کد تخفیف دارا فود تا 12% برای خرید کراکت مرغ و انواع برگر

معتبر تا 2 هفته بعد
کد تخفیف دارا فود تا 12% برای خرید کراکت مرغ و انواع برگر
.

 • دیگر تخفیف های : دارافود

 • *توضیحات فروشگاه اینترنتی دارا فود، فروشنده انواع مواد غذایی:

  شما از طریق سایت دارا فود میتوانید انواع کراکت مرغ، شنیسل مرغ، دیگر فراورده های گوشت مرغ و گوشت قرمز مانند همبرگر و دیگر محصولات گوشتی را به صورت آنلاین با کد تخفیف خریداری کنید.

  *خصوصیات دارا فود:

  خیلی اوقات نگرانی از روش تهیه و سلامتی گوشت لذت خوردن یک همبرگر خوشمزه، یک کراکت مرغ یا یک شنیسل مرغ را از ما میگیرد. دغدغه ی سلامتی گوشت مرغ یا قرمز یکی از دغدغه های اصلی ما در خرید کالاهای خوراکی است.خبرخوش ما برای شما این است که شما میتوانید از طریق سایت معتبر دارا فود دارای مجوز وزارت بهداشت بدون هیچ نگرانی ای از خوردن یک کراکت مرغ خوشمزه یا هرمحصول گوشتی دیگری لذت ببرید. و این کراکت مرغ یا همبرگر را با  کد تخفیف دارافود ازسایت تخفیف هات با قیمتی استثنایی خریداری کنید.


  شما با سفارش و خرید اینترنتی کالای مورد نظر خود از دارا فود علاوه بر نداشتن نگرانی از کیفیت محصول گوشتی خود چه فرآورده گوشت مرغ باشد (مانند کراکت مرغ، شنیسل مرغ، فیله مرغ...) چه فرآورده گوشت قرمز مانند همبرگر، دغدغه ترافیک و اتلاف وقت خود در خیابان های شلوغ را نیز نخواهید داشت.دارافود با سال ها تجربه در تولید محصولات گوشتی تضمین میکند لذت خوردن گوشت مرغ یا گوشت قرمز را برای شما همراه با اطمینان از سلامت و بهداشتی بودن آن محصول به ارمغان بیاورد. تا لذت خوردن گوشت مرغ، کراکت مرغ یا همبرگر یا شنیسل مرغ یا هرمحصول دیگری از دارافود را هرگز از یاد نبرید.
  انجام کلیه مراحل تهیه محصولات گوشتی اعم از گوشت قرمز یا مرغ و فرآورده های آنان در این مجموعه توسط خود دارافود و زیر نظر کارشناسان تغذیه و بهداشت انجام می شود. این مجموعه زیرنظر سازمان دام پزشکی و وزارت بهداشت بوده و برای تولید محصولات خود از کارخانجات مجهز به تکنولوژی روز دنیا برای تولید و بسته بندی محصولات خود استفاده میکند.دارا فود رضایت شما را از تمامی محصولات گوشتی از شنیسل مرغ تا همبرگر ویا کراکت مرغ تضمین میکند. و با فراهم آوردن امکان خرید آنلاین و پشتیبانی و ارسال سریع شمارا از دغدغه ی رفت و آمد، ترافیک های سنگین شهرهای شلوغ، بسته بودن فروشگاه ها یا ماندن در صف های طولانی رها می کند. شما میتوانید با تخفیف سایت تخفیف هات از قیمت استثنایی فروش کراکت مرغ دارافود و دیگر محصولات این مجموعه برخوردار شوید. به دارافود اعتماد کنید و سلامت محصولات گوشتی مورد استفاده خود را تضمین کنید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهدارافود
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف دارا فود تا 12% برای خرید کراکت مرغ و انواع برگر

  12%
  688 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : DaraHOT2


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف با واردکردن کدتخفیف وکلیک روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع کراکت مرغ ،برگر،همبرگر،مرغ برگر و بوقلمون برگر را تا 12% تخفیف از سایت دارا فود خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 20%