لوگو تخفیف هات

تخفیف نت برگ تا 55% ویژه خدمات اکستنشن

55% تخفیف
0
74
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 55% تخفیف سایت نت برگ ویژه خدمات اکستنشن بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده این تخفیف و سایر تخفیف های بی نظیر سایت نت برگ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

اکستنشن چیست؟

داشتن موهای پرحجم و زیبا آرزوی هرکسی است. طی چندین سال گذشته روش های زیادی برای حجیم تر کردن موها ارائه شده است. اما هیچکدام از این روش ها به اندازه اکستنشن مو نتوانسته در میان بانوان به محبوبیت برسد. در واقع پس از اکستنشن، شما موهای حجیم تری دارد که به راحتی شکل می‌پذیرند. این روش زیبایی با اضافه کردن مو های خاصی به مو های طبیعی شما اتفاق می‌افتد.این روش دارای انواع مختلفی می‌باشد که می توان در نظر گرفتن نوع و جنس مو بهترین نوع را انتخاب کرد. تا به امروز بی خطر بودن این روش زیبایی برای تمامی مردم جهان اثبات شده است.

 

اگر بخواهیم راجع به دلایل محبوبیت این روش در میان بانوان صحبت کنیم، باید به توانایی فوق العاده در از بین بردن مشکلاتی هم‌چون طاسی، ریزش مو و نازکی مو هاست. حتی امروزه در میان بازیگران مطرح جهان نیز اکستنشن مو انجام می‌پذیرد.

 

مو


 

 

انواع روش های مختلف اکستنشن چیست؟

برای این کار چندین روش مختلف ارائه شده است که در ادامه با هم آنها را بررسی می‌کنیم:

 

• استفاده از موی طبیعی: در این روش برای حجیم نشان دادن موها، از موی طبیعی مانند موی خودتان با قابلیت رنگ، دکلره، هایلایت کردن و ... استفاده می‌شود. برای امتحان کردن این روش با آتش زدن چند تار مو می‌توان متوجه طبیعی بودن نوع مو ها شد. این روش نسبت به روش های دیگر گران قیمت تر می‌باشد.

 

• استفاده از موی مصنوعی: در این روش طول موی اضافه شده را باید حداکثر تا ۳۰ سانتی متر بلند کنید. اگر بیشتر از این مقدار موی سر خود را زیاد کنید، ممکن است مشکلاتی مانند ریزش موهای طبیعی و کم پشتی برای شما به وجود بیاید. مدت زمان این روش حدود ۳ الی ۴ ماه می‌باشد و میزان تاثیر گذاری این روش با سن شما رابطه‌ی مستقیمی دارد.

 

مزایای اکستنشن مو چیست؟

این روش با توجه به این که از محبوبیت بالایی برخوردار است، باید مزایای زیادی داشته باشد. اگر از قابلیت هایی هم‌چون زیباتر جلوه دادن موی سر، حجیم کردن موی سر، قابلیت شکل پذیری و حالت دهی فوق العاده مو ها و غیر بگذریم، مهم‌ترین مزیت هایی که برای اکستشن در نظر گرفته می‌شود، به شرح زیر می‌باشند:

 

• این روش به مراقبت هایی زیادی پس از انجام نیازی ندارد.

 

• در سه نوع موقت، دائمی، نیمه موقت می‌توان آن را انجام داد.

 

• دوام و عمر آن نسبت به سایر روش های مرسوم بیشتر است.

 

• به موهای طبیعی شما آسیبی وارد نمی‌کند.

 

• در کمترین زمان ممکن شما می‌توانید این کار را در آرایشگاه های زیبایی انجام بدهید.

 

• قیمت های روش های مختلف آن با هم تفاوت چندانی ندارد و شما می‌توانید با توجه به هزینه‌ای که برای آن در نظر گرفته اید، روش دلخواه خود را تعیین کنید.

 

زیبایی مو


 

 

اکستنشن مژه و قابلیت های آن:

در سالیان گذشته از روش های مانند کاشت مژه برای زیباتر نشان دادن و حجیم تر کردن مژه ها استفاده می‌شد. حتی در دورانی مژه های مصنوعی نیز برای این کار معرفی شدند. اما هیچکدام از روش های فوق نتوانستند مانند اکستنشن مژه در میان بانوان محبوبیت کسب کنند. در این روش مژه های مصنوعی مجزا به صورت یکی یکی با استفاده از چسب روشن یا مشکی مخصوص و با دوام به مژه های طبیعی شما وصل می شوند. این کار می‌تواند به روش های مختلفی مانند کلاسیک، سه بعدی و ... صورت بگیرد. از مهم‌ترین مزیت های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

• با دوام‌تر و طبیعی‌تری نسبت به مژه‌های مصنوعی

 

• فرایندی کاملا بدون درد

 

• گزینه‌ی مناسبی برای همه‌ی افراد

 

کد تخفیف نت برگ ویژه خدمات اکستنشن در تخفیف هات:

شما می‌توانید این کد تخفیف نت برگ و صد ها کد تخفیف دیگر را به طور کاملاً رایگان در وب سایت تخفیف هات مشاهده نمائید. تمامی خدماتی که از سوی وب سایت تخفیف هات به شما عزیزان ارائه می‌شود، کاملاً رایگان بوده و هزینه‌ای را برای شما در پی نخواهد داشت. اگر شما هم از خریدی ارزان قیمت و مقرون به صرفه استقبال می‌کنید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید و از تخفیف لحظه آخری این وب سایت استفاده کنید.

 

ارسال نظرات