لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف 100 هزارتومانی رزرو هتل و اقامتگاه سایت شب

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
216
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف شب
راهکار اول: منقضی

کاربران تخفیف هات میتوانند با استفاده از کد تخفیف از 100 هزارتومان تخفیف برای سفارش های بالای 1 میلیون تومان برای وبسایت شب دریافت کنید. جهت دریافت کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

afmo100
رزرو
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

با ورود به وبسایت شب برای اولین بار میتوانیداز تخفیف 100 هزار تومانی برای سفارش های بالای 1 میلیون تومان با کد اختصاصی برای هر شماره موبایل بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

مشخصات رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه شب:

از آن جایی که زندگی آنلاین در بین همه ی مردم محبوبیت خاصی دارد و جایگاه ویژه ای پیدا کرده است بسیاری از خدماتی که قبلا به صورت حضوری انجام می شد امروزه به صورت آنلاین انجام می شود. صنعت گردشگری هم امروزه با فضای آنلاین آمیخته شده است و کاربران می توانند از سرویس های آنلاین برای گردشگری استفاده کنند. وب سایت شب محیطی است برای تعامل بین مالکین اقامتگاه های شخصی با گردشگران است که مسافران به صورت کوتاه مدت خانه های مالکین را اجاره می کنند. در این وب سایت میزبانان تصاویر و اطلاعات محل اقامتی مورد نظر مانند سوئیت، ویلا و ... را ثبت می کنند تا کاربرانی که به دنبال اجاره اقامتگاه بومگردی، سوئیت و ... هستند از طریق این سایت برای رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه خود اقدام کنند. 
 

تخفیف رزرو هتل

مزایا رزرو از سایت شب:

از مزایای انتخاب این سایت برای رزرو آنلاین محل اقامت در شهر های مختلف گفتگو با میزبان پیش از پرداخت رزرو، بیمه ی رایگان اقامت (اقامت گردشگران توسط بیمه سامان به صورت رایگان صورت می گیرد)، تضمین تمیزی محل اقامت و پشتیبانی تا پایان سفر می باشد. گردشگران قبل از رزرو هتل، اقامتگاه، سوئیت و ... می توانند در این سایت عکس ها، ویژگی و قیمت های مکان های اقامتی مختلف را بررسی و با یکدیگر مقایسه کنند تا با دید دقیق و کلی تصمیم به رزرو پرداخت بگیرند. محدوده ی قیمت ها در این وب سایت گردشگری از 10 هزار تومان تا بیش از 1000000000 تومان است که یا توجه به نوع محل مورد نیاز کاربران این قیمت ها متفاوت است.برای دریافت جدید ترین کد تخفیف ها مانند کد تخفیف شب به تخفیف هات مراجعه کنید.

 

 

 

ارسال نظرات