لوگو تخفیف هات

تخفیف نت برگ تا 90% ویژه خدمات درمان حیوانات

90% تخفیف
0
56
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف نت برگ
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 90% تخفیف سایت نت برگ ویژه خدمات درمان حیوانات بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

مسئولیت نگهداری از حیوانات خانگی:

وقتی کسی این تصمیم را می‌گیرد تا یک حیوان خانگی داشته باشد و همزیستی با یک حیوان را شروع کند، در واقع مسئولیت آن را پذیرفته است. مسئولیتی که زیاد هم ساده به نظر نمی‌رسد. همانند یک انسان که برای سلامتی و افزایش طول عمر خود نیاز به چکاپ‌ های پزشکی دارد، حیوانات خانگی نیز باید تحت نظارت دامپزشک‌ باشند تا از مریض شدن آن ها جلوگیری شود. این اتفاق باعث انتقال بیماری به انسان‌هایی میشود که از آن‌ها نگهداری می‌کنند. بنابراین اگر شما هم یک حیوان خانگی دارید این موضوع را جدی بگیرید. نت برگ یک پیشنهاد ویژه در نظر گرفته است و آن کد تخفیف نت برگ است که با استفاده از آن می‌توانید تا ۹۰ درصد برای خدمات درمان حیوانات از طرف تخفیف هات، تخفیف دریافت کنید. به این ترتیب از خدماتی با قیمت مناسب بهره‌مند خواهید شد.

 

کلینیک


 

 


خدمات درمان حیوانات در کلینیک دامپزشکی:

برای درمان حیوانات در کلینیک دامپزشکی سرویس‌ های بسیار زیادی ارائه می‌شود. دامپزشک‌ های داخلی و متخصص، اورژانس، جراحی، دندان پزشکی، عقیم سازی، آزمایشگاه و واکسیناسیون. چکاپ‌ های دوره ای برای جلوگیری از بروز بیماری و کاهش هزینه های درمان حیوانات کمک زیادی میکند. همچنین اکثر کلینیک حیوانات دارای داروخانه نیز هستند و شما می‌توانید نسخه را از داروخانه دامپزشکی ها تهیه کنید.

 

درمان حیوانات خانگی - سگ و گربه:

هر چند که افراد، حیوانات مختلفی را برای سرپرستی قبول میکنند اما اغلب حیوانات خانگی سگ ها و گربه ها هستند. به همین خاطر کلینک حیوانات خدمات بیشتری را برای درمان حیوانات سگ و گربه ارائه می‌دهند. البته این موضوع به این معنی نیست که خدمات درمان حیوانات دیگر ارائه نمیشود. بلکه ممکن است در تمام دامپزشکی ها یکسان نباشد.

 

تعدادی از بیماری هایی که سگ ها به آن مبتلا میشوند:

کک: کک ها برای انسان ها و خود سگ ها بسیار آزاد دهنده هستند. قلاده های ضد کک وجود دارند اما بعضی از آن ها باعث بروز حساسیت در سگ ها میشوند. با مراجعه به کلینیک حیوانات میتوان آن را درمان کرد.

 

عفونت: گوش - سگ‌ها ممکن است به عفونت‌ های پی در پی گوش مبتلا شوند که اگر با دارو درمان نشود، آن را جراحی میکنند.

 

آبسه: این بیماری معمولا در اثر گاز گرفته شدن جایی از بدن سگ ممکن است بروز کند. این بیماری را میتوان با تهیه آنتی بیوتیک از داروخانه دامپزشکی ها درمان کرد.

 

تعدادی از بیماری هایی که گربه ها به آن مبتلا میشوند:

توکسوپلاسموز: این بیماری در اثر خوردن طعمه ها یا غذاهای آلوده به گربه سرایت میکند.

 


 

 

گلوله‌های موئی: یک بیماری شایع بین گربه ها است که در اثر لیسیدن بیش از حد مو های بدنشان، یک گلوله موئی در معده آن ها تشکیل میشود

 

بیماری قارچی و آکنه: این دو در اثر زخم شدن بدن گربه ها بروز میکند که با آنتی بیوتیک قابل کنترل و درمان است.

 

کلسی ویروس: این بیماری در اثر زندگی در محیط های آلوده و از تماس با گربه های آلوده ممکن است منتقل شود. درمان مشخصی برای آن وجود ندارد و فقط با تجویز دارو آن را کنترل میکنند.

 

ارسال نظرات