لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف نت برگ تا 60% ویژه ورزش پیلاتس

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
28
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف نت برگ
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 60% تخفیف سایت نت برگ ویژه ورزش پیلاتس بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات وب سایت نت برگ، ارائه دهنده کد تخفیف تا 60% ویژه ورزش پیلاتس:

برای مشاهده و خرید از وب سایت نت برگ می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات برای ورزش پیلاتس تا %60 تخفیف دریافت کنید و از خدمات ویژه این وب سایت، بهره مند شوید. برای دریافت کد تخفیف نت برگ می توانید از طریق سایت تخفیف هات اقدام نمایید.

خصوصیات وب سایت نت برگ:

نت برگ علامت تجاری شرکت کسب‌ و ‌کار نوین ایرانیان است که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در حوزه ارائه خدمات شرکت‌های تراز اول آغاز کرده است. نت ‌برگ وب سایت تخفیف گروهی در ایران است که به صورت روزانه پیشنهادات ویژه ای را با ۴۰ تا ۹۹ درصد تخفیف ارائه می دهد. پیشنهادات ویژه ‌ای از انواع خدمات، شهربازی، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت نت برگ قرار می‌گیرد و کاربران می‌توانند از تخفیف‌ های آن استفاده کنند. تخفیف های روزانه، خرید ارزان‌ ، تضمین کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته از خدمات این وب سایت می باشد.

 

ورزش پیلاتس


 

 

کد تخفیف نت برگ ویژه ورزش پیلاتس:
 

در این وب سایت خبرنامه‌ ای وجود دارد كه مشتريان در آن عضو می ‌شوند و روزانه فهرستی از تخفيفات برايشان ارسال مي‌شود. در تهران روزانه حداقل 20 تخفيف معرفي می شود. تخفيف رستوران‌ها و مراكز تفريحی معمولا در حدود 40 تا 60 درصد و مراكز آرايشي و بهداشتی تا حدود 90 درصد است. معمولا كالا‌های مختلف هم از ۱۰ تا ۵۰ درصد تخفيف دارند. از آن جا که حرکات پیلاتس برای خانم ها و آقایان موثر و مفید است، در نت برگ نیز کد تخفیف ویژه ای برای ورزش پیلاتس برای کاربران در نظر گرفته شده است.

 

ویژگی و عملکرد حرکات پیلاتس چیست؟

حرکات پیلاتس بر روی افزایش قدرت بدنی و تمرکز و تعادل بدن اثر می گذارد. پیلاتس توسط جوزف پیلاتس در آلمان به وجود آمد. این ورزش به بهبود تناسب عمومی و سلامت بدن کمک می کند. همچنین این ورزش بر روی ارتباط ذهن و بدن نیز تمرکز دارد. در حالی که بدن تمرین های مختلف را انجام می دهد، ذهن باید از تنفس و نحوه حرکات بدن آگاه باشد. با انجام مداوم حرکات پیلاتس، می توان عضلات و مفاصل را تقویت کرد. همچنین ورزش پیلاتس حرکات ورزشی را به شکلی آموزش می‌دهد که بدن در برابر آسیب های ورزشی مقاوم باشد.

 

فواید انجام حرکات پیلاتس چیست؟

حرکات پیلاتس مفاصل و عضلات را منعطف نگه می دارد ، برای افرادی که از التهاب مفاصل رنج می برند نیز مفید می باشد. ورزش پیلاتس عضلات بدن را تقویت می کند. این ورزش شما را با عضلات بدنتان آشنا نموده و به شما آموزش می‌دهد که چگونه به بدن خود فرم داده و از عضلات خود به بهترین شکل استفاده کنید. یکی از محبوب ترین روش‌های ریکاوری بدن، برای تمامی ورزشکاران به کارگیری حرکات پیلاتس است. ورزش پیلاتس به تنهایی یک روش تمرینی کامل است، اگر می‌خواهید بدن ‌تان را قوی و بازسازی کنید، حرکات پیلاتس انتخاب موثری است.‌

 

نت برگ


 

 

