لوگو تخفیف هات

خرید خوش قیمت حوله تن پوش با 30% تخفیف

30 درصد
0
251
3.6
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
30%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: پاپیلا

شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع حوله تن پوش را از سایت دیجی کالا با 30% تخفیف خواهید داشت.

قیمت قدیم
1,360,000
سود شما
408,000
قیمت جدید
952,000

خصوصیات حوله تن پوش: 

اولین و مهمترین ویژگی حوله تن پوش خاصیت آبگیری آن است که باید به سرعت تن را خشک نماید. دومین ویژگی آن چون با پوست در ارتباط است باید نرم ، لطیف و راحت باشد و سومین ویژگی حوله تن پوش وزن آن است که برخی افراد حوله های سنگین و کلفت را دوست دارند و عده ای دیگر حوله های سبک.  یک حوله خوب بسته به شرایط نگهداری و شستشو بین 5 تا 10 سال عمر می کند . حوله تن پوش ترک که جنس آن از پنبه است  بسیار عالیست چون در کشور ترکیه پنبه های مرغوبی تولید می شود و به طبع حوله و نخ آن از مرغوبیت بالایی برخوردار است  که روی گران و ارزان بودن محصول تاثیر مستقیم دارد. حوله تن پوش ترک چون دارای طول الیاف بلندی هستند مقاومت و لطافت بالایی دارند . برای آبگیری بهتر حوله تن پوش و رفع آلودگی ها توصیه می شود که قبل از مصرف، شستشو شود واگر حوله نرم و لطیف است از اضافه نمودن نرم کننده تا حد امکان خودداری شود . با توجه به قیمت حوله تن پوش و کدتخفیف ویژهای که برای این محصول در نظر گرفته شده ، گزینه مناسبی برای  خرید این حوله می باشد. فراموش نکنید که در تخفیف هات کد تخفیف سایر فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی استایل و ... نیز در دسترس می باشد.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: آبگیری بسیار خوب، کیفیت خوب و  برای بهره مندی از تخفیف خرید حوله تنها از تخفیف هات برای خرید اقدام نمایید.

نقاط ضعف: قیمت گران محصول بدون کد تخفیف دیجیکالا.

جمع بندی نظرات کاربران: حدود 30% از کاربران از خرید این حوله رضایت داشته اند وخرید سایر لوازم مورد نیاز حمام مانند لیف و... را از این فروشگاه به دیگر کاربران پیشنهاد کرده اند. کاربران از تخفیف خرید شیرآلات ساختمانی ارزان نیز رضایت داشته اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه