لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف نت برگ تا 90% ویژه اینستاگرام مارکتینگ

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
71
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف نت برگ
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 90% تخفیف سایت نت برگ ویژه اینستاگرام مارکتینگ بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده این تخفیف و سایر تخفیف های بی نظیر سایت نت برگ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

دیجیتال مارکتینگ و اینستاگرام مارکتینگ:

با روی کار آمدن شبکه‌های اجتماعی و دسترسی جهانی و همگانی به اینترنت، بستر مناسبی برای تبلیغات و بازاریابی در اینترنت (یا همان دیجیتال مارکتینگ) و شبکه‌های مجازی فراهم شده است. بازاریابی‌هایی که در محیط شبکه‌های اجتماعی یا مجازی اتفاق می‌افتند، سوشال مارکتینگ نام دارند. اینستاگرام مارکتینگ نیز یک نوع سوشال مارکتینگ است که در شبکه اجتماعی اینستاگرام اتفاق می‌افتد.

 

مارکتینگ


 

 

اینستاگرام مارکتینگ به چه شکل صورت می‌گیرد؟

در اینستاگرام تعداد کاربران فعال بسیار بالا است. این یعنی اینستاگرام قطعا یک رسانه قوی برای جذب مشتری و تبلیغ محصول یا برند خود است. اما چگونه می‌توان از اینستاگرام استفاده‌ای بجز پست کردن عکس‌های خود کنیم. بازاریابی نیز مانند تمام علوم و فنون دیگر نیاز به آموزش دارد. ما در ادامه به صورت مختصر درباره روند دیجیتال مارکتینگ در اینستاگرام توضیحاتی را ارائه خواهیم داد. اما اگر علاقه به یادگیری جامع و استفاده از آن در کسب و کار خود دارید، نت برگ پیشنهاد بسیار ویژه‌ای دارد. شما می‌توانید با استفاده از کد تخفیف نت برگ از طرف تخفیف هات تخفیف برای یادگیری اینستاگرام مارکتینگ دریافت کنید.

 

روش‌های مارکتینگ در اینستاگرام، هشتگ‌ها:

اگر بخواهیم به طور کلی و خلاصه درباره روش‌های بازاریابی در اینستاگرام صحبت کنیم، می‌توان گفت که مهم‌ترین و کاربردی‌ترین روش، استفاده از هشتگ‌های مناسب است. شما با استفاده از هشتگ‌های درست و مرتبط میتوانید محصول خود، یا بهتر است بگوییم پست خود را در معرض دید کسانی قرار دهید که جزء فالوورهای شما نیستند. اگر شما برند مشخص دارید، میتوانید اسم برند یا شرکت خود را هشتگ کنید. اما حتما باید از هشتگ‌های اجتماعی نیز استفاده کنید. برای مثال برای تبلیغ یک شرکت مهاجرتی، به جز اسم شرکت می‌توان از این هشتگ‌ها نیز استفاده کرد: مهاجرت، اقامت، تحصیل و...

 

روش‌های مارکتینگ در اینستاگرام، استوری‌ها:

استوری‌ها به طور کلی بازدیدهای بیشتری نسبت به پست‌ها دارند. چون بیشتر در معرض دید هستند و دسترسی سریع‌تر و راحت‌تری دارند. نکته بسیار مهم درباره استوری‌ها این است که اینستاگرام به شما یک آمار دقیق درباره استوری گذاشته شده ارائه می‌دهد. این گزارش شامل این است که چند نفر استوری شما را تا انتها دیدند، چند نفر آن را رد کرده‌اند، چند نفر آن را برای اشخاص دیگری فرستاده‌اند، چند نفر آن را در صفحه شخصی خود مجددا به اشتراک گذاشته‌اند و ...

 

این اطلاعات این امکان را به شما می‌دهد به طور دقیق از عملکرد و سلیقه افرادی که از صفحه شما بازدید میکنند اطلاع داشته باشید. به همین علت استوری یکی از کاربردی‌ترین روش‌های اینستاگرام مارکتینگ به شمار می‌آید.

 

اینستاگرام


 

 

روش‌های مارکتینگ در اینستاگرام، لوکیشن‌ها:

لوکیشن زدن در پست‌ها و استوری‌ها شاید یک روش همگانی برای دیجیتال مارکتینگ در محیط اینستاگرام به شمار نیاید. چرا که بستگی زیادی به محصول، برند و به طور کلی محتوای پست شما دارد. اما قطعا در نوع خود یک روش بسیار مهم برای دیده شدن و جذب مشتری است. برای مثال اگر شما دارای یک آموزشگاه هستید، حتما استفاده از لوکیشن محل آموزشگاه به دیده شدن صفحه شما کمک می‌کند. چرا که افراد می‌توانند با جست‌وجوی نام آموزشگاه شما در بخش لوکیشن، به پست‌ها و صفحه شما دسترسی پیدا کنند.

 

نتورک مارکتینگ چیست؟

نتورک مارکتینگ یا همان بازاریابی شبکه‌ای که به بازاریابی چند سطحی نیز می‌گویند، یکی از روش‌های پرطرفدار بین افراد، مخصوصا جوان‌ها است. در طی بازاریابی شبکه‌ای هر شخص با خرید تعدادی از محصولات از شرکت اصلی به صورت عمده یا تکی به یک زیر مجموعه از شرکت اصلی تبدیل می‌شود. در ادامه این شخص، این محصولات را به افراد دیگری در اطراف خود به فروش می‌رساند و پورسانت دریافت می‌کند. خریداران جدید مجددا به زیر مجموعه‌های جدید و به عبارتی به زیر مجموعه‌ی زیر مجموعه‌های اولیه تبدیل می‌شوند. این روند به همین شکل ادامه دارد.

 

شرط موفقیت در این کار این است که شخص دارای زیر مجموعه‌های فعال باشید. در غیر این صورت سود زیادی برای شما حاصل نخواهد شد. به طور کلی می‌توان گفت که نتورک مارکینگ یک راه ساده و سریع برای شرکت‌ها به شمار می‌رود تا بتوانند محصولات خود را به راحتی و در زمانی کم به فروش برسانند.

 

ارسال نظرات