وجه اشتراک یوگا و پیلاتس چیست؟
 

ورزش پیلاتس شباهت زیادی به یوگا دارد و هر دو روی استفاده‌ همزمان از ذهن و جسم تمرکز می‌کنند. این ورزش برای مردان و زنان در هر سنی که علاقمند به تناسب اندام و بهبود وضعیت جسمانی هستند، مفید است. ورزش پیلاتس بدون حجم دادن بیش از حد به عضلات، باعث تقویت و کشیده شدن عضله‌ ها می ‌شود و فرم بدنی را به طور فوق العاده‌ ای بهبود می‌بخشد. حرکات پیلاتس بیشتر به درمان جسمی توجه می‌کند و یوگا به آرامش روحی توجه دارد. اگر به دنبال اصلاح فرم بدنی خود هستید، این ورزش می‌تواند برای شما مفید باشد.

 

وسایل مورد نیاز ورزش پیلاتس چیست؟

لواز م ورزشی مختلفی برای انجام ورزش پیلاتس طراحی شده اند. از جمله آن ها می توان به وزنه های دستی، نوار های وزنه ای، توپ، بورد تعادلی و دیسک های چرخشی وریفورمر اشاره کرد. ریفورمر تختی است که یک بستر کشویی دارد و تعدادی طناب مقاومت به دو سرش متصل هستند. متخصصان می گویند که تمرین منظم ورزش پیلاتس به بهبود وضعیت بدنی، ماهیچه ها، تعادل و تقویت مفاصل و نیز کاهش استرس و تنش کمک می کند. ورزش پیلاتس باعث هماهنگی روح، جسم و ذهن می‌شود و این رازی است که در تمرینات پیلاتس نهفته شده است.

 

اصول و فواید حرکات پیلاتس چیست؟

ورزش پیلاتس ورزشی است که روی استفاده همزمان از ذهن و جسم شما تمرکز می‌کند. این ورزش مجموعه‌ای از حرکاتی‌ است که از جاذبه، وزن بدن و دستگاه‌ های مخصوص در جهت افزایش مقاومت و توان‌ تان کمک می‌ گیرد تا ماهیچه‌ های تثبیت کننده‌ بدن ورزیده شوند. ارتباط بین ذهن و بدن در این ورزش اهمیت بالایی دارد. ورزش پیلاتس به تقویت ذهن کمک می‌کند تا سطح مشخصی از آگاهی را در مورد شیوه‌ی حرکت‌های بدن خود داشته باشد. با انجام مداوم حرکات پیلاتس می توانید به انعطاف و قدرت عضلات و مفاصل بدن خود کمک کنید.

 

پیلاتس چیست


 

 

تجربه خرید گروهی با کد تخفیف ویژه نت برگ:
 

راه‌های زیادی برای یاد گرفتن ورزش پیلاتس در خانه یا کلاس وجود دارد. اگر از کلاس پیلاتس استفاده کنید، ورزش را اصولی یاد می‌گیرید و دوره‌ها را راحت ‌تر دنبال می‌کنید. این ورزش به شما یاد می‌دهد که چطور ارتباط ذهن و بدن‌تان را بیشتر کنید تا تعادل بدن‌ تان بهتر شود. این ورزش یک راه خوب برای ارتباط با بدن است و به شما کمک می‌کند تا از تمام تواناییتان استفاده کنید. با استفاده از تخفیفات نت برگ می توانید از تخفیف های سایت و کد تخفیف ویژه ورزش پیلاتس استفاده کرده و تا %60 تخفیف دریافت کنید.

 

نظرات کاربران در مورد برگ تخفیف ویژه کلاس پیلاتس در نت برگ:

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از برگ تخفیف ویژه جهت انجام حرکات پیلاتس در باشگاه، صرفه جویی وقت و هزینه و پشتیبانی24 ساعته و کامل وب سایت در مجموع راضی بوده اند.

نقاط ضعف: کاربران مورد خاصی را مطرح نکرده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران از تنوع خدمات ، کد تخفیف ویژه ورزش پیلاتس و ارزش خرید بالای آن نسبت به کیفیت خدمات راضی بودند. همچنین کاربران انجام مداوم حرکات پیلاتس را به جهت ﺗﺜﺒﯿﺖ ﺳﻼﻣتی و تقویت ﺳﯿﺴﺘﻢ ایمنی بدن پیشنهاد داده اند.

 

ارسال نظرات