لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف مکتب خونه تا 400 هزارتومان خرید انواع آموزش ها و آموزش الکترونیک و ....

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
510
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 400هزار تومان تخفیف ویژه جشنواره نوروزی باحداقل سبد خرید بالای 700 هزار تومان برای خرید آموزش برنامه نویسی،شبکه،هوش مصنوعی و... بعلاوه 10 درصد برگشت وجه و شرکت در قرعه کشی گوشی آیفون از وبسایت مکتب خونه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

MOEK
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات مکتبخونه:

سایت مکتب‌خانه شش سال پیش شروع به کار کرد؛ این سایت کارش را با فیلم‌برداری از کلاس‌های درس دانشگاهی و ارائه‌ی رایگان شروع کرد.آموزش الکترونیکی شیوه‌ای برای ارائه آموزش است که از قابلیت‌ها و امکانات الکترونیکی برای کمک به یادگیری افراد در هر سن و سالی استفاده میشود. آموزش الکترونیک روش آموزشی که از زمان پیدایش اینترنت و گسترش آن ایجاد گردیده‌ و در حقیقت مکتب خانه تکامل یافته شیوه آموزش از راه دور و برطرف‌ کننده نیاز انسان‌های کاوشگر و خواهان یادگیری است خصوصاً اینکه مکتب خانه با اپشن اموزش مجازی زمان و مکان در این شیوه آموزش اختیار دارد. مکتب خانه با آموزش مجازی اطلاعات را آسان تر و راحت‌ تر به انسان می‌رساند. که استفاده از اموزش مجازی در سایت مکتب خونه با  کد تخفیف مکتب خونه  به اسانی امکان پذیر است.

آموزش الکترونیک امروزه توجه بسیاری را جلب نموده .آموزش مجازی قبلا به عنوان یک ارزو بیان میشد اما امروزه با مکتب خانه و اموزش الکترونیک می‌ توانیم به سادگی سر کلاس هر دانشگاهی که دوست داشته باشیم بنشینیم! یکی از آموزشی مجازی های سایت مکتب‌ خونه‌ نوشت ابزار ها و کتاب های معروف اساتید مختلف است شما میتوانید با سایت مکتب خونه سر کلاس اساتید مهم دنیا بشینید . در سایت مکتب‌خانه بیش از سیصد عنوان درس دانشگاهی موجود است

اصلی‌ ترین مخاطبای مکتب‌ خونه دانشجوها هستند؛ مخصوصا دانشجوهایی که می‌خواهند بر مباحث درسی مسلط بشوند. برای این کار چی بهتر از اینکه همپای کلاس خود انها، پای درس بهترین اساتید کشور هم بنشینند. یه گروه دیگه از مخاطب های مکتب‌خونه، کسایی هستند که می‌خواهند رشته‌ ی دانشگاهیشان را انتخاب کنند چون یکی از راه‌هایی که کمک می‌ کند بفهمیم چه رشته‌ای مناسب است این هست که با محتوای دروس ان آشنا بشویم و برای این کار، مکتب‌خونه بهترین انتخاب است .شما میتوانید از طریق سایت تخفیف هات کد تخفیف استفاده از اموزش الکترونیک سایت مکتب خونه و سایر سایت ها مانند کد تخفیف انیاک و… را دریافت کنید و از اموزش های خوب این سایت ها استفاده کنید.

 

ارسال نظرات