لوگو تخفیف هات

خرید انواع کاندوم مردانه با 9% تخفیف

9 درصد
0
91
5
اشتراک گذاری
خرید انواع کاندوم مردانه با 9% تخفیف
9%
فعلا معتبر
فروشنده: داروکده
برند: ناچ کدکس

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید انواع کاندوم مردانه را از سایت داروکده با 9% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
67,600
سود شما
6,700
قیمت جدید
60,900

خصوصیات انواع کاندوم مردانه:

کاندوم چیست؟ پوشش کشسان است که به عنوان یک مانع فیزیکی از تماس مستقیم اندام جنسی مرد با اندام شریک جنسی او و ورود اسپرم به بدن زن به منظور پیشگیری از بارداری و همچنین جلوگیری از انتقال میکرو ارگانیسم های بیماری زا و انتقال بیماری های آمیزشی مورد استفاده قرار می گیرد. سطح برخی از کاندوم ها برای بالا بردن اطمینان در جلوگیری از بارداری از مایع اسپرم کش پوشیده شده است که این پوشش از جنس لاتکس است. از مدل های مختلف کاندوم می توان انواع کاندوم مردانه (خاردار، معمولی و...)، کاندوم زنانه (ضد HIV)، کاندوم لاتکس، کاندوم غیر لاتکس، کاندوم پوست بره، کاندوم اسپرم کش، کاندوم طعم دار و ... را نام برد.

کاندوم خاردار دارای نقطه های ریز اما برجسته ای است که برای افزایش تحرک نقاط حساس بر روی بدنه ی کاندوم تعبیه شده اند و تعداد و نوع آنها متفاوت است. برخی از مدل های کاندوم خاردار از ابتدا تا انتها دارای خار هستند و برخی دیگر فقط در قسمت هایی دارای خار می باشند. علاوه بر تعداد خارها، درشتی و بزرگی خار کاندوم های مختلف متفاوت است. انواع کاندوم مردانه شامل کاندوم شامل کاندوم خاردار، تأخیری، میوه ای، شیاردار و افزاینده میل جنسی و ... از جنس لاتکس با کدتخفیف دیجی کالا و کد تخفیف سایت داروکده موجود است که رضایت خرید این محصولات 9% است که می توانید با 9% تخفیف این محصول را خریداری کنید. شاید حوله به عنوان لوازم بهداشتی محسوب شود اما خرید حوله تن پوش از داروخانه ها امکان پذیر نیست.
 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: جنس خوب لاتکس.

نقاط ضعف: اشاره نشده است.

جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید این نوع محصولات بدون کدتخفیف رضایت دارند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه