لوگو تخفیف هات

کوپن تخفیف 83% ویژه خرید عینک آفتابی

83 درصد
0
278
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
83%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی استایل

از طریق سایت تخفیف هات و بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از83% تخفیف عینک های آفتابی فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل بهره‌مند شوید.اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت دیجی استایل برای شما منظور گردد.

قیمت قدیم
1,800,000
سود شما
1,497,000
قیمت جدید
303,000

 

 

 

 

خرید عینک آفتابی اصل:

عینک آفتابی پوششی است که برای محافظت از چشم در برابر نور خورشید طراحی شده است. عدسی عینک دودی با توجه به نوع کاربرد ان از لایه های مختلفی مختلفی تهیه می شود. معمولا عدسی های عینک آفتابی از لایه های زیر تهیه می شود:
• یک لایه ی رنگی که بخشی از نور خورشید را جذب می کند و بقیه ار انتقال می دهد.
• فیلتر پولاریزه کننده جهت فیلتر کردن نور خورشید منعکس شده برای جلوگیری از آسیب رسیدن به چشم
• لایه ی آینه ای برای کاهش شدت نور ورودی به چشم
• لایه ی ضد انعکاس که نور منعکس شده را خنثی می کند.
• لایه ی جذب اشعه ی ماورای بنفش و ...
زمانی که خرید عینک آفتابی زنانه و عینک آفتابی مردانه را انجام می دهید باید بدانید که چه مدل عینکی برای فرم صورت شما مناسب می باشد. مثلا عینک هایی با فرم خلبانی برای تمامی فرم های صورت مناسب هستند. عینک های گرد تنها برای صورت های مستطیل شکل، قلبی شکل، مربعی و لوزی شکل مناسب هستند. عینک های مربع شکل برای فرم صورت گرد، قلبی شکل و مربعی مناسب هستند. پس قبل از خرید عینک آفتابی حتما به این نکته توجه داشته باشید که چه عینکی مناسب فرم صورت شما می باشد.

 

 

اگر قصد خرید عینک آفتابی زنانه و عینک آفتابی مردانه را دارید می توانید به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی دیجی استایل با کوپن تخفیف دیجی استایل خرید خود را انجام دهید. عینک آفتابی اصل را می توانید از این فروشگاه اینترنتی تهیه کنید. برای خرید عینک آفتابی اصل می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات کوپن تخفیف و کد تخفیف دیجی استایل را دریافت کنید و خریدی ارزان تر و مقرون به صرفه تر را با کوپن تخفیف دیجی استایل انجام دهید.
نظرات کاربران در مورد خرید عینک آفتابی:
نقاط قوت: کیفیت خوب، اصل بودن عینک ها، تنوع زیاد عینک دودی.
نقاط ضعف: قیمت گران عینک های آفتابی، غیر اصل بودن برخی از عینک ها.
جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع کاربران از خرید عینک های آفتابی با کدتخفیف و کوپن تخفیف ویژه رضایت کامل داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه