لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کدتخفیف پونیشا تا 15000 هزار تومان

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
745
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

با ورود از طریق لینک معرف تخفیف هات، هنگام ثبت نام می‌ توانید از 15 هزارتومان اعتبار رایگان سامانه آنلاین خدمات فریلنسری پونیشا بهره ‌مند شوید. لازم به ذکر است که این اعتبار به صورت کد تخفیف در بخش پیام‌ ها ارسال می ‌شود. برای ثبت نام و دریافت 15 هزارتومان اعتبار رایگان در وب سایت پونیشا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کدتخفیف پونیشا چیست؟

در وب سایت پونیشا می توانید هم به عنوان کارفرما و هم فریلنسر و کارمند فعالیت کنید. هرجایی که باشید می توانید با استفاده از پونیشا بدون مسئله بودن فاصله فیزیکی فعالیت کنید و درآمد کسب کنید. این کار پونیشا باعث شده تا مسئله ی مهاجرت به شهرهای بزرگ کمتر اتفاق بیفتد.

علاوه بر اینکه به عنوان فریلنسر و کارمند به راحتی می توانید به عنوان کار پاره وقت پروژه هایی را قبول کنید، به عنوان کارفرما این امکان برای شما هست که از همکاری با افراد توانمند بدون برخوردن با مشکلات رایج بهره ببرید و نگرانی های معمول را نداشته باشید.

همچنین با کدتخفیف پونیشا که در تخفیف هات ارائه شده با قیمت بسیار کمتری می توانید از امکانات وب سایت پونیشا استفاده کنید.

در قسمت نمونه کارهای این وب سایت می توانید با طرح های کلی ای که در این وبسایت زده شده است آَشنا شوید و با توجه به آنها سبک کار خود را مشخص کنید.

 

با کد تخفیف پونیشا چگونه می توان پروژه ایجاد کرد؟

1- ابتدا دسته بندی پروژه خود را تعیین می کنید؛ طراحان گرافیک، برنامه نویسان وب، برنامه نویسان موبایل، نویسندگان، متخصصان فروش و .. از جمله ی این دسته بندی ها هستند.

2- در قدم بعدی بهترین پیشنهاد را با توجه به نیاز های خودتان مثل تاریخ تحویلريال قیمت پیشنهادی و رزومه افراد انتخاب می کنید.

3- بعد از اینکه از کار فریلنسر راضی بودید، مبلغ را با استفاده از دستگاه های امن پرداخت می کنید.

برای اینکه این پروسه برای شما راحت تر طی شود، استفاده کد تخفیف پونیشا بهترین راه حل میانبر است. با استفاده از پلتفرمی که پونیشا برای شما فراهم کرده است، در بی دردسر ترین حالت ممکن می توانید کسب و کارتان را ارتقا دهید. تنوع دسته بندی ها و تعداد زیاد فریلنسرها در این وب سایت باعث متمایز شدن این پلتفرم می شود. همچنین که پونیشا بالاترین رتبه را در میان سایت های فریلنسینگ به دست آورده است

 

کد هدیه پونیشا برای افراد در خارج از کشور

استفاده از پونیشا چه به عنوان کارفرما و چه به عنوان فریلنسر برای افرادی که در خارج از مرزهای ایران هستند نیز امکان پذیر است و با استفاده از درگاه های بین المللی قابلیت پرداخت وجود دارد.

با استفاده از این قابلیت به عنوان فریلنسر می توانید قیمت را با توجه به کیفیت و سختی کار تعیین کنید. به عنوان کارفرما نیز می توانید با استفاده از فریلنسر های ایرانی کیفیت کاری بیشتر شبیه به کیفیتی که مدنظرتان است، دریافت کنید. در حالیکه شاید قیمت پایین تری نیز پرداخت کنید.

علاوه بر اینکه خودتان می توانید از کد های ارائه شده استفاده کنید، می توانید کد تخفیف پونیشا را به افرادی که می شناسید و می دانید برای آنها مفید است و به کارشان می آید، تقدیم کنید.

در قسمت نظرات نیز می توانید متوجه شوید که هر فریلنسر تا چه حد با کیفیت کار کرده است.

همچنین در تخفیف هات سایرکد تخفیف ها مانند رزرو هتل ، کد تخفیف هواپیما و...نیز در دسترس شماست.

ارسال نظرات