لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید انواع مدل لباس نوزادی دخترانه با 40% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
103
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
40%
منقضی
فروشنده: دیجی کالا
برند: کارترز

شما می توانید بدون نیاز به کد تخفیف، خرید انواع مدل لباس نوزادی دخترانه برند کارترز را با 40% تخفیف از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا انجام دهید. برای ورود به وب سایت دیجی کالا و مشاهده مدل لباس نوزادی دخترانه روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

قیمت قدیم
650,000
سود شما
260,000
قیمت جدید
390,000

مدل لباس نوزادی دخترانه

اگر قرار است به زودی صاحب فرزند شوید، اولین قدم برای شما خرید لباس نوزادی است. خرید لباس بچه هیجان انگیزترین مرحله ی آمادگی برای مادر شدن است. مدل لباس نوزاد بسیار مهم است چون نوزادان نسبت به بزرگسالان پوست حساس تری دارند. برچسبی که داخل لباس دوخته می شود حاوی اطلاعات مربوط به جنس لباس است، پس بهتر است پیش از خرید به اطلاعات مندرج روی برچسب توجه کنید. برای خرید مدل لباس نوزادی دخترانه مورعلاقه تان، می توانید از کدهای تخفیف ما استفاده کنید.

 

ویژگی های لباس نوزاد 

لباس بچه نوزاد باید یک سری ویژگی داشته باشند تا مناسب کودک باشند. مثلا اگر جنس خوبی داشته باشند باعث تنظیم دمای بدن نوزاد می شوند، چون پارچه ی لباس باید به گونه ای باشد که هوا بتواند از آن عبور کند. سعی کنید که لباس های گشاد را برای نوزادتان انتخاب کنید تا نوزادتان راحت باشد. اگر به دنبال خرید لباس نوزاد دختر با قیمت مناسب هستید حتما از کدهای تخفیف مربوطه استفاده کنید.

 


 

 

مدل لباس نوزادی دخترانه از جنس پنبه 

وقتی صحبت از خرید لباس دخترانه کودک است به احتمال زیاد به لباس هایی از جنس کتان و پنبه فکر می کنید. باور عموم این است که تمام لباس های از جنس پنبه حتی پس از شستشو همانطور مانند روز اول باقی می مانند، ولی بعضی پارچه های پنبه ای وجود دارند که بعد از شستشو خراب می شوند و به پوست نوزاد آسیب وارد می کنند. حتی بعضی از پارچه ها هستند که به دلیل استفاده از مواد شیمیایی برای کودکتان مشکلات پوستی ایجاد می کنند. بهتر است هنگام خرید به جنس لباس بسیار دقت کنید. اگر به دنبال مدل لباس نوزاد مطابق با سلیقه تان هستید، می توانید از کدتخفیف های ویژه استفاده کنید.

 

جنس لباس های نوزادی 

پنبه ی لاون نوعی از پنبه است که لباس های تهیه شده با این جنس پنبه، صد درصد خالص است. این لباس ها به دلیل نازک بودن سریع خشک می شوند و از این نظر برای مادر یک ویژگی مثبت محسوب می شود. 

 

پارچه ی ماهوت پارچه ای لطیف است که از پنبه یا ترکیبات آن تولید می شود. لباس های بچه از جنس ماهوت همراه با تزئینات زیبا می تواند انتخاب خوبی برای لباس های مجلسی بچگانه باشد.

 

موسلین نوعی پارچه ی است که مدل نازک آن صد درصد از کتان است. این پارچه ها زیبایی چشمگیری ندارند به همین دلیل از این جنس پارچه ها در تولید زیرپوش و پیش بند کودک استفاده می شود.

 

پارچه باتیست در مقایسه با پارچه های پنبه ای دیگر عمر بیشتری دارد و از جنس لطیفی هم برخوردار است. بهترین جنس آن باتیست سوئیسی است.

 

ما برای شما به اختصار در مورد ویژگی های لباس نوزاد و انواع جنس های لباس های کودک توضیح دادیم. امید داریم که هنگام خرید برای نوزادتان از توصیه های ما استفاده کنید. برای خرید لباس نوزاد دختر می توانید از کد تخفیف های وب سایت ما استفاده کنید. همچنین می توانید کد تخفیف دیجیکالا ، دی جی استایل و ... را نیز می توانید به راحتی دریافت کنید.

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه