لوگو تخفیف هات

تخفیف 50% خرید جعبه کادویی فانتزی

50 درصد
0
107
5
اشتراک گذاری
تخفیف 50% خرید جعبه کادویی فانتزی
50%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا

شما از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف و کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید انواع جعبه کادویی مورد علاقه خود را با 50% تخفیف از دیجی کالا خریداری نمایید.

قیمت قدیم
105,000
سود شما
52,500
قیمت جدید
52,500

 

خصوصیات جعبه کادو تولد:
 

تاحالا شده برای هدیه دادن به دوستان خود برای ولنتاین نگران باشید؟ خب امروزه با وجود سایت های اینترنتی دیگه هیچ نگرانی نباید داشته باشید و به راحتی میتوانید تزیین جعبه کادو تولد مورد نظر خود را پیدا کنید.یکی از سایت های اینترنتی برای هدیه دادن جعبه کادو تولد سایت باسلام است.جعبه های چوبی و باکس باکس های شیک به دلیل کیفیت بی نظیر، طراحی مهندسی و رنگ منحصر به فردی که دارند بسیار پرطرفدار هستند و دارای اندازه استاندارد،ضخامت و استحکام بالایی نیز می باشند، فوق العاده محکم بوده، زیبا و لوکس هستند. با توجه به کیفیت بالا قیمت بسیار پایین و ارزانی در مقایسه با نمونه های داخلی و خارجی دارد که برای قرار دادن طلا، جوهرآلات، کیف،اسناد، هدایا و کادو و وسیله های مختلف مناسب می باشد.   

 خرید انواع تم تولد دخترانه و پسرانه ولنتاین و وسایل مورد نیاز برای تزیین جعبه کادو هدیه اسباب بازی ارزان با کد تخفیف دیجیکالا با کدتخفیف  برای مشتریان فراهم شده ست.    

نظرات کرابران در مورد جعبه کادویی فانتزی:                                                                       
نقاط مثبت جعبه کادویی فانتزی: استحکام بالا،کیفیت و رنگ عالی، قیمت پایین مناسب از نقاط مثبت این محصولات بود که کاربران به ان اشاره کرده اند. 

نقاط منفی جعبه کادویی فانتزی: هیچ یک از کاربران به نقاط منفی این محصولات اشاره نکرده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 50% کاربران از خرید این محصول رضایت کامل را داشته اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه