لوگو تخفیف هات

خرید زیر قیمت یخچال سای بای ساید با 7% تخفیف

7 درصد
0
137
5
اشتراک گذاری
خرید زیر قیمت یخچال سای بای ساید با 7% تخفیف
7%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: هیمالیا

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع یخچال فریزر های مختلف برمد هیمالیا را تا 7% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
51,847,158
سود شما
3,629,298
قیمت جدید
48,217,860

خصوصیات یخچال ساید بای ساید:
 

کیفیت یخچال موجود در بهضی از این فروشگاه های اینترنتی مانند یخچال ساید بای ساید سامسونگ و یخچال ساید بای ساید ال جی میباشد. در صورت خرابی این محصول میتوانید از گارانتی 7 ماهه آن استفاده کنید البته یخچال ساید بای ساید سامسونگ و یخچال ساید بای ساید ال جی و بسیاری دیگر از مارک ها دارای گرانتی نیز هستند. این محصول دارای قفل کودک است و آبسرد کن نیز دارد که میتوانید همیشه آب خنک بنوشید. به خاطر فضای داخل یخچال غذاها و خوراکی ها بسیار دیر تر خراب و فاسد میشوند همچنین به خاطر داشتن سیستم پلاسما در این یخچال مواد غذایی و خوراکی ها بسیار تازه و پر طراوت میمانند. خرید یخچال و فریزر دوقلوی همراه با یخساز تا 7% تخفیف در فروشگاه های اینترنتی و بدون نیاز به کدتخفیف دیجی کالا صورت میگیرد.

 


 

لاستیک دور درب یخچال از نوع ضدباکتری است که از ورود با کتری ها و میکروب ها به درون یخچال جلوگیری میکند. این یخچال فضای داخلی بسیار بزرگی دارد که شما میتوانید خوراکی های زیادی را درون یخچال بگذارید. یکی از ویژگی های جذاب این محصول فیلتر تصویه هوای درون یخچال میباشد که بوی بد یخچال را ازبین میبرد. علاوه بر این محصول شما میتوانید قیمت یخچال ساید بای ساید سامسونگ و قیمت یخچال ساید باید ساید ال جی و قیمت یخچال ساید بای ساید را بررسی کنید و پس از بررسی قیمت یخچال ساید بای ساید با کدتخفیف هایی شگفت انگیز این محصولات را بسیار ارزان تر خریداری کنید. این محصولات کیفیت بالایی نیز دارند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه