لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف نت برگ تا 45% ویژه پیست اسکی

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
260
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف نت برگ
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 45% تخفیف سایت نت برگ ویژه پیست اسکی بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

پیست اسکی ایران:

قدیمی ترین پیست اسکی ایران در تهران قرار دارد و با نام پیست اسکی آبعلی شناخته شده است. این پیست در نزدیکی شهر آبعلی و در ۵۷ کیلومتری تهران قرار دارد و در برگیرنده ۵ پیست می باشد که البته امکاناتی همچون تله کابین و تله اسکی را در اختیار مخاطبان قرار می دهد. البته باید بدانید که شهر تهران جذابیت های دیگری همچون پیست اسکی دربندسر، شمشک، شهربازی و ... را هم برای مسافران روز های برفی و سرد سال دارد. پیست اسکی دیزین نخستین پیست اسکی در ایران است که از طرف فدراسیون جهانی اسکی مورد تایید برای برگزاری مسابقات رسمی شناخته شد و عنوان بین‌المللی به خود گرفت. رسمیت این پیست وابسته به امکانات ویژه و خاص است که شامل نکات فنی مانند شیب مسیر، طول مسیر، محل برگزاری مسابقات و امکانات رفاهی است.

 

نت برگ

اسکی روی برف:

تاریخچه اسکی یا اسکی روی برف حداقل به هشت هزار سال پیش بر می گردد. نمونه های اولیه باستان شناسی از اسکی در روسیه حدود 6000 سال قبل از میلاد مسیح است. از اواسط سال 1800، اسکی به یک ورزش تفریحی و سرگرمی پرطرفدار تبدیل شد، که در مناطق پر برف در سراسر جهان انجام می شود که درآمد خوبی برای تفریحگاه ها ایجاد کرده است. در سال 1990، اسکی معمولا با چوبی انجام می شد که پوشش فوم داشت و هر دو لایه آن از فایبرگلاس پوشیده شده بود که با کولار، آلومینیوم، تیتانیوم، یا کربن برای قدرت ترکیب شده بود و یک لایه پلاستیکی نیز در آخر به آن اضافه می شد.

لباس اسکی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟!

انتخاب های سلیقه ای زیادی زمان خرید لباس اسکی به وجود می آید و بسیاری از افراد اغلب کمتر به راحتی لباس توجه می کنند. انواع مختلفی از لباس های اسکی از قبیل آستین بلند، یک سره و دو تیکه(ژاکت و شلوار) وجود دارد. زمانی همه لباس اسکی را به عنوان یک لباس سرهمی و جذب می شناختند که به آن اوورال گفته می شد. مدت هاست که دیگر این لباس ها رایج نیست و اکثر افراد کاپشن و شلوار را ترجیح می دهند. برای گرم ماندن سر و دستان خود کلاه و دستکش اسکی انتخاب کنید. بهتر است برای گرم ماندن دست خود در پیست های اسکی دستکش های ضد آب انتخاب کنید. بعضی از دستکش های اسکی در قسمت مچ دست محکم می شوند تا از نفوذ برف به داخل دستکش جلوگیری کنند این ویژگی را در زمان خرید دستکش های اسکی بخاطر بسپارید.

 

پیست اسکی

پیست اسکی توچال:

توچال بدون شک یکی از نزدیک‌ترین پیست‌های اسکی به شهر در ایران است. تاسیس تله کابین و راه اندازی آن تا قله ۳۹۴۴ متری این امکان فراهم شد تا در هر زمان به فاصله تنها ۵ کیلومتر از میدان تجریش در کوه‌های شمال تهران به اسکی کردن پرداخت. این پیست قرار بود یکی از بزرگترین پیست‌های اسکی جهان شود اما به دلیل مشکلات و متوقف شدن پروژه‌ها در زمان جنگ تحمیلی تنها ۲ پیست آن ساخته شد. یکی در ایستگاه پنج تله کابین و دیگری در ایستگاه هفت یا همان قله که در حال حاضر تنها پیست قله قابل استفاده است.

کد تخفیف نت برگ ویژه پیست اسکی:

نت برگ به عنوان یکی از معتبرترین وب سایت های تخفیف گروهی مجموعه ای از کد های تخفیف را برای خریدی ارزان قیمت و مقرون به صرفه در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت تخفیف هات علاوه بر کد تخفیف نت برگ ویژه پیست اسکی به صد ها کد تخفیف دیگر نیز دسترسی داشته باشد. در نظر بگیرید که تمامی این کد های تخفیف به طور کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. هدف نهایی تخفیف هات ایجاد یک بستر مناسب برای خرید ارزان قیمت و مناسب برای شما می‌باشد.

 

ارسال نظرات