لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف عکس پرینت تا 100% ویژه گردونه شانس

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
172
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

در گردونه شانس عکس پرینت میتوانید از 100،50 و 150 هزارتومان تخفیف نقدی، عکس شاسی، قاب عکس دیواری، پاور بانک و سکه طلای پارسیان بهره مند شوید. جهت چرخوندن گردونه بر روی "گردونه شانس" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

سایت اینترنتی عکس پرینت:

چاپ تمامی عکس های دلخواه خود را بر روی لیوان، شاسی و... تا 15% تخفیف به سایت عکس پرینت بسپارید. با کد تخفیف عکس پرینت می توانید ارزانتر از همه جا سفارش دهید.

 

خصوصیات عکس پرینت:

سایت عکس پرینت اولین و بزرگترین سرویس چاپ آنلاین عکس بر روی محصولات متنوعی مانند چاپ روی تیشرت، چاپ روی شاسی ارزان، چاپ روی لیوان، روی مگنت، تقویم، ماگ و پوستر است. عکس پرینت این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم آورده است که بر روی محصولات متنوع با عکس های طراحی شده به صورت انلاین توسط خود کاربر سفارش چاپ دهند و درب منزل تحویل بگیرند. با چاپ روی تیشرت، چاپ عکس روی شاسی ارزان قیمت، چاپ عکس روی لیوان خاطرات خود و بقیه را همیشگی و ماندگار کنید.

 

عکس پرینت

 

بااین عکس ها میتوانید خانه خود را تزیین کنید. به عنوان هدیه دادن میتوانید عکس دلخواه خود را به صورت چاپ روی تیشرت دربیاورید و به دوستان خود هدیه بدهید. همچنین چاپ روی شاسی ارزان قیمت هدیه ای خاص و به یاد ماندنی میشود. چاپ روی لیوان نیز جز هدیه های دوست داشتنی محسوب میشود.

 

پس از سفارش عکس دلخواه خود در سایت در یک فرایند اتوماتیک و با حداقل دخالت انسانی پردازش، چاپ و ارسال میشود. اصلاح رنگ اتوماتیک چاپ روی تیشرت، چاپ عکس روی شاسی ارزان قیمت، چاپ عکس روی لیوان با نرم افزارهای بسیار هوشمند است که رنگ ها را بسیار طبیعی و زیبا در می اورد. چاپ روی تیشرت، چاپ عکس روی شاسی ارزان قیمت، چاپ روی لیوان و روی اجسام دیگر در فضای بسیار امن چاپخانه عکس پرینت انجام میشود. اگر سفارش شما نیاز به پردازش دست داشته باشد توسط کارشناسان بسیار ماهر این کار انجام میشود.

 

پس از آماده سازی چاپ روی تیشرت، چاپ روی شاسی ارزان قیمت با تخفیف، چاپ عکس روی لیوان و اجسام دیگر به صورت اختصاصی و بسیار محکم و با حفظ ملاحظات رازداری بسته ی شما ارسال میشود. ارسال بسته ها توسط پیک و یا پست صورت میگیرد. سایت عکس پرینت تجربه ای بیش از 10 سال دارد و در فضای اینترنت به عنوان سرویس پیشرو انلاین عکس شناخته شده و مورد اعتماد کاربران ایرانی است. قیمت چاپ در عکاسی ها بسیار زیاد است و گاهی فرد ممکن است به دلیل بالا بودن قیمت چاپ عکس از این کار پشیمان شود.

 

اما در سایت عکس پرینت با مناسب ترین قیمت چاپ دلخواه خود را انجام دهید. با مقایسه و بررسی قیمت چاپ عکس در سایت های دیگر و بررسی قیمت چاپ در سایت عکس پرینت متوجه عالی بودن قیمت چاپ عکس در سایت عکس پرینت خواهید شد. از هر کجای ایران میتوانید عکس دلخواه خود را طراحی کنید و در کوتاه ترین زمان عکس های خود را تحویل بگیرید.

 

ارسال نظرات