لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف نت برگ تا 40% ویژه باشگاه کاراته

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
53
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 40% تخفیف سایت نت برگ ویژه باشگاه کاراته بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

آشنایی با رشته رزمی کاراته:

کاراته ورزشی با ریشه ژاپنی است که در حقیقت هدف این ورزش رزمی این است که بدن را وسیله ای تخصصی جهت حمله و دفاع نماید و در اصل ورزشی است که در قالب مبارزه بین دو نفر اجرا می گردد. "کاراته" از 2 بخش متفاوت "کارا" و "ته" تشکیل شده است و هر کدام معنایی دارد. "کارا" به معنای خالی و "ته" به معنای دست است که ترکیب این دو واژه، به معنی دفاع با دست خالی است. این رشته یکی از پر تحر ک ترین هنرهای رزمی است. در اصل یک کاراته کار حرفه ای و آموزش دیده، می تواند هماهنگی بی نظیری میان ذهن و جسم خود ایجاد کند و در صورت نیاز از قدرت فیزیکی خود استفاده کند. بنابراین توانایی یکی شدن جسم و ذهن یکی از مهمترین مزایای ورزش رزمی کاراته است. این ورزش برای کلیه افراد از كودكان ‏خردسال گرفته تا بزرگسالان قابلیت اجرایی دارد.

 

ورزش رزمی


 

 

فوائد ورزش کاراته:
 

 

اولین و مهمترین اثر مثبت یادگیری این ورزش رزمی این است که موجب احساس سلامت و شادابی می شود. سلامتی یک ارمغانی با ارزش است که آرامش و حس شادابی را به دنبال دارد. زمانی که این ورزش را انتخاب می کنید در طول هفته 2 الی 3 بار، به طور منظم باید تمرین کنید که این یک روتین بسیار عالی و موثر برای حفظ سلامت جسم و روح است. انجام تمرینات به صورت مرتب، مزایای دیگری را نیز به دنبال خواهد داشت که از آن ها می توان به افزایش اعتماد به نفس، تقویت تمرکز و افزایش توان مقابله با استرس اشاره نمود. یادگیری تکنیک‌های دفاعی از مزیت های دیگر این ورزش است که بتوانید به بهترین نحو از خودتان در مواقع ضروری دفاع کنید. علاوه بر این ها، این ورزش به بهبود انعطاف‌پذیری عضله ها کمک می کند که باعث می شود بدن همیشه سالم و خوش فرمی داشته باشید.

 

کاراته چند سبک اصلی دارد؟

 

در حالت کلی، چهار سبک اصلی Karate سبک‌های گوجو ریو، شوتوکان ریو، وادو ریو و شیتو ریو هستند. هر کدام از این روش‌ها، تکنیک‌های خود را دارند و راه‌هایی برای هر سبک ارائه می‌دهند که خود را از دیگری متمایز کنند و در عین حال مفاهیم بنیادین را حفظ نمایند. شوتوکان محبوب ترین سبک این رشته محسوب می‌شود. برای مثال در متد شوتوکان، توجه خاصی به نیرو و سرعت ورود آن و مرکز ثقل نیرو می‌شود که این سبک توسط گیچین فونا کوشی بنیان گذاری شده است. در حالی که سبک‌های "Karate "متفاوت هستند، هر کدام از آنها بر بردباری اخلاقی و ذهنی تکیه می‌کنند. اگر فردی می‌خواهد کاراته بیاموزد، باید سبکی را انتخاب کند که بیشتر به آن علاقه دارد. سپس به دنبال باشگاه ورزشی مناسب باشد که تکنیک‌های مناسب را بیاموزد.

 

نت برگ


 

 

تجهیزات و لوازم مورد نیاز این ورزش:
 

 

علاوه بر لباس، که هنرجو در ابتدا به آن نیاز دارد، وسایل و تجهیزات دیگری نیز برای تمرین در این ورزش وجود دارد. این لوازم به خصوص در سبک های کنترلی کاراته در جهت جلوگیری از صدمات و آسیب های احتمالی مورد نیاز است. لباس کاراته؛ از یک شلوار، یک پیراهن و یک کمربند تشکیل شده است. این لباس به گونه ای است که امکان فعالیت آسان و راحت با آن وجود دارد. ترتیب شروع کمربندها نیز سفید، زرد، نارنجی، آبی، سبز، بنفش، قهوه ای و مشکی است. از تجهیزات و لوازم ضروری کاراته هم می توان به دستکش، هوگو، ساق برو پایی، محافظ لثه و دندان و میت اشاره کرد. یکی از مواردی که در انتخاب باشگاه ورزشی باید به آن توجه داشته باشید، مجهز بودن باشگاه به تاتامی است،که کف باشگاه قرار می دهند برای اینکه هنرجو آسیب نبیند.

 

چگونه می توان از کد تخفیف نت برگ برای ورزش کاراته استفاده کرد؟

 

در این ورزش رزمی، فنون و تکنیکهای بی شماری وجود دارد. پس یادگیری اولیه این ورزش توسط مربی حرفه ای باید انجام شود. سبک های کاراته بسیار متعدد است و بالغ بر صد نوع سبک رسمی در دنیا وجود دارد. اما اصول کلی و پایه ی سبک های "Karate" با هم یکی است و فرق آن ها در نحوه ی بکار گیری آن هاست. در ابتدا باید هر تکنیکی را به درستی یاد بگیرید، سپس نوبت به تکنیک بعدی میرسد. بنابراین برای یادگیری این رشته ورزشی حتما نیازمند یک مربی حرفه ای هستید تا بتوانید مراحل را به خوبی پشت سر بگذارید. می توانید از طریق وب سایت نت برگ باشگاه ورزشی مورد نیازتان را انتخاب کنید و برای ثبت نام اقدام نمائید. نت برگ این امکان را در اختیار شما گذاشته است تا برای باشگاه مورد نیازتان را تا 40 درصد تخفیف ویژه دریافت نمائید.

 

با داشتن کد تخفیف نت برگ می توانید از همه ی باشگاه ها، شهربازی ها، رستوران ها و تمامی مراکز ورزشی، تفریحی و ... با تخفیف استفاده کنید.

 

ارسال نظرات