لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف ریحون تا 6500 هزار تومان برای سفارش آنلاین غذا

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
79
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

با وارد کردن کد تخفیف از 6500 تومان تخفیف اولین سفارش ریحون برای خریدهای بالای 20 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت ریحون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

Best
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

*توضیحات اپلیکیشن اینترنتی ریحون، سفارش آنلاین غذا:

شما میتوانید غذای مورد علاقه ی خود را در هر ساعتی از شبانه روز و در هر 6500 روز هفته با کد تخفیف ریحون در این اپلیکیشن از رستوران مورد علاقه ی خود به صورت آنلاین سفارش دهید.

*توضیحات سفارش آنلاین غذا :

یکی از مشکلات بزرگ افرادی که در شهر پر جمعیت و شلوغ تهران هستند و مشغله های فراوانی دارند تهیه ی غذای آسان و سریع و بدون تحمل ترافیک و مشکلاتی از این قبیل است. اگر شما مادری شاغل هستید یا حتی پدر و مادری شاغل هستید که نمیتوانید وقت کافی برای تغذیه فرزند خود بگذارید و همچنان نگران تغذیه و غذای فرزند خود هستید، دیگر نگران نباشید. این سایت مشکل را برای شما حل کرده است. کافی است تنها این اپلیکیشن را روی تلفن همراه خود نصب کنید. با باز کردن این اپلیکیشن ابتدا محل زندگی خود را وارد کرده و سپس غذای مورد نظرتان را به صورت آنلاین سفارش میدهید. به راحتی با سفارش آنلاین غذای مورد علاقه خود و انتخاب رستوران مورد نظر خود و با دریافت کد تخفیف ریحون از غذای خود لذت ببرید. اگر شما نیمه شب از خواب بیدار شدید و احساس گرسنگی کردید، به راحتی از طریق این پلیکیشن و سایت میتوانید سفارش آنلاین غذا بدهید و به راحتی به دست شما برسد.
تفاوتی ندارد صبح، ظهر، شب، نیمه شب، در هر ساعتی از شبانه روز تنها با رفتن به این اپلیکیشن و دریافت کد تخفیف ریحون میتوانید سفارش آنلاین غذا بدهید و قسمت جالب ماجرا اینجاست که شما به راحتی با وارد کردن آدرس محل زندگی خود، میتوانید نزدیک ترین رستوران را به خانه خود پیدا کنید. با پیدا کردن نزدیک ترین رستوران به محل زندگی خود اگر وقت داشتید میتوانید حتی به آن‌جا بروید. مزیت دیگر این سایت که بسیار کاربردی میباشد این است که حتی در روز های تعطیل نیز میتوانید سفارش آنلاین غذا بدهید. خبر خوب دیگر این است که در ماه مبارک رمضان برای کسانی که مشکل شرعی دارند یا حتی مسافر نیز میباشند و نگران تهیه ی غذای خود هستند، با دادن کد تخفیف ریحون به راحتی میتوانند غذای مورد علاقه ی خود را سفارش بدهند.
فست فود، غذاهای سنتی و... هر غذایی که بخواهید به راحتی میتوانید سفارش آنلاین غذا بدهید و به راحتی درب منزل یا حتی در محل کار خود تحویل بگیرید. این سایت بابت سفارش آنلاین غذا از شما هزینه ای دریافت نمیکند و تنها شما هزینه ی غذای خود را میدهید. نکته دیگر این که هزینه پیک بستگی به رستورانی که شما انتخاب میکنید دارد. اگر هزینه پیک رایگان باشد که از شما هم هزینه ای دریافت نمیشود اما اگر پست آن رستوران هزینه ای داشته باشد هزینه ی پست روی غذا گرفته میشود. با داشتن کد تخفیف ریحون شما میتوانید تا 6500 هزارتومان از تخفیف این اپلیکیشن برخوردار شوید و غذایی ارزان تر و مناسب تر سفارش دهید. شما میتوانید تصویر غذایی را که سفارش میدهید را در این ااپلیکیشن مشاهده کنید.
این امکان برای شما وجود دارد که علاوه بر غذایی که انتخاب میکنید، مخلفات از قبیل سالاد، ماست، سبزی و... نیز سفارش آنلاین غذا بدهید و همراه غذای خود دریافت کنید. پس از دریافت و تست غذای خود میتوانید میزان رضایت خود را در مورد غذایی که سفارش دادید در این سایت بدهید و به طرز پخت و مزه ی آن غذا امتیاز بدهید. با حل شدن مشکل تهیه ی غذای مورد علاقه خود در کمترین زمان این سایت به یکی از برنامه های کاربردی و دوست داشتنی تبدیل شده است. این برنامه این امکان را به شما میدهد که با داشتن کد تخفیف ریحون غذایی ارزان تر اما با کیفیتی عالی نسبت به غذاهای دیگر سفارش آنلاین غذا بدهید.

ارسال نظرات