لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف میوه پلاس تا 15% تخفیف قیمت میوه

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
71
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف میوه پلاس
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 15% تخفیف میوه ویژه کاربران تلگرام و اینستاگرام میوه پلاس سامانه خرید آنلاین میوه و سبزیجات بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت میوه پلاس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

mbytp_15
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات سایت اینترنتی میوه پلاس،فروشنده انواع میوه:


خرید میوه و محصولات کشاورزی را میتوانید از سایت میوه پلاس و با کد تخفیف میوه پلاس با قیمت ارزان و تخفیف ویژه انجام دهید.

خصوصیات خرید میوه:

امروزه که اکثر خرید ها به صورت اینترنتی انجام می شود محصولات کشاورزی نیز از این مورد مستثنی نیست و امکان خرید میوه و دیگر محصولات کشاورزی به راحتی ازفروشگاه اینترنتی میوه پلاس امکان پذیر است. میوه، صیفی جات، عرقیات، میوه خشک، سبزیجات، آبمیوه طبیعی، محصولات خانگی مانند انواع ترشیجات، آبلیمو، پیاز سرخ شده و ... مربا و عسل، ادویه و حبوبات را می توانید به صورت آنلاین از این سایت تهیه کنید. شاید فکر کنید اگر خرید میوه را به صورت اینترنتی انجام دهید قیمت میوه بسیار گران برایتان تمام می شود اما شعار میوه پلاس این است اعتماد نکن، مقایسه کن. در این سایت انواع میوه ها شامل آناناس، گیلاس، آلبالو، آووکادو، خیار، فیسالیس، توت فرنگی، هلو، شلیل و ... را می توانید به راحتی سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. قیمت میوه با توجه به اندازه و کیفیت آن در این سایت دارای دسته بندی مختلف می باشد.


مثلا قیمت میوه موز با توجه به اندازه و کیفیت دارای 3 قیمت متفاوت است. برخی دیگر از میوه ها در این سایت به صورت دونه ای به فروش می رود مانند آووکادو و انبه. قیمت میوه انبه نیز با توجه به اندازه آن متفاوت است، البته لازم به ذکر است که قیمت میوه در این سایت با قیمت میوه روز محاسبه می شود و قیمت گذاری صورت می گیرد.

ارسال نظرات