لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
تخفیف 24% ویژه سفید شدن پوست صورت سبزه
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
70
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
24%
منقضی
فروشنده: خانومی
برند: پریم

از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع کرم های پوست را تا 24% تخفیف از سایت خانومی خریداری کنید.

قیمت قدیم
929,000
سود شما
232,200
قیمت جدید
696,800

 

پوست صورت بسیار حساس است به طوری که در فصل تابستان و حتی در فصل زمستان باید از کرم های مراقبت کننده پوست استفاده کرد. در صورت استفاده نکردن کرم هایی  مانند کرم ضد آفتاب باعث سوختگی شدید پوست میشود و فرایند پیر شدن صورت سریع تر اتفاق می افتد. برای جلوگیری از این اتفاق ها و جلوگیری از پیری زودرس پوست صورت باید از کرم هایی مانند کرم ضد آفتاب، کرم دور چشم ، کرم شب و... استفاده کرد.
البته علاوه بر این ها برای کسانی که قصد سفید شدن پوست صورت سبزه خود را دارند میتوانند با استفاده از کرم ضد آفتاب و کرم های دیگر از سبزه شدن بیشتر پوست سبزه خود جلوگیری کنند. همچنین استفاده از کرم دور چشم و کرم شب بی تاثیر نیست چرا که اگر افرادی که پوست صورتشان سبزه است دور چشم هایشان چروک بشود، صورت آن ها حالتی بد به خود میگیرند. البته برای سفید شدن پوست صورت میتوانید از کرم پودر استفاده کنید.                              


 

تاثیرات کرم پودر:

استفاده از کرم پودر در طول روز باعث سفید شدن پوست صورت سبزه برای چند ساعت میشود اما اگر قصد سفید شدن پوست صورت سبزه خود را دارید میتوانید به غیر از کرم های پودر از کرم سفید کننده پوست والنسی استفاده کنید. این محصول کیفیتی بسیار بالا دارد و باعث شفافیت و سفید شدن پوست صورت سبزه تا 2 درجه میشود.

علاوه بر سفید شدن پوست صورت سبزه همچنین برای سفید شدن نواحی تیره گردن میتوانید از این محصول استفاده کنید. کیفیت این محصولات بسیار بالا است و میتوانید انواع کرم ها مانند کرم  ضد آفتاب، کرم دور چشم و کرم  شب و کرم  پودر را از سایت دیجی کالا خرداری کنید. تنوع این محصولات از قبیل: کرم ضدآفتاب، کرم برای دور چشم، و کرم های شب در این سایت بسیار زیاد است .

نظرات کاربران در مورد این محصول:

نظرات مثبت این محصول: کیفیت بالا. عالی. عملکرد واقعی.
نظرات منفی این محصول: سنگین و چرب. بی تاثیر.
جمع بندی نظرات کاربران: این محصول ارزش خرید کردن حتی بدون کدتخفیف از دی جی استایل را دارد. 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه