لوگو تخفیف هات

تخفیف نت برگ تا 50% ویژه خانه بازی

50% تخفیف
0
103
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 50% تخفیف سایت نت برگ ویژه خانه بازی بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خانه بازی کجاست؟!

امروزه بسیاری از والدین به علت مشغله های بالای کاری، فرزندان خود را به خانه های بازی میسپپارند. این مراکز که به نام خانه اسباب بازی و یا خانه کودک نیز شناخته می‌شود یک مرکز مراقب موقت برای کودکان است. این مراکز در سراسر دنیا تاسیس شده اند و از محبوبیت بالایی هم برخوردار هستند. امروزه سرمایه گذاری های زیادی در این مراکز صورت میگیرد. امکانات خانه های بازی متفاوت ممکن است با هم فرق کند. در بهترین حالت شامل یک زمین بازی کوچک با امکانات کامل می‌باشد و یا منطقه‌ای مانند یک روستا که به طور کل برای کودکان در نظر میگیرند. مدت زمان نگهداری کودکان در این مراکز هم بسته به خواسته والدین متفاوت می‌باشد و از کودکان برای بازه زمانی کوتاه (بین 2 تا 3) ساعت نگهداری می‌کنند. کودکان در این مراکز میتوانند در نهایت آرامش به بازی کردن بپردازند.

 

نت برگ


 

 

بازی در خانه برای کودکان:
 

 

اگرچه امروزه فعالیت در خانه های کودک بسیار همه گیر شده اما تحقیقات روانشناسان نشان می‌دهد بهترین بستر برای رشد کودکان خانه می‌باشد. کودکان هنگامی که زیر نظر پدر و مادر و در محیط گرم خانواده به بازی در خانه می‌پردازند خلاقیت بیشتری از خود نشان می‌دهند و در آینده به موفقیت های بیشتری می‌رسند. اما از آنجایی که کودکان نسبت به بزرگسالان نیاز بیشتری به تخلیه انرژی خود دارند میتوانند در این مراکز به بازی با اسباب بازی های خود مشغول بشوند و سرپرست در حالی که کودک در حال لذت بردن از بازی می‌باشد او را از دور تماشا کند. یکی دیگر از عواملی که والدین را مجبور به استفاده از خانه کودک می‌کند زندگی آپارتمان نشینی است. این سبک زندگی محدودیت هایی را برای بازی کردن کودکان به وجود آورده است و اجازه فعالیت های بدنی را به آنها نمی‌دهد.

 

تفاوت خانه کودک و مهد کودک در چیست؟

 

در واقع مهد کودک ها محلی برای نگهداری و آموزش کودکان است. از آنجایی که تربیت کودکان در سنین پایین امری حساس و ضرروی است قوانین بسیار سخت گیرانه ای برای تاسیس یک مهد کودک وجود دارد و به راحتی مجوز تاسیس آن داده نمی‌شود. گاهی اوقات گرفتن این مجور بین یک تا دو سال به طول می‌انجامد. انتخاب فضای مناسب مدیریت مجموعه سطح آموزش مربیان و... از جمله پارامتر هایی است که در این زمینه به آن بسیار توجه می‌شود. اما در مورد خانه بازی بیشتر موارد سلیقه ای می‌باشد و شما با رعایت تمامی نکات می‌توانید یک خانه اسباب بازی تاسیس کنید. تاسیس خانه های بازی ابعاد درآمدی متفاوتی برای شما داشته باشد.

 

ویژگی های یک خانه بازی ایده آل:

 

این مرکز باید محله محور باشد. به این معنی که در هر محل یک خانه بازی جداگانه تاسیس شود. دسترسی به خانه بازی باید ساده باشد. همچنین بهتر است در پارک ها و اماکن عمومی مانند شهربازی ها تاسیس شوند و حداقل متراژ مناسب برای آن 50 متر می‌باشد. این مراکز باید دارای سرویس های بهداشتی مناسب برای کودکان باشند و تمامی نکات بهداشتی جهت جلوگیری از انتقال بیماری به کودکان رعایت شود. خانه های بازی باید مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی ایده آل باشد. نکته آخر این که رنگ آمیزی محیط باید شادی آفرین و انرژی بخش باشد و از رنگ های مناسب جهت طراحی استفاده کرد.

 

بازی در خانه


 

 

کد تخفیف نت برگ ویژه خانه بازی:
 

 

امروزه ایده های زیادی در خصوص کسب و کار های اینترنتی به وجود آمده است. یکی از این ایده ها سایت های تخفیف گروهی می‌باشند. نت برگ به عنوان یکی از معتبرترین وب سایت های تخفیف گروهی مجموعه ای از کد های تخفیف را برای خریدی ارزان قیمت و مقرون به صرفه در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت تخفیف هات علاوه بر کد تخفیف نت برگ ویژه خانه بازی به صد ها کد تخفیف دیگر نیز دسترسی داشته باشد. در نظر بگیرید که تمامی این کد های تخفیف به طور کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. هدف نهایی تخفیف هات ایجاد یک بستر مناسب برای خرید ارزان قیمت و مناسب برای شما می‌باشد.

 

ارسال نظرات