لوگو تخفیف هات

تخفیف نت برگ تا 45% ویژه ماساژ بدن

45% تخفیف
0
64
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 45% تخفیف سایت نت برگ ویژه ماساژ بدن بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات ماساژ بدن و فواید آن:


ماساژ بدن یک روش موثر درمانی است که باعث افزایش ترشح دو هورمون اندروفین و سروتونین شده و به گردش خون و سلامتی كمک می کند. در این روش درمانی بر روی بافت عضلات، تاندون‌ها، رباط‌ ها و مفاصل به صورت متمرکز کار می شود. ماسور فشارهای ثابت و حرکتی را در نقاطی خاص برای کاهش درد و تنش اعمال می کند. این کار به صورت حرفه ای توسط ماسورها انجام می شود. هدف اصلی این روش درمان، افزایش سلامتی و آرامش است. بهتر است پیش از این که تصمیم بگیرید کدام نوع ماساژ درمانی نظیر ماساژ ایرانی، ماساژ پا و... را انتخاب کنید، ابتدا تکنیک های مناسب خودتان را بشناسید و سپس اقدام کنید.

 

انواع تکنیک های ماساژ درمانی:

 

ماساژ درمانی یکی از قدیمی ‌ترین روش های درمانی است که در حدود ۲۷۰۰ سال قبل از میلاد، چینی ها آن را برای درمان بیماری های گوناگون بکار می بردند. برخی از این تکنیک ها شامل: متد آرام، متد بالینی، شفابخشی، بازیابی حرکتی و فعالیت های مرتبط با انرژی است. تکنیک های شفابخش مختلف برای درمان عصبی و عضلانی وجود دارد. تکنیک هایی مانند متد ضربه ای، لرزشی، ورزشی، نقطه ای، سنگ داغ، متد سوئدی، تایلندی، ژاپنی و آروماتراپی است. درمانگران از این تکنیک ها در ماساژ پا، ماساژ ایرانی و غیره برای کاهش و درمان تنش روحی، درد، میگرن و بیماری‌های مزمن عضلانی استفاده می‌کنند.

 

ماساژ صورت


 

 

ویژگی های ماساژ صورت چیست:
 

ماساژ صورت یکی از تکنیک های طب سنتی است که فواید بسیاری برای زیبایی و جوانسازی صورت دارد. آرام سازی صورت یک روش موثر برای تقویت عضلات صورت و پیشگیری از چین و چروک‌ها است. ماساژ صورت قدرت عجیبی برای ایجاد آرامش در وجود شما دارد. این کار باعث تکسین سردرد و آرام شدن عضلات صورت و چشم‌ها شده و به تحریک جریان خون و کاهش اضطراب و استرس کمک می کند. در کشورهای آسیای جنوب شرقی آرام سازی صورت به عنوان بخشی از ماساژ بدن می باشد و یک تکنیک درمانی فوق العاده آرامش بخش به شمار می آید.

 

هنر شفابخش مشت و مال:

 

امروزه از تکنیک های مختلف برای سلامتی بدن و بهبود بیماری های روحی و جسمی در جهان استفاده می شود. پیش از هر چیز ماسور از نیازها، علایم و وضعیت جسمی فرد مراجعه کننده سوال می پرسد و روی نقاط اصلی و دردناک تمرکز می کند. ماسور با شناسایی گرفتگی های عضلات و فشار دادن نقاط خاصی برای کاهش درد بسیاری از بیماری های جسمی و روحی اقدام می‌کند. از این جلسات درمانی برای شفا بخشی، کاهش درد، ترمیم آسیب های ورزشی، کاهش اضطراب و بهبود سلامت کلی بدن بهره می گیرند.

 

اثرات تکنیک های آرامش بخش:

 

محبوب ترین تکنیک ها شامل تکنیک سوئدی، سنگ داغ و بافت عمیق و روش رایحه درمانی است. برای افرادی که دارای درد و تنش عضلانی هستند، تکنیک بافت عمیق و تکنیک سوئدی مفید هستند. این تکنیک ها می تواند به کاهش گره های عضلاتی، درد های عصبی مزمن و افسردگی کمک کند. از تکنیک ورزشی برای افزایش انعطاف پذیری و بهبود عملکرد عضلات و مفاصل خود استفاده کنید. در این تکنیک ها، ماسور ممکن است به قسمت هایی از بدن که نیاز به توجه بیشتری دارند، تمرکز کند. این جلسات معمولا 30 تا 90 دقیقه طول خواهد کشید.

 

اثربخشی تکنیک آروماتراپی:

 

این روش های آرامش بخش باعث کمک به گردش خون و بهبود عملکرد عضلات می شود. آرام سازی بدن معمولا با استفاده از روغن های مخصوصی که هر کدام خواص منحصر به فردی دارند انجام می شود. رایحه های مختلف روغن های گیاهی، اسانس‌های معطر، شمع و عود فضا را برای شما آرام بخش تر می کند. این روغن ها در رفع گرفتگی عضلات اثربخش است. تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان متغیر است. این روش ‌درمانی هم در طب سنتی و هم در طب نوين به عنوان يكی از شاخه‌های فيزيوتراپی با کمک دستگاه و تجهیزات پزشکی انجام می ‌شود.

 

ماساژ پا


 

 

ماساژ درمانی با تخفیف نت برگ:
 

 

ساعت ها نشستن پشت ميز و یا خستگی و تنش در عضلات بر روی جسم و ذهن و اعصاب اثر منفی می گذارد. تکنیک های آرام سازی بدن باعث افزایش اندرفین ها و افزایش ترشح هورمون سروتونین می شود و باعث آزاد سازی هورمون استرس می گردد. به همین دلیل اغلب این روش درمانی به عنوان یک درمان تکمیلی برای تقویت سیستم ایمنی بدن توصیه می شود. شما می توانید از طریق تخفیف هات کد تخفیف نت برگ ویژه ماساژ بدن، ماساژ پا و ماساژ ایرانی را دریافت کرده و از خدمات تخفیف ویژه این سایت بهره مند شوید.

 

نظرات کاربران در مورد کد تخفیف نت برگ ویژه ماساژ بدن:

 

نقاط قوت: در مجموع بسیاری از کاربران از کیفیت خدمات، مشتری مداری، قیمت مناسب و تیم پشتیبانی 24 ساعته این وب سایت، راضی بوده اند.

 

نقاط ضعف: کاربران نقطه ی ضعفی را برای تخفیف های ماساژ و شهربازی ثبت نکرده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران از پشتیبانی خوب، تخفیف های جذاب نت برگ و کیفیت بالای خدمات سایت راضی بودند. برای لذت تجربه یک ماساژ بدن ایده آل، می توانید به نت برگ مراجعه کنید و از کد تخفیف ویژه آن بهره مند شوید.

 

ارسال نظرات