لوگو تخفیف هات

خرید انواع تلفن پاناسونیک با 23% تخفیف

23 درصد
0
259
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
23%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا

برای خرید تلفن پاناسونیک از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با کلیک بر روی "خرید تلفن" از 23% تخفیف ویژه بهره مند شوید.

قیمت قدیم
4,200,000
سود شما
970,000
قیمت جدید
3,230,000

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع تلفن پاناسونیک:

خرید تلفن پاناسونیک و دیگر برند ها با کد تخفیف خرید گوشی و کد تخفیف ایده برتر پارسیان در سایت اینترنتی با 23% تخفیف ویژه بدون نیاز به کدتخفیف به فروش می رسد.

 

خصوصیات تلفن پاناسونیک:

یکی از برندهای جذاب محصولات مخابراتی پاناسونیک بخصوص تلفن آن است. تلفن پاناسونیک کیفیت بالا و قابلیت های مدرنی دارد. تلفن بی سیم پاناسونیک بعنوان یک کالای با کیفیت نظر مشتریان را به خود جلب کرده است. شرکت پاناسونیک درصدد آن است که جدیدترین فناوری روز دنیا را در محصولات خود از جمله تلفن بیسیم پاناسونیک به کار بندد. معیارهای جهانی برای تولید تلفن بی سیم پاناسونیک باعث شده است تا پاناسونیک همچنان رتبه اول را درتولید تلفن بی سیم داشته باشد. تلفن پاناسونیک از پرفروش ترین برندهای موجود می باشد.

 


 

 

از جمله مشخصاتی که یکی از انواع گوشی تلفن پاناسونیک دارد صفحه نمایشگر 1.6 اینچ روی بی سیم ،قابلیت ذخیره 50 شماره تلفن مخاطب، حافظه منشی 17 دقیقه ای و منبع برق 220 ولت می باشد. تلفن بی سیم پاناسونیک دارای اسپیکر و منشی تلفنی نیز میباشد. این مدل تلفن پاناسونیک دارای دو عدد بی سیم است که امکان تماس داخلی بین دو بی سیم وجود دارد. تلفن بیسیم پاناسونیک دارای فرکانس 1.9 مگاهرتز و برد 150 متر است. قابلیت شارژدهی برای مکالمه توسط تلفن پاناسونیک 9 ساعت و شارژدهی آماده به کار آن 96 ساعت می باشد. این نوع گوشی تلفن پاناسونیک قابلیت اضافه کردن 6 گوشی بی سیم به پایه را دارد و سازگار با کلید یاب شرکت پاناسونیک است. قیمت گوشی پاناسونیک با 23% تخفیف ویژه عرضه شده و با توجه به اینکه 23% از کاربران از این محصول رضایت داشته اند در نتیجه تلفن بی سیم پاناسونیک میتواند گزینه مناسبی برای خرید تلفن باشد.
 

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: داشتن قابلیت ذخیره شماره تلفن.

 

نقاط ضعف: اشاره نشده است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از کیفیت این محصول رضایت کامل داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه