لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف 7000 تومان خرید بلیت سینما

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
9940
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف سینما تیکت
راهکار اول: منقضی
70 هزارتومان حداقل خرید

با استفاده از کد تخفیف از 7 هزارتومان تخفیف ویژه بدون محدودیت سفارش اول برای حداقل خرید بلیط 70 هزارتومان از وبسایت معتبر ایران تیک بهره مند شوید. برای خرید بلیط و دریافت تخفیف می بایست بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

takhfif1401
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات وب سایت سینما تیکت، فروشنده تیکت سینما:

برای خرید تیکت سینما به صورت آنلاین برای انواع فیلم سینمایی ایرانی، خارجی، سینمای چند بعدی و ... وب سایت سینما تیکت به کاربران خدمات عرضه می کند.

 

مشخصات خرید تیکت سینما از سینما تیکت:

سینما تیکت یک وب سایت است که با هدف اطلاع رسانی درباره ی اخبار و حواشی اکران سینما ها و ... شکل گرفت. بعد ها رزور آنلاین بلیت سینما یکی از اهداف دیگر این وب سایت قرار گرفت. در سایت سینماتیکت امکان خرید بلیت برنامه های فرهنگی مانند کنسرت و تئاتر نیز امکان پذیر است. سینما های چند بعدی و سینما گیم ها در پارک ها و مکان های دیدنی مانند پارک پرواز، پارک نهج البلاغه، برج میلاد و ... وجود دارند که برای خرید بلیط سینما و لذت بردن از هیجان آن ها کاربران می توانند از طریق سایت سینماتیکت برای خرید تیکت سینما اقدام کنند.

 

 

با کد تخفیف سینماتیکت خرید بلیط سینما با قیمت ارزان تری برای کاربران تمام می شود و حتی بدون داشتن کد تخفیف سینما تیکت نیز با پیشنهاد های تخفیف دار این وب سایت امکان خرید بلیط سینما با تخفیف های 5 هزار تومانی و یا درصدی امکان پذیر است. در ابتدا تیکت سینما تنها از طریق باجه های موجود در سینما ها قابل خریداری بود اما امروزه با ظهور اینترنت امکان خرید آنلاین نیز برای افرادی که می خواهند بلیط سینما را تهیه کنند فراهم شده است.

 

از این وب سایت برای اکثر سینما های سراسر کشور مانند پردیس سینمایی کوروش، ایران مال، باغ کتاب، اطلس مشهد، ملت مگامال و ... و برای تمام فیلم سینمایی های روی پرده امکان تهیه تیکت سینما وجود دارد. نکته ای که لازم است بدانید این است که خرید بلیت آنلاین برای فیلم سینمایی از این وب سایت حدودا نیم ساعت مانده به شروع فیلم دیگر امکان پذیر نیست و خرید بلیت تنها با مراجعه به باجه بیلت فروشی موجود در سینما و به صورت فیزیکی امکان پذیر است.


از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از تخفیف های تهیه بلیت موجود در سایت سینما تیکت بهرمند شوید.

ارسال نظرات