لوگو تخفیف هات

خرید شیشه شیر با 0% تخفیف

0 درصد
0
88
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: چیکو

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید شیشه شیر را از سایت دیجی کالا با 0% تخفیف انجام دهید.

انتخاب و خرید شیشه شیر

همانطور که شما می توانید نحوه ی شیر دادن به فرزندتان را انتخاب کنید، در انتخاب شیشه شیر نیز کاملا مختارید. اما داشتن اطلاعات در مورد ویژگی های هر شیشه شیر می تواند به شما برای خرید بهتر کمک زیادی کند. همواره یکی از دغدغه های والدین هنگام خرید سیسمونی، پیدا کردن شیشه شیر مناسب است.

علاوه بر آن، تا زمانی که غذای بچه فقط شیر است شما به طور مداوم باید شیشه¬شیر و سرشیشه ی او را عوض کنید.

بعد از زمانی که می توانید کودک رشد بیشتری کرد و بزرگتر شد، شما می توانید به کودکتان غذای کمکی بدهید که نیاز به شیشه شیر کمتر خواهد شد.

 

انواع مختلف شیشه شیر

شیشه¬شیر ها بر حسب جنس بطری، جنس و شکل سر شیشه و .. در دسته های مختلفی جای می گیرند که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند. در ادامه به معرفی ویژگی های هر کدام از نمونه ها می پردازیم.

  • شیشه ای: ماندگاری این جنس شیشه¬شیر ها بسیار بالاست. همنیطور تمیز کردن این شیشه ها بسیار آسان است اما خطر شکستن آنها وجود دارد.
  • پلاستیکی: این جنس، نسبت به بقیه انواع قیمت پایین تری دارد و برتری آن نسبت به انواع شیشه ای، نشکستن آنهاست. همچنین این شیش¬شیر ها رطوبت را جذلب نمی کنند.
  • سیلیکونی: نسبت به انواع پلاستیکی و شیشه ای گران تر هستند و امکان تعویض زودهنگام آنها وجود ندارد. این جنس شیشه¬شیر مثل انواع پلاستیکی نمی شکنند.
شیشه شیر

انواع سر شیشه و پستونک نوزاد

  • سر شیشه ارتودنسی: بیشتر متخصصان استفاده از پستونک نوزاد ارتودنسی و سر شیشه ارتودنسی را برای کودکان توصیه می کنند. این سر شیشه ها و پستونک ها به خوبی با لثه ی کودک سازگار است.
  • سر شیشه ضد نفخ: این سر شیشه ها که در ترکیب با شیشه¬شیر ها، شیشه شیر ضد نفخ را به وجود می آورند، دارای سوراخ هایی اطراف سر شیشه برای عبور هوا هستند که از نفخ کردن کودک جلوگیری می کنند. شیشه شیر ضد نفخ بسیار برای کودک مفید است و از خریدن آن پشیمان نمی شوید.
  • سر شیشه به شکل سینه مادر: این شیشه¬شیر، به روند طبیعی رشد فک کودک بسیار کمک می کند و در اندازه های مختلفی موجود است.

 

سن استفاده از شیشه شیر

بسیاری از کودکان بعد از اینکه به سنی می رسند که می توانند غذای کمکی مصرف کنند باز هم میل به استفاده از شیشه شیر را دارند. نهایت سنی که متخصصان برای استفاده از شیشه شیر در نظر می گیرند، دو سال است و بعد از آن باید کودک از غذای بچه تغذیه کند.

 

شیشه شیر و تغذیه شبانه

معمولا کودکان در طول شب گرسنه می شوند و ممکن است از خواب بیدار شوند. استفاده از شیشه شیر هنگام شب کار مادر را راحتتر می کند. اما بسیاری از کودکان نیز به دلیل استفاده شب هنگام از شیشه شیر دیگر تمایلی به شیر خوردن در طول روز ندارند؛ برای همین توصیه می شود که این دسته از کودکان از شیشه در شب استفاده نکنند.

 

خرید آنلاین ملزومات سیسمونی

ساعات کاری بالا و مشغله های عصر کنونی، باعث شد تا فروشگاه های آنلاین ایجاد شوند. این فروشگاه ها خرید را برای افراد بسیار سهل کرده اند. اگر والدین کودکی باشید، شاید نتوانید مانند گذشته برای خرید های حضوری وقت و انرژی بگذارید و ترجیح بدهید این وقت و انرژی را برای فرزند خود صرف کنید.

علاوه بر آن توضیحات و نکات لازم در خصوص محصولی که قصد خرید آن را دارید می توانید به راحتی کنار آن مشاهده کنید و حتی محصولات مشابه را با یکدیگر مقایسه کنید.

 

خرید با تخفیف به کمک تخفیف هات

تخفیف هات برای خرید شیشه شیر و پستونک نوزاد این بار به کمک شما آمده است و قرار است شما با استفاده از  کد تخفیف  دیجی کالا  خرید با کیفیت و همزمان مقرون به صرفه ای را از سایت دی جی کالا داشته باشید. همچنین می توانید در سایت تخفیف هات سایر کد تخفیف ها مانند خرید اینترنتی پوشک بچه ، فروشگاه اینترنتی دوچرخه و... را دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را راجع به محصول موردنظرتان از پشتیبانی سایت بپرسید و با استفاده از ستاره های محصول و نظرات مثبت و منفی دیگر کاربران، خرید هوشمندانه تری داشته باشید.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه