لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف نت برگ تا 80% ویژه لمینت و لیفت مژه و ابرو

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
56
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف نت برگ
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 80% تخفیف سایت نت برگ ویژه لمینت و لیفت مژه و ابرو بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده این تخفیف و سایر تخفیف های بی نظیر سایت نت برگ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

هر آنچه که باید در مورد لیفت مژه بدانید:

امروزه روش های جدید برای بلندتر نشان دادن و بزرگ کردن مژه ها وجود دارد. این روش ها قابلیت هایی دارند که توانسته اند گوی سبقت را از روش های قدیمی مانند اکستنشن مژه بربایند. لمنیت مژه و لیفت مژه از جمله این روش ها هستند. اگر شما مژه هایی کوتاه و افتاده‌ای دارید، استفاده از این روش برای شما بسیار سودمند خواهد بود. در گذشته افرادی که مژه‌های افتاده و کوتاه داشتند سعی می‌کردند با استفاده از لوازم آرایشی مانند فرموژه و ریمل این ضعف را برطرف کننند.

یکی از اجزایی که به صورت خانوم ها طراوت و زیبایی خاصی می‌ بخشد، مژه ها می ‌باشند. بعد از آن اکستنشن مو و مژه جایگزین این روش شد. البته گران بودن و عوارضی که این روش داشن باعث شد خیلی زود جای خودش را به لیفت کردن مژه بدهد. امروزه روش هایی مانند لمینت ابرو، لیفت ابرو و ... نیز بسیار محبوب می‌ باشد.

لیفت مژه


 

لیفت مژه چیست؟

یک روش فوق العاده برای حالت دادن به مژه ها و بالا بردن آنها بدون این که به حالت طبیعی آنها آسیبی برسد، لیفت کردن مژه نام دارد. فرآیند حالت دادن به مژه با استفاده از روش لیفت کردن تقریبا شبیه به فرایند فر کردن موها است که روی مژه‌ ها انجام می‌شود. با انجام لیفت به کمک یک محلول خاص، مژه‌های شما به سمت بالا فر می‌شوند و حالتی طبیعی و در عین حال بسیار زیبا و جذاب، پیدا می‌کنند. انجام این کار نیاز به هیچ پیش‌زمینه و مقدماتی ندارد. البته برخی از پزشکان و مسئولین سالن های زیبایی توصیه می‌کنند که قبل از لمینت مژه از سرم های مخصوصی استفاده شود. این سرم ها باعث می‌شوند که مژه های شما تا جایی که ممکن است تقویت بشود و به سمت بالا حالت بگیرد.

مرحله به مرحله با لیفت مژه:

نخستین مرحله تمیز کردن مژه ها به وسیله یک سری پاک کننده مخصوص می‌باشد. در مرحله بعد از یک پوشش سیلیکونی برای قرار دادن روی پلک و بالای مژه ها استفاده می‌شود. مژه ها با استفاده از چسب خاصی به این پوشش سیلیکونی می‌چسبند. البته این چسب شباهت زیادی به چسبی دارد که برای چسباندن مژه های مصنوعی از آن استفاده می‌شود. سپس تار های مژه با استفاده از نظم خاصی و با استفاده از یک شانه مخصوص در جای خود قرار می‌گیرند. در همین مرحله از یک محلول ویژه استفاده می‌‌‌شود. کاربرد این محلول برای نرم کنندگی و حالت دهی می‌باشد. نیاز است این محلول که شباهت زیادی به لوسیون دارد به مدت 6 الی 12 دقیقه بر روی مژه های شما باقی بماند. تا نتایج مطلوبی دیده شود. بعد از این مرحله از لوسیون فیکس برای ثابت ماندن مژه ها استفاده می‌شود.

نت برگ


 

لمینت مژه چیست؟

یکی از روش هایی که مکمل لیفت کردن مژه شناخته می‌شود، لیمنت کردن می‌باشد در این روش مژه هایی که حالت گرفته و به سمت بالا هدایت شده، فر می‌شود و بین 20 تا 40 درصد ضخیم تر می‌شوند. در این روش از ابزار و مواد مخصوصی استفاده می‌شود. مراحل انجام دادن آن کاملاً مشابه به لیفت کردن مژه ها می‌باشد. تنها تفاوتی که با هم دارند این است که در مرحله پایانی مژه ها رنگ می‌شوند موادی که در این روش مورد استفاده قرار می‌گیرند حاوی ویتامین و مواد معدنی می‌باشند و عوارضی ندارند. حتی در این روش می‌شود که پوشش سیلیکونی برداشته شود و از روش کراتینه کردن نیز استفاده کرد. بهتر است اگر از این روش استفاده می‌کنید بین 4 تا 6 هفته بعد، دوباره برای لمینت کردن به آرایشگاه و یا سالن های زیبای مراجعه کنید.

مراقبت های ویژه بعد از لمینت و لیفت:

این روش های زیبایی برای اینکه اثر گذاری بیشتری داشته باشند، بهتر است یک سری مراقبت های بعد از عمل را رعایت کنید. بهتر است تا 24 ساعت پس از عمل، مژه های خود را خیس نکنید. گریه کردن یکی از عواملی است که می‌تواند به طور کلی اثرات مطلوب این عمل بر زیبایی چهره شما را از بین ببرد. تا 48 ساعت نباید از پاک کننده های آرایشی برای مژه های خود استفاده کنید. بعد از عمل بهتر است به مژه های خود دست نزنید و با آنها بازی نکنید. هم‌چنین توصیه می‌شود تا یک هفته بعد از لیفت و لمینت از سونا استفاده نکنید.

لیفت ابرو


 

تخفیف نت برگ ویژه لمینت و لیفت مژه و ابرو:

سایت های تخفیف گروهی از جمله موفق ترین و کاربردی ترین ایده هایی هستند که با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از اینترنت و ابزارهای ارتباط جمعی بین مردم رایج شده اند. این وب سایت ها در حال ایجاد بستری مناسب برای خرید هایی با هزینه های کمتر و مقرون به صرفه تر می‌باشند. از جمله موفق ترین این وب سایت ها، وب سایت نت برگ می‌باشد. شما می‌توانید کد تخفیف نت برگ ویژه لمینت ابرو، لیفت ابرو، لیفت مژه و صدها کد تخفیف دیگر را در وب سایت تخفیف هات مشاهده کنید. تمامی خدماتی که در این وب سایت ارائه می‌شود کاملاً رایگان بوده و هزینه‌ای را برای شما در پی نخواهد داشت. بنابراین اگر قصد خریدی مقرون به صرفه را دارید حتماً از کدهای تخفیف وب سایت تخفیف هات استفاده کنید.

ارسال نظرات