لوگو تخفیف هات

تخفیف نت برگ تا 70% ویژه ورزش ایروبیک

70% تخفیف
0
62
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 70% تخفیف سایت نت برگ ویژه ورزش ایروبیک بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

آشنایی با ورزش ایروبیک:

ایروبیک یکی از شادترین و مهیج‌ترین ورزش‌هایی است که بسیاری از افراد به خصوص خانم‌ها به آن علاقه مند هستند. این ورزش نه تنها برای کاهش وزن و رسیدن به یک اندام متناسب و بی‌نقص موثر است بلکه این ورزش علاوه بر ایجاد تناسب اندام در فرد مزایای بسیار دیگری هم به همراه دارد. در حقیقت ایروبیک نوعی فعالیت بدنی همراه با تمرینات هوازی موزون است که در آن حرکات کششی و قدرتی با هدف بهبود و گسترش همه جوانب آمادگی جسمانی انجام می شود. ایروبیک، به فعالیت هوازی اطلاق می شود که در آن ها شدت تمرین بالا و مدت تمرین کم است و عضلات بزرگ بدن را به کار می گیرد. این فعالیت در شرایطی انجام می شود که سرعت و شدت تمرین قابل تحمل است و نیاز بدن به اکسیژن برای مدتی افزایش می یابد.

 

ایروبیک


 

 

تاثیر ورزش ایروبیک بر بدن:


ورزش ایروبیک شامل گروه وسیعی از ورزش‌هاست كه شما باید با توجه به علاقه خود و شرایط جسمانی خود و با مشورت یک مربی ورزشی یكی از آن‌ها را انتخاب كنید. حرکات ایروبیک مزایای بی شماری برای بدن دارد. برای مثال ورزش ایروبیک با کاهش مؤثر وزن موجب افزایش اعتماد به نفس، روحیه و تحرک در فرد می‌شود. همچنین تأثیر تحرک ناشی از ایروبیک در رفع خمودگی و افزایش شادابی قابل توجه است. در زمان های انجام تمرین‌های ایروبیک میزان گردش خون افزایش می یابد که این امر باعث نرمال شدن و ثبات فشار خون می‌شود. افزایش پمپاژ خون در حین آموزش ایروبیک و حرکات هوازی باعث قوی شدن عضلات ماهیچه قلب نیز می گردد. همچنین انجام این ورزش به همراه رعایت اصول غذایی می‌تواند چربی های بد و مضر را از بین ببرد و کلسترول را کاهش دهد.

 

چه گروه های سني می توانند ورزش ایروبیک را انجام دهند؟

 

در ورزش ایروبیک هيچ محدوديت سنی وجود ندارد. در این راستا همه افراد از كودكان گرفته تا سالمندان و حتی زنان باردار با مشورت و اجازه پزشك می توانند اين ورزش را انجام دهند. اما راهکارهایی برای بعضی از افراد، مثلا زنان باردار وجود دارد تا با توجه به شرایطی که دارند حرکات ایروبیک در خانه را با حرکات کششی و در شرایط خاص مثل مكان مناسبی كه هوای مناسبی داشته باشد انجام دهند. به دلیل اینکه اين ورزش باعث بالا رفتن استقامت قلبی و عروقی می شود و استقامت عمومی بدن را توسعه می دهد. در اين ورزش هوازی كه مدت آن طولانی و شدت آن كم است هيچ گاه دچار كمبود اكسيژن نمی شويم. اين ورزش در اصل، حافظه را تقویت می کند و از افسردگی جلوگيری می كند و باعث می شود تا روحيه خيلی خوبی بعد از انجام اين ورزش پيدا كنيد.

 

ورزش


 

 

مدت زمان مناسب برای انجام تمرینات ایروبیک:
 

این که چه مدت زمانی را برای انجام تمرینات ایروبیک باید اختصاص دهید بیشتر از همه بستگی به هدف، جدول برنامه ریزی و شرایط فیزیکی شما دارد. اما زمان ۱۰تا ۶۰ دقیقه قابل قبول به نظر می رسد. اگر هدف شما کاهش وزن اضافی بدنتان باشد و در شرایط بدنی مساعد هم باشید می توانید مدت بیشتری هم ورزش کنید. به صورت کلی انجام حرکات ایروبیک چه برای افرادی که به باشگاه می روند و چه کسانی که ایروبیک در خانه کار می کنند حداقل ۵ روز در هفته باید انجام شود. اما برای یادگیری و آموزش ایروبیک لازم است در ابتدا حتما از یک مربی حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. این مربی باید ویژگی های متعددی داشته باشد تا در نهایت بتواند شاگرد را در جهت رسیدن به اهدافش کمک نماید. زیرا ممکن است ورزش ایروبیک، برای برخی ها ورزشی دشوار باشد، پس می توانید در ابتدای این راه از یک مربی ورزشی حرفه ای بهره مند شوید.

 

استفاده از کد تخفیف نت برگ:

 

ورزش ایروبیک موجب افزايش آمادگی جسمانی می شود که خود این مسئله سبب افزايش قدرت، سرعت و هماهنگی بين اعصاب و عضلات، انعطاف پذيری و چابکی نیز می شود. در اجرای حرکات ايروبيک، تمرکز ذهنی از اهميت بسزايی برخوردار است. اين مسئله موجب رشد ذهنی و توسعه خلاقيت می شود. امروزه در بسياری از نقاط جهان، اين ورزش پر تحرک و پر جاذبه، به عنوان يک ابزار با ارزش برای حفظ سلامتی و تندرستی انسان ها محسوب می شود. اگر شما هم تصمیم گرفتید این ورزش را در روتین زندگیتان جای دهید و به صورت حرفه‌ای آن را دنبال کنید، یا اینکه قصد دارید فرزندتان ورزش ایروبیک را زیر نظر یک مربی حرفه ای و متخصص در یک باشگاه مطمئن آموزش ببیند، می توانید از طریق وب سایت نت برگ، باشگاه مورد نیازتان را انتخاب کنید و همچنین کد تخفیف نت برگ را از وب سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

 

از وب سایت تخفیف برای سایر خدمات ورزشی و تفریحی وب سایت تخفیف گروهی نت برگ، مانند شهربازی و ... می توانید کد تخفیف رایگان، تست شده و معتبر دریافت کنید.

 

ارسال نظرات