لوگو تخفیف هات

تخفیف 21% برای خرید ابزار سنجش سلامت

21 درصد
0
121
5
اشتراک گذاری
تخفیف 21% برای خرید ابزار سنجش سلامت
21%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: رزمکس

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20تخفیف کالاهای ابزار سلامت دیجیتال دیجی کالا بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید کالاهای ابزار سلامت دیجیتال در وبسایت دیجی کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

قیمت قدیم
1,770,000
سود شما
380,000
قیمت جدید
1,390,000

خصوصیات ابزار سلامت دیجیتال:
 

ابزارو گجت سلامت دیجیتال،در دسته بندی های متنوع و گوناگونی امثال ،دستگاه قند خون،نمایشگر ضربان قلب، تب سنج دماسنج، ساعت تندرستی و غیره موجود می باشد.دستگاه فشارسنج جیوه ای، فشارسنج عقربه ای، فشارسنج دیجیتالی از انواع دستگاه فشار سنج ،به شمار می رود که هرکدام کاربردو ویژگی های خاص خودش را دارد.این گجت سلامت و این دستگاه برای تشخیص پزشکی،درمان و پیشگیری های لازم ، افرادی که نوسانات ضربان قلب دارند و یا بیماری قلبی، نارسایی کلیه و ... دارند می تواند سودمند و کاربردی باشد. گجت سلامت فشارسنج های بازویی،دارای نشانگر صحیح بستن کاف، 30 حافظه ذخیره سازی،قابلیت تشخیص آریتمی و دارای کیف نگهداری می باشد. به کمک این گجت و بستن کاف فشار هوا نسبت به فشار خون فرد تا آنجایی که نیاز هست بالا می رودو اندازه گیری فشار به صورت آسان و راحت انجام می گیرد.
این نوع گجت سلامت فشارسنج،دقت بالایی دارد و کار کردن با آن راحت می باشد. کاف بایستی نرمال بسته شود و نه خیلی سف و نه شل باشد تا زمانی که OK بر روی صفحه نمایشگر ظاهر شود و مطمئن شوید که بستن کاف صحیح است .اگر ضربان قلب به صورت نامنظم باشد این گجت فشارسنج قادر به نمایش و تشخیص آن نیز می باشد. این نوع ابزار سلامت با باتری کار می کند و اگر فشارسنج را خاموش نکنید،دستگاه به صورت اتوماتیک بعد از 5 دقیقه برای جلوگیری از تخلیه باتری، خاموش خواهد شد. این دستگاه حمل راحتی دارد و در هر زمان و مکان می توانید این دستگاه را به همراه داشته باشید. استفاده از فشارسنج بازویی نسبت به مچی آن برای همه سنین راحت تر است و دقت بالایی دارد.

معرفی گجت و ابزار سلامت دیجیتال:
 

علاوه بر دستگاه گجت سلامت فشارسنج،دستگاه های کاربردی دیگر برای اندازه گیری،تشخیص متقاضیان و افراد موجود می باشد.دستگاه قند خون،یکی از آن ابزار سلامت مفید و کاربردی،به ویژه افرادی که درگیر اختلال هایی نظیر قندخون بالا و پایین،عارضه های چشمی،مشکلات کلیوی،قلبی و عروقی هستند، می باشد.گجت قند خون خانگی، دستگاه قندخون مچی و بدون نوار، از انواع این ابزار سلامت به شمار آید. هر فردی که مشکل دیابت دارد می بایستی دستگاه قند خون خانگی جهت بررسی وکنترل گلوکزموجود درخون را دارا باشد. در این روش یک قطره از خون را روی نوار دستگاه قند خون قراردهید و نوار را داخل دستگاه بگذارید و باسنجش مرتب و روزانه از میزان قند خونتان می توانید آگاهی و آرامش بیشتری کسب کنید .
دستگاه قندخون مچی،بدون سوزش و خونگیری است و تنه با بسته شدن دور مچ قابل اندازه گیری و کنترل می باشد. دستگاه قند خون بدون نوار، مناسب برای کودکان مبتلا به دیابت است که تحمل پذیری کمتری نسب به افراد بزرگ تر دارند. این نوع دستگاه قند خون بدون خون ریزی و تنها با سنسور قند خون این کودکان را نمایش می دهد. این دستگاه بدون نواروضدآب می باشدو دراستخر و حمام هم قابل استفاده می باشد .لازم به ذکر است که به لوازم جانبی دستگاه قند خون، مثل نوارتست خون وسوزن هایش موجود می باشد. اندازه‌گیری میزان قند خون‌می‌تواند معیاری مناسب جهت بررسی و کنترل میزان تغذیه، ورزش و دارو باشد. بسته‌ی نوار دستگاه قند خون از لوازم ضروری و کاربردی برای این دستگاه می باشد و در تعداد و اندازه های متفاوت و متنوع موجوداست.

