لوگو تخفیف هات

تخفیف تا 21% خرید کیف پول مردانه

21 درصد
0
127
3.8
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
21%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی استایل
برند: چرم ما

از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع کیف پول چرم مردانه را تا 21%تخفیف از سایت دیجی استایل خریداری کنید.

قیمت قدیم
120,000
سود شما
24,750
قیمت جدید
95,250

 

کیف پول مردانه و زنانه علاوه بر اینکه برای هرفردی لازم است گزینه ی پرطرفداری برای خرید یک کادوی خوب است. خرید کیف و کمربند مردانه باکیفیت چه کیف مردانه دست دوز باشد و چه ماشین دوز بسیار چالش برانگیز است. خرید کیف پول چرم مردانه ای که هم به اندازه ی کیف پول چرم دست دوز با کیفیت باشد هم به اندازه کیف پول چرم مردانه ماشینی تمیز دوخته شده باشد بسیار مشکل است.

 

 

کیف پول مردانه با وجود اینکه یک کیف مردانه دست دوز نیست گزینه ی مناسبی برای افرادی است که دنبال کیف پول چرم مردانه دست دوز میگردند زیرا با وجود اینکه ماشین دوز است کاملا کیفیت یک کیف پول چرم دست دوز را دارد و اگر به خرید کیف مردانه فکر میکنید گزینه ی مناسبی است. 

 کیف پول مردانه در یک کارخانه ی ایرانی تولید شده است که دغدغه ی تولید کیف پول چرم مردانه به صورت عمده و ماشینی اما با کیفیت کیف پول چرم دست دوز و کیف مردانه دست دوز را دارد.کیف پول مردانه  بسیار سبک، قابل حمل آسان و جا گیری در کیف دستی، جیب شلوار و جیب کت است.

ویژگی های کیف پول مردانه چرم:

 کیف پول چرم مردانه از چرم طبیعی تولید شده است و در ساخت آن از بهترین یراق آلات استفاده شده است که کیفیت یک کیف مردانه دست دوز را به آن میدهد و لذت خرید کیف مردانه آدین را چند برابر میکند. در کارخانه ی چرم  انواع کیف پول چرم مردانه و محصولات دیگر چرمی به وسیله ی کارکنان ایرانی تولید میشوند و یک محصول تماماً ایرانی و با کیفیت تولید می شود.

در ساخت  کیف پول مردانه دقت زیادی به کار رفته است. رنگ کیف پول مردانه طبیعی و  ضدحساسیت و گیاهی است و این ویژگی آن را از بسیاری کیف دست دوز و کیف پول چرم دست دوز برتر می‌ کند زیرا در ساخت بسیاری از آن ها رنگ های حساسیت زا به کار می‌ رود.طراحی کیف پول بسیار زیبا بوده و جای مخصوص کارت اعتباری، کارت ویزیت، عکس و اسکناس دارد و میتوانید در رنگ های مختلف آن ها را از سایت دیجی کالا با تخفیف ویژه و بدون نیاز به 
کدتخفیف خریداری کنید.

 

نظرات کاربران پس از خرید کیف مردانه:

نقاط قوت: -دوخت خوب-طراحی زیبا-چرم طبیعی فوق العاده-جادار بودن.

نقاط ضعف:موردی نام برده نشده است. 

جمع بندی نظرات کاربران: درکل 21% از خریداران رضایت خود را از خرید کیف چرم  مردانه از سایت دیجی استایل اعلام کرده اند. 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه