لوگو تخفیف هات

خرید ظروف یکبار مصرف و نگهدارنده تا 20% تخفیف

20 درصد
0
137
5
اشتراک گذاری
خرید ظروف یکبار مصرف و نگهدارنده تا 20% تخفیف
20%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: هوم کت

شما از طریق سایت تخفیف هات، بدون داشتن هیچ کد تخفیفی با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید "میتوانید انواع ظروف نگهدارنده موادغذایی با کیفیت و زیبا را با 20% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
102,000
سود شما
20,400
قیمت جدید
81,600

 

خصوصیات ظروف یکبار مصرف: 
 

امروزه برای عروسی، عزاداری و مراسم تشریفاتی، لیوان یکبار مصرف و ظروف یکبار مصرف مثلا قاشق یکبارمصرف جایگزین ظروف دیگر شده است.از مزایای ظروف یکبار مصرف میتوان به جمع آوری آسان و قابل بازیافت بودن آن اشاره کرد. در مهمانی ها میتوانید از لیوان کاغذی و قاشق یکبار مصرف  استفاده کنید و کارهای خود را سبک تر کنید.اکثر خانم های خانه دار در خانه خود ازظروف یک بار مصرف  و کیسه فریزر استفاده کرده اند و متوجه اسانی کارشان شده اند. در شرایطی که گرایش مردم به استفاده از لیوان کاغذی به دلیل کم خطر و شیک بودن و البته تبلیغ پذیر بودن بدنه بیرونی آنها، در محافل و میهمانی ها زیاد شده است به گونه ای که برخی سازمان ها و دستگاه ها استفاده ازلیوان کاغذی را در دستور کار خود دارند. لیوان کاغذی  دارای طرح بندی و رنگ های مختلف میباشد که بخاطر رنگ و مدلشان میتوانند سفره شما را رنگا رنگ و زیبا  کند.کیسه فریزر یک بار مصرف نیز بیشتر برای بسته بندی و نگهداری مواد غذایی در یخچال و فریزر استفاده میشود.

 


 

 

درضمن کیسه فریزر ها انواع مختلفی دارند مثلا برخی برای راحتی کار مانند دستمال کاغذی از باکس بیرون می ایند بعضی کیسه فریزر ها رولی هستند. گاهی در جنس کیسه فریزر ها نیز تفاوت است تا فرد، مناسب با نیاز و شرایط خود یکی از این مدل کیسه فریزر ها را انتخاب  کند.استفاده از قاشق یکبارمصرف نیزدر بین سایر ظروف بیشتر است از جمله ویژگی های مهم نام بردنی این قاشق یکبارمصرف ها که باید حتما وجود داشته باشد این است که باید مستحکم باشند تا  حین استفاده نشکنند وهمچنین کیفیت و استاندارد بودن مواد تشکیل دهنده  قاشق یکبار مصرف بسیاراهمیت دارد تا به سلامتی مصرف کننده اسیب وارد نکند.معمولا برای مهمانی هایی با تعداد بالا از سفره یکبار مصرف استفاده میشود پس از اتمام مراسم و مهمانی خود و لیوان کاغذی  و سایر ظروف یکبارمصرف را در سطل های مخصوص بازیافت بیندازید تا آسیبی به محیط زیست نرسد چرا که  وسایل یک بار مصرف  و پلاستیک برای محیط  زیست خطرناک هستند. ظروف یک بار مصرف علاوه بر تمامی این مزایا قیمت های نسبتا ارزانی دارند و به راحتی بهترین ظروف یکبار مصرف با کیفیت را با هزینه ای اندک میتوان را تهیه کرد.

 


 

 

ظروف یکبار مصرف دربدار:

 معمولا برای مهمانی هایی با تعداد بالا از سفره یکبار مصرف استفاده میشود پس از اتمام مراسم و مهمانی خود و لیوان کاغذی  و سایر ظروف یکبارمصرف را در سطل های مخصوص بازیافت بیندازید تا آسیبی به محیط زیست نرسد چرا که  وسایل یک بار مصرف  و پلاستیک برای محیط  زیست خطرناک هستند. ظروف یک بار مصرف علاوه بر تمامی این مزایا قیمت های نسبتا ارزانی دارند و به راحتی بهترین ظروف یکبار مصرف با کیفیت را با هزینه ای اندک میتوان را تهیه کرد. سفره یک بار مصرف 3 عددی  موجود در فروشگاه های اینترنتی دارای رنگ بندی و طرح متنوع می باشد. ساخته شده ازپلاستیک، ابعاد 100*100 سانتی متر و همچنین این سفره پرفراژ یک دست دارد. ظروف یکبار مصرف از قبیل لیوان کاغذی و قاشق یکبارمصرف و انواع دیگر در سایت های مختلف وجود دارند که شما  میتوانید آن ها را مشاهده کرده و تمامی این  ظروف یکبار مصرف موجود را  با هزینه ای مناسب و با کدتخفیف باسلام از طریق فروشگاه اینترنتی تخفیف هات  با قیمت مناسب و ارزان خریداری کنید و از تخفیفات ویژه لوازم خانگی نیز بهره مند شوید.

 


 

 

جمع بندی نظرات کاربران:

از نظر کاربران این محصول ارزش خرید کردن حتی بدون کد تخفیف را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه