفیف هات

کلاغ سفید

کلاغ سفید

درباره کلاغ سپید:کلاغ سپید، در سال 1389 با هدف تهیه و تولید کتابهای کمک آموزشی در کلیه‌ی مقاطع تحصیلی شروع به فعالیت کرد

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف کلاغ سپید 15% ویژه کتاب های درسی

کد تخفیف کلاغ سپید 15% ویژه کتاب های درسی

برای دریافت تخفیف ویژه 15% خرید کتاب های کلاغ سپید میتوانید به وبسایت گاج مارکت مراجعه نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید.

15% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

 

درباره کلاغ سپید:

کلاغ سپید، در سال 1389 با هدف تهیه و تولید کتابهای کمک آموزشی در کلیه‌ی مقاطع تحصیلی شروع به فعالیت کرد. کلاغ سپید کار خود را ابتدا با کتاب‌های کار در مقطع راهنمایی آغاز کرد. کتاب های درسی عربی سوم راهنمایی این انتشارات، در سال 1392 در دهمین جشنواره رشد برای دریافت تندیس، انتخاب شد. با تغییر نظام آموزشی ، این انتشارات تصمیم گرفت حل المسائل و کتاب درسی کار منطبق با کتاب درسی جدید ارائه دهد. در مجموع کتاب درسی انتشارات کلاغ سپید در 6 مجموعه مورد تالیف قرار گرفته است و آموزش و توضیحات کتاب درسی در اپلیکشن رایگان کلاغ سپید به صورت فیلم موجود می باشد.

 

خدمات کلاغ سپید:

خدمات انتشارات کلاغ سپید شامل مجموعه کتاب های راهنمای گام به گام،کتاب های چهل قدم، کتاب های شاهکار، مجموعه کتاب های لی لی پوت و ...می باشد . از مزایای خرید کتاب وحل المسائل گام به گام ، این است که به همه سوالات کتاب های درسی، جوابی کامل و به تمرینات کتاب های درسی پاسخ داده شده است و توضیحات و نکات کلیدی بسیاری برای دانش آموزان در نظر گرفته است. خرید کتاب حل المسائل چهل قدم برای دانش آموزانی که به دنبال یک کتاب کامل از مفاهیم ابتدایی تا تیز هوشان می باشند، برای آمادگی بیشتر وبرای ورودی دانشگاه و مدارس تیزهوشان و مرور مجدد مفاهیم آموزشی ،مفید می باشد . خرید کتاب حل المسائل شاهکار، برای شب های امتحان خیلی خوب است که بخش اول این کتاب سوالات طبقه بندی شده و بخش دوم موضوع امتحانی آن است .بنابراین برای خرید کتاب از کلاغ سپید به صورت تخفیف دار ،می توانید به تخفیف هات مراجعه کنید و از خدمات ارزان این وب سایت ،بهره مند شوید.

 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص حل المسائل کلاغ سپید:

بسیاری ازکاربران از خریدکتاب از کلاغ سپید، از لحاظ کیفیت تطبیق تمرین ها و سوالات با کتاب درسی و ساده سازی توضیحات تمرین های دشوار برای والدین، رضایت کافی داشته اند و خرید حل المسائل کتاب درسی کلاغ سپیداین مجموعه را به کسانی که به دنبال راهی برای حل تمرینات دشوارهستند ، معرفی کرده اند.

 

ارائه کد تخفیف خرید محصولات کلاغ سپید درسایت تخفیف هات:

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف خرید محصولات کلاغ سپید ،از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای دریافت خدمات آموزشی کلاغ سپید ، جهت خرید کتاب و حل المسائل این انتشارات به صورت تخفیف دارو ارزان، اقدام کنید.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد