لوگو تخفیف هات

کد تخفیف 40% سایت ماز ویژه آزمون الکتریکی

40% تخفیف
0
483
1.3
اشتراک گذاری
کد تخفیف ماز
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون استفاده از کد تخفیف می توانید از 40% تخفیف خدمات سایت آموزش آنلاین ماز برای آزمون های الکترونیکی بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و بعد از انتخاب کالای مورد نظر تخفیف در سبد خرید برای شما اعمال میشود.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

آشنایی با سایت ماز:

گروه ماز، یکی از گروه‌های آموزشی برای کنکور است. کلمه ماز مخفف موسسه آموزشی زیست است. همان طور که از این اسم بر‌می‌آید، گروه ماز در ابتدا فعالیت خود را در زمینه زیست کنکور شروع کرد. اما امروزه فعالیت این گروه آموزشی فقط محدود به درس زیست نیست. سایت ماز برای آزمون‌ها و کتاب درس درصد تخفیف در نظر گرفته است. شما می‌توانید با استفاده از کد تخفیف ماز، از طرف تخفیف هات برای آزمون‌ها و کتاب‌های درس سایت ماز و آموزش مجازی کدتخفیف دریافت کنید و قیمت مناسب‌تری را پرداخت کنید. پس اگر قصد شرکت در کنکور و موفقیت در آن با یک رتبه بسیار خوب را دارید، این فرصت را اصلا از دست ندهید. اگر تا الان برای کنکور به صورت جدی درس نخوانده‌اید، ماز جبرانی برای زمان از دست رفته شما است.

 

آزمون ماز
 

 

کدام ویژگی باعث می‌شود تا گروه ماز با سایر موسسات کنکوری متفاوت باشد؟

نکته متمایز کننده سایت ماز از دیگر رقبا در زمینه کنکور این است که تمای افراد و اساتیدی که در این گروه کمک درسی کنکور فعالیت می‌کنند، همگی جزء رتبه‌های برتر زمان خود بوده‌اند و در حال حاضر پزشک هستند. به همین دلیل است که این گروه فعالیت خود را با درس زیست شروع کرد. این تخصص در بین مسئولین سایت ماز سبب شده تا دانش‌آموزان ماز، هر سال نتایج بسیار خوبی را در کنکور کسب کنند. با این وجود اگر ماز و آزمون ماز به اندازه دیگر موسسات معروف نیست، به این دلیل است که حداقل هزینه را برای ثبت‌نام می‌گیرند و هزینه برای تبلیغات صرف نمی‌شود. به دلیل مشابه، کتاب کمک درسی نیز با برند ماز چاپ نمی‌شود اما سوالات تالیفی آن‌ها در برترین کتاب‌های تست کنکور، مانند گاج و خیلی سبز، وجود دارد.

 

برنامه آزمون ماز:

در حال حاضر سایت ماز، دو روز قبل از هر ازمون آزمایشی، یک آزمون آنلاین برگزار می‌کند. امکان شرکت در آزمون ماز به مدت ۲۴ ساعت امکان‌پذیر است. آزمون از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه تا ساعت ۱۴ روز پنچ‌شبه در سایت ماز قرار می‌گیرد. شرکت‌کنندگان می‌توانند با شرکت در این آزمون‌ها وضعیت خودشان را ارزیابی کنند. نتایج آزمون نیز ۲۱ ساعت پس از آزمون در سایت ماز اعلام می‌شود و امکان مشاهده کارنامه برای هر شرکت‌کننده فراهم می‌شود.

 

کلاس‌های آنلاین ماز:

سایت ماز برای دانش‌آموزان خود باکیفیت‌‌ ترین کلاس‌های آنلاین را برگزار می‌کند. در هر جلسه از این کلاس‌ها، در مدت زمان ۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه، تمامی مباحث کتب درسی به صورت کامل و مفهومی توسط بهترین استاید تدریس می‌شود. جزوه هر جلسه از کلاس‌های آنلاین ماز، به صورت رایگان در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. ویژگی مثبت دیگری که درباره این کلاس‌ها وجود دارد این است که اینترنت نیم‌بها برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته می‌شود. برای اطلاع دقیق از برنامه کلاس‌های آنلاین به سایت ماز مراجعه کنید.

 

آزمون آنلاین ماز
 

 

گروه آموزشی ماز مولف چه کتب‌هایی است؟

• کتاب درس زیست شناسی جامع خیلی سبز

 

• کتاب تست زیست‌شناسی خیلی سبز جلد ۱ و ۲

 

• کتاب میکروطلایی گاج

 

• کتاب نردبام شیمی ۳ جلد ۱ و ۲

 

• کتاب زیست شناسی آزمون خیلی سبز

 

• کتاب تست زیست شناسی دهم خیلی سبز

 

• کتاب تست زیست شناسی یازدهم خیلی سبز

 

• کتاب درس زیست شناسی دوازدهم خیلی سبز

 

• کتاب چند کنکور خیلی سبز (رشته ریاضی و تجربی)

 

• کتاب حل مسائل شیمی خیلی سبز

 

• کتاب جمع‌بندی زیست‌شناسی کنکور خیلی سبز

 

• کتاب نردبام شیمی یازدهم خیلی سبز

 

• کتاب آزمون خیلی سبز

 

برای اطلاع دقیق از هر کتاب می‌توانید به سایت ماز مراجعه کنید. اما امکان خرید کتاب‌های نام ‌برده شده از این سایت وجود ندارد. برای خرید می‌توانید به سایت‌های معتبر کتاب فروشی و یا انتشارات هر کتاب مراجعه کنید.

 

نظرات کنکوری‌های گروه آموزشی ماز:

به نظر می‌رسد که رضایت کاربران بسیار زیاد است. هم از کلاس‌های آنلاین و رفع اشکال ماز، هم از اساتید و هم از آزمون‌هایی که ماز برگزار می‌کند. بنابراین می‌توان با قطعیت گفت که برای کسانی که هنوز درس خواندن برای کنکور را شروع نکرده‌اند، ماز یک انتخاب درست برای موفقیت و برای کسانی که تا امروز زمان را از دست داده‌اند، ماز جبرانی برای زمان و هم سطح شدن با دیگران است.

 

ارسال نظرات