سایر محصولات و ابزار سلامت دیجیتال:
 

تب سنج و دما سنج از دیگر گجت های سلامت است که برای اندازه گیری دما و رطوبت محیط کار مورد استفاده قرار می گیرد . برخی از لوازم تب سنج دیجیتال، هم برای اندازه گیری دمای بدن و هم اندازه گیری سطح اجسام ،کاربردی می باشند. این دماسنج به صورت حرفه ای عمل می کند و هشدار صوتی تب در دمای 37.8 را دارا می باشد.دقت و سنسور های قوی دارد و به صورت اتوماتیک خاموش می شود . محدوده اندازه گیری این دستگاه،برای دمای بدن بین 32 الی42 درجه طراحی شده است و برای همه سنین، مناسب و قابل استفاده می باشد.مدلی دیگر از تب سنج دیجیتال است که به این گونه عمل می کند یعنی برای اندازه گیری دمای بدن ،سر دستگاه را زیر زبان باید قرار دهید، بعد از دقایقی دستگاه شروع به بوق زدن می کند و دما بر روی دستگاه نمایش داده خواهد شد.

این ابزار سلامت،دیجیتالی است و مصرف باتری آن خیلی کم است و با یک عدد باتری ساعت راه اندازی می شود و شروع به کار می کندو قابلیت خاموش اتوماتیک را دارا می باشد . این نوع دستگاه در ابعاد و اندازه کوچکی طراحی شده است و قابلیت حمل راحت را دارد. دماسنج دیجیتالی انواع مختلفی دارد ، برای مثال دستگاهی وجود دارد در این زمینه که قابلیت اندازه گیری و سنجش دمای بدن و پیشانی کودک را حتی با فاصله 3 متری را دارد و از ویژگی های این تب سنج می توان به ضد آب بودن،هشدار دمای غیرمجاز،طول عمر باتری 24 ساعته نیز اشاره نمود.


جمع بندی موضوع خرید ابزار سلامت دیجیتال:
 

با توجه به بروزخطرات احتمالی که در خصوص نوسانات فشار خون، قند خون، دمای بدن و ... ممکن است اتفاق بیفتد تهیه و خریداری ابزار سلامت دیجیتال و یا گجت های سلامت،همچون دستگاه فشار سنج و فشار خون،تب سنج برای همه افراد در همه سنین به ویژه افرادی که مشکل دیابت ،مسائل قلبی و عروقی و نارسایی کلیه دارند به شدت توصیه می شود .بنابراین خوب است بدانید برای تهیه و خریداری این محصولات و ابزارسلامت بدون مراجعه حضوری به فروشگاه ها و معطلی های طولانی و یا ماندن در ترافیک با وجود مشغله هایی که امروزه همه با آن روبه رو هستند می توانید به جای آن ،از روش آن لاین و اینترنتی به صورت راحت ،ایمن و آسوده استفاده کنید.
در این راستا فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و داروکده برای رفاه حال افراد و مصرف کنندگان ، خدمات فروش آن لاین نظیر گجت سلامت دستگاه فشار سنج ، دستگاه قند خون و ... را با کد تخفیف ساعت هوشمند دیجی کالا کد تخفیف دیجیکالا و کد تخفیف داروکده ارائه می کند که همگی دستگاه ها معتبر و دارای ضمانت کیفیت می باشند . بنابراین می توانید به این فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید و از خدمات بی نظیر این وب سایت به قیمت ارزان و تخفیف دار بهره مند شوید.

نظرات کاربران در مورد محصول:
 

نقاط قوت: بسیاری از کاربران ازطراحی زیبا و کاربردی کلیه ابزار سلامت دیجیتال، نوآوری ، تنوع و قیمت در محصولات این وب سایت اینترنتی راضی بوده اند.
نقاط ضعف: برخی از کاربران خطای اندازه گیری و محدوده دمارا،از نقاط ضعف لوازم،بیان کرده اند.
جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران ازسهولت در استفاده ،دقت در سنجش و اندازه گیری دستگاه ها ،نو آوری خلاقانی در زمینه گجت سلامت و ارزش خرید با کد تخفیف آن نسبت به کیفیت رضایت کافی داشته اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه