لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف نت برگ تا 50% ویژه بازی اسکیت

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
53
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 50% تخفیف سایت نت برگ ویژه بازی اسکیت بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

آشنایی با بازی اسکیت:

اسکیت بازی، حدودا 30سال است که با شکل و فرم امروزی، تز زمانی که پیستش در ایران افتتاح شد، رواج پیدا کرد. همین امر باعث شد افراد زیادی به این رشته ورزشی توجه ویژه نشان دهند و این ورزش را انتخاب کنند. بازی اسکیت خود نیز دارای زیر شاخه های بسیاری است، که از آنها می توان به اسکیت برد، سرعت، استقامت، هاکی، اسکیت با مانع، پاتیناژ و... اشاره نمود

البته اسکیت اگرسیو، یکی دیگر از سبک های این رشته ورزشی است و این رشته مخصوص افرادی است که می خواهند هیجانی اسکیت کنند. در مجموع به دو دسته داخل و خارج سالنی تقسیم میشود و خود دسته خارج سالن نیز به دو رشته بسته و جاده ای تقسیم شده است. نتیجتا این ورزش علی رغم اینکه به دلیل تحرک زیادی که لازمه کار این ورزش است از اضافه وزن جلوگیری می کند، یک ورزش بسیار عالی برای ذهن است.

 

فوائد و مزایای ورزش اسکیت و تاثیر آن روی سلامتی:

بازی اسکیت بسیار مفرح است. به دلیل اینکه در این بازی شخص برای ابداع حرکت جدیدتر، بسیار تمرین و تلاش میکند و نهایتا ورزشکار با ابداع تکنیک یا حرکت جدید اسکیت را تبدیل به ورزشی خارق العاده کرده که به هیچ عنوان ورزشکار دچار خستگی و دل زدگی نمی­شود. حرکات اسکیت از نوع حرکات هوازی است که در رساندن اکسیژن بیشتر به بدن بسیار موثر است. دقیقا فوایدی را از آن دریافت خواهید کرد که از انجام حرکات موزون، پیاده روی و سایر ورزشهای ایروبیکی دریافت می­کنید. این نوع ورزش درگیری تارهای عصبی با ماهیچه ها را تحریک کرده و بدون فشار هیچ وزنه ای، آزاد شدن کلسیم در سلولهای عصبی را تسریع می­کند. اسکیت تمرکز افراد را بالا برده به همین دلیل اسکیت یکی از بهترین ورزش­هایی است که می تواند درمان افسردگی باشد.

 

اسکیت

 

چه تجهیزاتی برای بازی اسکیت مورد نیاز است؟

در ابتدا برای یادگیری اسکیت سرعت استفاده از کفشهای چهار چرخ و ساق بلند نه تنها ضرری ندارد بلکه توصیه نیز می شود اما بعد از یادگیری باید روی کفشهای پنج چرخ و ساق کوتاه تمرین کرد تا به آنها کاملا عادت کنیم، زیرا در پیشرفت و موفقیت در مسابقات به ما کمک میکنند. کلاه ایمنی از دیگر وسایل مورد نیاز این رشته ورزشی به حساب می آید. نکته موثر برای این کلاه ها ساخت آنها است و آگاهی کامل مالک آن از نوع کلاه ایمنی بسیار مهم است. همچنین استفاده از دستکش در مسابقات، که در قسمت مچ دست بسته می شود مشکلی ندارد. زانو بند و آرنج بند از موارد دلخواهی است که می توان در مسابقات استفاده نمود. در برخی از شهربازی ها و پیست های اسکیت می توانید تجهیزات را کرایه کنید.

 

مربی اسکیت چه ویژگی و خصوصیاتی باید داشته باشد؟

برای یادگیری و آموزش اسکیت لازم است در ابتدا حتما از یک مربی حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. این مربی باید ویژگی های متعددی داشته باشد تا در نهایت بتواند شاگرد را در جهت رسیدن به اهدافش کمک نماید. مربی اسکیت حرفه ای در زمینه آموزش اسکیت سبب می شود که افراد و یا شاگردان با سرعت بالاتری در رشته مورد علاقه خود موفق باشند. مربی باید از نظر جسمانی، آمادگی اجرای حرکات را داشته باشد. در واقع این امر باعث می شود که حرفه ای بودن وی ثابت شود. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هایی که یک مربی باید داشته باشد، قدرت برقراری ارتباط است. یعنی بتواند اصول آموزش را به سادگی به علاقه مندان آموزش دهد. همچنین یک مربی باید مدیریت زمان را به خوبی بلد باشد؛ در غیر این صورت پس از مدتی شاگرد ممکن است علاقه اش را به این رشته از دست بدهد.

 

اسکی


 

 

چگونه می توان از کد تخفیف نت برگ آموزش اسکیت استفاده کرد؟

ورزش اسکیت ورزشی است بسیار پر تحرک. اگر نگاهی به ورزشکاران حرفه ای این رشته بیندازید متوجه می شوید که از تناسب اندام بسیار مناسبی برخوردار هستند و ماهیچه های بسیار قوی دارند. اگر شما هم تصمیم گرفتید ورزش و یا بازی اسکیت رو به صورت حرفه‌ای دنبال کنید و یا علافه مند به این حوزه هستید. یا اینکه قصد دارید فرزندتان ورزش اسکیت را زیر نظر یک مربی حرفه ای و متخصص و در یه باشگاه مطمئن آموزش ببیند. می توانید از طریق وب سایت نت برگ باشگاه مورد نیازتان را انتخاب کنید. همچنین می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات و کد تخفیف نت برگ از تخفیف های ویژه ی اسکیت بهره مند شوید.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: بسیاری از کاربران اجاره اسکیت بدون محدودیت زمانی را از نقاط مثبت خدمات جهت بازی اسکیت بیان کرده اند.

نقاط ضعف: برخی از کاربران مراقبت نکردن و عدم توجه برخی از مربیان به شاگرد را از نقاط منفی بیان کرده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع تعداد زیادی از کاربران از کیفیت خدمات ارائه شده و قیمت ارزان رضایت کافی داشته اند. همچنین استفاده از کد تخفیف نت برگ برای اسکیت بازی و اسکیت برد را به سایر کاربران و دوستان خود پیشنهاد داده اند.

 

ارسال نظرات