لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف نت برگ تا 35% ویژه بازدید از باغ ملی گیاه شناسی

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
1253
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 35% تخفیف سایت نت برگ ویژه بازدید از باغ ملی گیاه شناسی بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

معرفی باغ ملی گیاه شناسی ایران:

باغ ملی گیاه شناسی، یکی از جاذبه های گردشگری شهر تهران است و تعداد زیادی از افراد برای تفریح به این باغ مراجعه می کنند. این پارک طبیعت بی نظیری دارد که نمونه های ارزشمندی از گیاهان مناطق مختلف دنیا، تحت نظارت کارشناسان و به صورت کاملا تخصصی در این مکان حفظ و نگهداری می شوند. اگر قصد دارید گونه های گیاهی و طبیعت کل دنیا را ببینید، باید حتما سری به این باغ ملی ایران بزنید. این پارک یکی از جاذبه های گردشگری شهر تهران است و از نظر پژوهش های دانشگاهی و علمی هم از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این باغ بسیاری از گونه های در حال انقراض گیاهان نگه داری شده است که این مسئله مهم، اهمیت علمی این مکان را نشان می دهد.

 

باغ گل

 

پارک گیاه شناسی از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟


باغ ملی گیاه شناسی از قسمت های گوناگونی تشکیل شده که هرکدام ارزش خاص به خودش را دارد. باغ گیاه شناسی ملی ایران شامل بخش های مختلفی نظیر باغ صخره ای، پوشش گیاهی قاره آمریکا، گیاهان دارویی، رویشگاه هیمالیا، باغ سیستماتیک، جنگل تفریحی، باغ چین و ژاپن، ناحیه ایران و تورانی، باغ میوه، گلخانه ها و نهالستان، ناحیه زاگرس و البرز، حوزه خزر، رویشگاه آذربایجان و قفقاز و در نهایت فضای سبز محوطه اداری می باشد. برای مثال در بخش ناحیه خزر برای افرادی مناسب است که از آلودگی های صوتی و زیست محیطی شهر تهران خسته شده اند و برای مدت کوتاهی هم که شده دوست دارند در دل طبیعت زیبای شمال به استراحت بپردازند. این بخش از باغ ملی گیاه شناسی از چنان طبیعت زیبا و شگفت انگیزی برخوردار است که هر بازدیدکننده ای را محو تماشای خود می کند.

 

ویژگی مهم باغ گیاه شناسی ایران:

وجود 3000 گونه گیاهی شامل انواع متنوعی از درختچه ها، درخت ها، گیاهان دارویی و بوته گل از مناطق مختلف ایران همچون مناطق جنگلی و بیابانی، مناطق کوهستانی البرز و زاگرس، سبب شده است که بازدیدکنندگانی در همه فصل از این مکان زیبا بازدید کنند. همچنین می توانند در یک محیط کاملا آرام با بخش هایی از گونه های طبیعی ایران آشنا شوند. در ضمن در این باغ ، امکان انداختن زیرانداز و استراحت کردن نیز وجود دارد تا بازدیدکنندگان بتوانند از فضای سرسبزی که آن جا هست لذت ببرند. به همین خاطر بازدید از باغ موزه برای همه افراد می‌تواند جذاب و قابل توجه باشد. به دلیل گرمای هوا در فصل تابستان توصیه می شود که فصل بهار را برای سر زدن به این باغ زیبا انتخاب نمائید.

 

موزه گیا شناسی


 

 

مسیر رفتن به این باغ موزه گیاه شناسی چگونه است؟

برای رفتن به باغ موزه گیاه شناسی، اگر ساکن تهران نباشید باید ابتدا به تهران بیایید و از مسیر اتوبان تهران، به سمت آزاد راه کرج حرکت کنید و از طریق خروجی پیکان شهر، به سمت آزاد شهر رفته و به سمت بیست متری سرو آزاد بروید تا خود را به بلوار باغ گیاه شناسی ملی ایران برسانید. مترو یکی دیگر از راه هایی است که می توانید برای رفتن به باغ گیاه شناسی استفاده کنید. اگر سوار مترو می شوید از مترو تهران کرج استفاده کنید و در ایستگاه وردآورد پیاده شوید. برای بازدید از این باغ موزه می بایستی که در ابتدا بلیط تهیه کنید. لازم به ذکر است که می توانید از تخفیف های وب سایت تخفیف هات ویژه بازدید از باغ ملی استفاده نمائید و از خدمات بی نظیر آن بهره مند شوید.

 

چگونه می توان از کد تخفیف نت برگ استفاده کرد؟

باغ ملی گیاه شناسی از جاذبه های دیدنی شهر زیبای تهران است که مکان وسیعی را در شمال غرب تهران و در مراتع خوش آب و هوای پارک چیتگر به خود اختصاص داده است. این پارک که لقب بزرگترین و زیباترین پارک گیاه شناسی خاورمیانه را دارا است، با مساحتی حدود ۱۵۰ هکتار، در فهرست ده پارک گیاه شناسی بزرگ دنیا قرار گرفته است و با داشتن دو آبشار، شش دریاچه، رودخانه، جویبار و در آخر طیف وسیعی از گونه های گیاهی مناطق مختلف ایران و سایر نقاط جهان، یکی از زیباترین و سرسبزترین مناطق تهران برای گشت و گذار بشمار می رود. برای استفاده از کد تخفیف نت برگ ویژه بازدید از این باغ و دریافت تخفیف های دیگر برای مانند تخفیف ویژه شهربازی و ... تنها کافی است از طریق وب سایت تخفیف هات اقدام نمایید.

 

پل زیبا


 

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از کد تخفیف نت برگ برای فضایی عالی و دیدنی و تمیز راضی بوده اند.

 

نقاط ضعف: نقطه ی ضعفی برای این مورد توسط کاربران ثبت نشده است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع تعداد زیادی از کاربران از کیفیت خدمات ارائه شده و قیمت ارزان رضایت کافی داشته اند و استفاده از این کد تخفیف را به سایر کاربران و دوستان خود پیشنهاد داده اند.

 

ارسال نظرات