لوگو تخفیف هات

کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول 100 هزارتومانی

100,000 تومان
3
10063
2.9
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر
500 هزارتومان حداقل خرید

شما میتوانید با وارد کردن کدتخفیف از 100 هزارتومان تخفیف برای خرید بالای 500 هزارتومان کفش و صندل از دیجی کالا بهره مند شوید. جهت اعمال تخفیف، کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

DKFWPLAS29
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: فعلا معتبر
500 هزارتومان حداقل خرید

شما میتوانید با وارد کردن کدتخفیف از 100 هزارتومان تخفیف اکسسوری از برند چرم آرا برای سفارش بالای 500 هزارتومان از دیجی کالا بهره مند شوید. جهت اعمال تخفیف، کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

DKAXCHARMARA2A
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار سوم: منقضی
400 هزارتومان حداقل خرید

شما میتوانید با وارد کردن کدتخفیف از 100 هزارتومان تخفیف خرید از برند السانا برای سفارش بالای 400 هزارتومان از دیجی کالا بهره مند شوید. جهت اعمال تخفیف، کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید. این تخفیف بر روی محصولات تخفیف دار اعمال نخواهد شد و برای هر نفر فقط یکبار قابل استفاده است.

DKRW25ELSANA
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار چهارم: منقضی
500 هزارتومان حداقل خرید

شما میتوانید با وارد کردن کدتخفیف از 100 هزارتومان تخفیف خرید انواع لوازم سوپرمارکتی برای سفارش بالای 500 هزارتومان از دیجی کالا بهره مند شوید. جهت اعمال تخفیف، کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید. این تخفیف بر روی محصولات تخفیف دار اعمال نخواهد شد.

ABF100
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار پنجم: منقضی
1 میلیون تومان حداقل خرید

برای دریافت کد تخفیف 100 هزارتومانی دیجی کالا ویژه لوازم خانگی کوچک برای خرید بالای 1 میلیون تومان، میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

SMALL7
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار ششم: منقضی
800 هزارتومان حداقل خرید

برای دریافت کد تخفیف 100 هزارتومانی برای خرید طلا صرفا میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید طلا" کلیک نمایید. این کد برای سفارش بالای 800 هزارتومان قابل اعمال است.

DKAXSHP100
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار هفتم: منقضی
500 هزارتومان حداقل خرید

شما میتوانید با وارد کردن کدتخفیف از 100 هزارتومان تخفیف خرید انواع لوازم سوپرمارکتی برای سفارش بالای 500 هزارتومان از دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت اعمال تخفیف، کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید. این تخفیف بر روی محصولات تخفیف دار اعمال نخواهد شد.

ABF100
خرید کنید
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

جدیدترین کد تخفیف دیجی کالا را از سایت تخفیف هات دریافت کنید.

ارسال نظرات