لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف نت برگ تا 80% ویژه خدمات رنگ موی سال

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
64
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف نت برگ
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 80% تخفیف سایت نت برگ ویژه خدمات رنگ موی سال بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده این تخفیف و سایر تخفیف های بی نظیر سایت نت برگ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

رنگ موی سال را بهتر بشناسید:

اغلب بانوان تمایل دارند که رنگ موی سر خود را برای مراسم های مختلف عوض کنند. بهترین انتخاب برای آنها از بین انواع مدل رنگ مو، رنگ موی سال می‌باشد. رنگ موی سال یک رنگ مو جدید نسبت به تمام رنگ مو های سال های گذشته می‌باشد، می‌تواند ظاهری زیبا را به بانوان هدیه بدهد. هم‎‌چنین استفاده از این رنگ مو برای بانوانی که همواره سعی دارند در مسیر جدید ترین مد های سال باشند و خود را با مطابق با آنها قرار بدهند، بسیار مناسب می‌باشد. با توجه به فرا رسیدن سال میلادی جدید، چندین مدل رنگ مو جدید برای دوست داران صنعت مد و آرایش معرفی شده است. این مدل ها در رنگ های تیره و روشن می‌باشند. اگر شما هم قصد دارید که چهره‌ای زیبا و منحصر به فرد داشته باشد می‌توانید از رنگ موی سال برای زیبا تر شدن استفاده کنید.

 

مدل رنگ مو


 

 

معرفی انواع رنگ موی سال:

رنگ های مویی که در بازار برای استفاده بانوان و هم‌چنین در مواقعی برای استفاده آقایان وجود دارد، می‌تواند گیاهی و یا شیمیایی باشد. رنگ موهای شیمیایی تنوع زیادی دارند و جذابیت بیشتری را به رنگ موها می بخشند از این رو اغلب خانم ها از رنگ موهای شیمیایی برای رنگ کردن موهای خود استفاده می کنند. رنگ موی سال تنوع زیادی دارد و از ترکیب شدن چندین نوع رنگ مو با هم بوجود می‌آیند. اگر شما هم در خصوص ترکیب کردن رنگ مو های مختلف با یکدیگر تجربه دارید، یا حداقل یک بار رنگ مو مختلف مانند رنگ موی مشکی، رنگ موی کاراملی و ... را بر روی مو های خود تست کرده اید، می‌توانید این رنگ موها را با هم ترکیب کنید و ظاهری زیبا را به چهره‌ی خود هدیه بدهید. با این ترکیب شما رنگ موی دلخواه خود را می‌سازید و از آن استفاده می‌کنید.

 

انواع مدل رنگ مو که در سال 2020 معرفی شده اند به صورت ذیل می‌باشند:

 

• رنگ موی زیتونی و ترکیب‌های آن: در این رنگ مو از 30 الی 50 سی سی آنتی اکسیدان و پایه 8 دکلره استفاده شده است.

 

• رنگ موی طلایی و ترکیب‌های آن: در این رنگ مو 30 الی 50 سی سی آنتی اکسیدان و پایه 9 دکلره استفاده شده است. از ترکیب های این رنگ مو می‌توان رنگ موی کاراملی را نیز به دست آورد.

 

• رنگ موی صورتی: در این رنگ از اکسیدان یک به اندازه 30 سی سی و رنگ موی قهوه‌ای به اندازه سه سانت و رنگ مو بلوند دودی روشن به اندازه ده سانت استفاده شده است.

 

• رنگ موی قرمز و ترکیب‌های آن: در این رنگ مو از اکسیدان یک به اندازه 30 سی سی و واریاسیون قرمز به اندازه دو سانت استفاه شده است.

 

رنگ مو


 

 

انتخاب بهترین رنگ مو متناسب با چهره:

اگر شما به تازگی قصد دارید مو های خود رنگ بزنید و در این زمینه هیچ تجربه‌ای ندارید بهتر است ابتدا از رنگ های موقت استفاده کنید. این رنگ ها که عموماً از ترکیب های شیمیایی تشکیل شده اند، این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که پس از چند بار امتحان چند رنگ موی مختلف بهترین رنگ مو را انتخاب کنید. این رنگ های پس از مدتی کوتاه و چندین بار شستشوی موی سر پاک می‌شوند. بنابراین اگر رنگ موی سر شما باب میلتان نبود زیاد جای نگرانی نیست. برخی از پارامتر هایی که برای انتخاب یک رنگ موی سر مناسب با چهره خود باید به آن توجه داشته باشید، عبارتند از:

 

• رنگ پوست

 

• رنگ چشمان

 

• خلق و خوی و شخصیت

 

• اندام و سایز هیکل

 

• رنگ طبیعی مو سر

 

کد تخفیف نت برگ ویژه خدمات رنگ موی سال:

اگر شما هم قصد استفاده از کد تخفیف نت برگ ویژه خدمات رنگ موی سال و صدها کدتخفیف دیگر را دارید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید. در این وب سایت صدها کد تخفیف به طور کاملاً رایگان برای شما در نظر گرفته شده است. اگر شما هم قصد خریدی ارزان قیمت و مقرون به صرفه را دارید همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از تخفیف لحظه آخری این وب سایت استفاده کنید.

 

ارسال نظرات