لوگو تخفیف هات

تخفیف 51% خرید ژیلت و خود تراش

51 درصد
0
186
5
اشتراک گذاری
تخفیف 51% خرید ژیلت و خود تراش
51%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: ژیلت

شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع خودتراش برند ژیلت را از سایت دیجی کالا با 51% تخفیف را خواهید داشت.

قیمت قدیم
2,000,000
سود شما
1,020,000
قیمت جدید
980,000

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع ژیلت :

انواع لوازم اصلاح و پیرایش نظیر خودتراش مردانه با کیفیت در جشنواره دیجی کالا تا 51% تخفیف ویژه به فروش می رسد.

 

خصوصیات ژیلت:

ژیلت بسته به کیفیت و جنسی که دارد به راحتی موهای زائد را از بین می برد . تیغه های ژیلت موجود در دیجی کالا از نوع سرامیکی و استیل ضد زنگ است که از زخم شدن بدن جلوگیری خواهد کرد و میتواند باعث تراش راحت موها شود . روی تیغ آن یک نوار صابونی قرار دارد که حاوی ویتامین E و ژل آلوئه ورا است که کمک میکنند ژیلت روان تر روی پوست حرکت کند . برخی از مدل های ژیلت ، سری قابل تعویض دارند و دارای دسته ارگونومیک هستند که براحتی و آسان در دست قرارمی گیرند .

 

با توجه با اینکه قیمت ژیلت دورکو و سیلور بسیار مناسب است میتوان آنها را جایگزین خرید ماشین اصلاح کرد و با همان کیفیت موهای زائد را از روی پوست پاکسازی نمود . زمانی که خودتراش دارای مواد روان کننده بر روی پوست باشد هنگام برخورد با آب حالت لیز و سر پیدا میکند و تاثیر زیادی در اصلاح ایمن و سریع خواهد داشت . خودتراش دورکو و سیلور جایگزین مناسبی برای خرید ماشین اصلاح با قیمت گزاف می باشد .

 

نظر کاربران در مورد این محصول :

 

نقاط قوت : نظر اکثر کاربران این بود که تیغ آن بسیار عالی و با کیفیت است و حتی بعد از 6 ماه استفاده هنوز کند نشده ، خوش دست است و با توجه به قیمت،کیفیت و کارایی فوق العاده ای دارد. دسته آن شیک و سنگین است و بخاطر پایه ای که دارد براحتی می توان ژیلت را در جای مناسبی قرار داد .

 

نقاط ضعف : برخی از کاربران اعلام کردند که تیغ یدک آن بعد از دوبار استفاده کند شده است .

 

جمع بندی نظرات کاربران: با توجه به کیفیت و رضایت بالای کاربران خرید این محصول با تخفیف ویژه ای که دارد بسیار مناسب است .

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه