لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کدتخفیف لیموناد تا 50% ویژه آموزش اندروید

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
96
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می‌ توانید از %50 تخفیف دوره‌های آموزش انیمیشن سازی لیموناد بهره‌مند شوید. این کد بر روی دوره هایی با بیش از 50% اعمال نمیشود. برای ورود به وبسایت لیموناد روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

moponanimation
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

با استفاده از کد تخفیف از 50% تخفیف ویژه برای آموزش اندروید لیموناد سامانه آموزش و یادگیری آنلاین بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد رای کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

moponandroid
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کدتخفیف لیموناد ویژه آموزش

با به وجود آمدن پلتفرم های آموزش مجازی دیگر هیچ بهانه ای برای به آموزش نپرداختن نخواهید داشت. لیموناد یکی از همین پلتفرم ها است. یک سایت آموزش غیر حضوری برای همه فارسی زبانان در هر جای دنیا است. به دنبال یاد گرفتن هر مهارتی که باشید به کمک لیموناد می توانید به آموزش بپردازید تا متخصص شوید. همچنین با کد تخفیف لیموناد میتوانید هزینه های آموزشتان را به حداقل برسانید. لیموناد از اوایل سال ۱۳۹۳ شمسی با یک شعار بسیار بشر دوستانه، یعنی شعار آموزش برای همه، فعالیت خودش را شروع کرد و تا سال ۱۳۹۵ با استقبال بی نظیری که از آن شده بود حسابی جان گرفت. تا به حالا بیشتر از ۹۰۰ محتوای آموزشی توسط بیشتر از ۱۷۰ استاد مجرب در زمینه های متنوع در این وب سایت ارائه شده است.

شما با هر سرعت یادگیری، از هر جا و در هر زمان در این مجموعه با هر دستگاهی میتوانید به یادگیری بپردازید.

کد تخفیف لیموناد


 

لیموناد سایت آموزش مجازی

در وب سایت آموزش های مجازی لیموناد، تا به امروز بیشتر از ۱۲۰ دسته بندی موضوعی عرضه شده است. برنامه نویسی، توسعه وب، توسعه موبایل، امنیت و شبکه، نرم افزار های کاربردی، نرم افزار های مهندسی، توسعه کسب و کار، ورزش و هنر، فیلم و انیمیشن، طراحی، توسعه فردی و زبان های خارجی برخی از دسته بندی های کلی محتواهای ارائه شده این سایت است. این وب سایت محتوای مناسب کودکان و نوجوانان هم ارائه می کند. شما می توانید بهترین آموزش ها را با هزینه کم تر، بدون نگرانی برای رفت و آمد به کلاس های دور از منزل و با هزینه معقول تر در اختیار فرزندانتان قرار دهید.

 

آموزش برنامه نویسی در لیموناد

آموزش برنامه نویسی در حال حاضر یکی از محبوب ترین زمینه های آموزشی است. یادگیری برنامه نویسی به کمک ویدیو های آموزش آنلاین بسیار آسان است. شما با ورود به صفحه برنامه نویسی لیموناد به کمک فیلتر ها می توانید زبان و زمینه مورد نظرتان را مشخص کنید. با این کار به راحتی می توانید دوره مناسب را پیدا کنید و آن را تهیه کنید. خواندن نظرات کاربران هر دوره هم در انتخاب دوره به شما کمک میکند. شما میتوانید تجربه آشنایی و استفاده کاربران را هم در این سایت مشاهده کنید. بیشتر کاربران سایت رضایت خوبی از محتواهای مجموعه داشتند.

 

کد تخفیف لیموناد در تخفیف هات

در هر سن و با هر جنسیتی، از هر کجای دنیا میتوانید به راحتی در هر زمانی به آموزش بپردازید. این امکان، فرصت مناسبی است که مهارت هایتان را افزایش بدهید. مزایای فراوان آموزش مجازی اعم از کاهش هزینه های مالی و زمانی را شما هم به خوبی می دانید. پس دست به کار شوید و موضوع مورد علاقتان را از لیموناد تهیه کنید. البته قبل از آن یک کدتخفیف لیموناد تهیه کنید تا هزینه هایتان به حداقل برسد. کد تخفیف لیموناد برای خرید ارزان قیمت ویدیوها را می توانید از تخفیف هات تهیه کنید.

ارسال نظرات