لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف دانشجویار 50% آموزش اکسل پیشرفته و حرفه ای ۲۰۲۱

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
129
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف دانشجویار
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف می توانید از 50% تخفیف آموزش اکسل پیشرفته و حرفه ای ۲۰۲۱ وبسایت دانشجویار بهره مند شوید. برای دریافت آموزش میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

takhfifhot-excel50
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

دانشجویار، آموزش برای ورود به بازار کار:

امروزه وب سایت هایی زیادی در حوزه تولید و انتشار فیلم های آموزشی در حال فعالیت هستند. دانشجویان برای یادگیری کامل درس های خود نظیر آموزش زبان برنامه نویسی و... از این فیلم های آموزشی به شدت استقبال می‌کنند. اگر این فیلم ها هزینه‌ای هم نداشته باشند و رایگان در اختیار دانشجو قرار بگیرند، این استقبال دو چندان می‌شود. در حال حاضر وب سایت دانشجویار در این زمینه بهترین عملکرد را دارد. آموزش زبان برنامه مختلف مانند برنامه نویسی اندروید، برنامه نویسی پایتون و... از طریق آموزش مجازی این وب سایت به خوبی در حال اجرا می‌باشد. آموزش مجازی مزایای زیادی دارد. از مهم‌ترین مزایای آن می‌توان به صرفه جویی در وقت و هزینه، امکان یادداشت کردن نکات، مشاهده فیلم های آموزشی در زمان های دلخواه، امکان متوقف کردن آموزش و.... اشاره کرد. امروزه فیلم های آموزشی زیادی از طریق وب سایت دانشجویار در اختیار دانشجویان قرار داده می‌شود.

کدتخفیف دانشجویار

 

مزایای وب سایت دانشجویار:

با توجه به این‌که امروزه سایت های زیادی در زمینه آموزش از راه دور، ارائه فیلم های آموزشی، آموزش زبان برنامه نویسی اندروید، آموزش زبان برنامه نویسی پایتون، ارائه مقالات معتبر و... در حال فعالیت می‌باشند. این سوال برای دانشجویان و همه کسانی که قصد استفاده از این وب سایت ها را دارند پیش می‌آید که کدام وب سایت مطالب جامع تر و کامل تری را با کمترین هزینه ها ارائه می‌دهد. در ادامه با بیان ویژگی های وب سایت دانشجویار متوجه خواهید شد که این وب سایت جزو بهترین سایت ها در این زمینه می‌باشد. دو مورد از بهترین این ویژگی ها عبارتند از:

• آموزش هایی که از طریق این وب سایت ارائه می‌شوند، علاوه بر تمرکز برای بخش های تئوری، روی جنبه های عملی نیز تاکید دارد.

• اساتید این وب سایت از بین با تجربه ترین و خبره ترین اساتید انتخاب می‌شوند.

پیشرفت های وب سایت دانشجویار در گذر زمان:

این وب سایت در سال 1391 تاسیس گردید. در آن زمان با دو استاد و با هدف پایه گذاری ایده ارائه ویدئوی آموزشی متناسب با نیاز بازار کار شروع به فعالیت کرد. در سال 1392تعداد مدرسین این وب سایت به 25 نفر و پرسنل این وب سایت به 4 نفر افزایش یافت. در این سال ماهانه 220 ساعت ویدیوی آموزشی تهیه می‌شد و بر روی وب سایت قرار داده می‌شد. این وب سایت در سال 1392 به برند تاثیر گذار در صنعت تولید محتوا تبدیل شد. در سال 1393 تعداد مدرسین به 97 نفر و تعداد پرسنل به 6 نفر افزایش یافت. در این سال وب سایت متلب یار تاسیس گردید. در سال 1395 تعداد مدرسین به 280 نفر و تعداد پرسنل به 15 نفر افزایش یافت. ابداع سبک جدید به نام مدرسه مجازی در این سال اتفاق افتاد. در سال 1396 این وب سایت ۳۱۵ مدرس استخدام کرده بود.

وب سایت دانشجویار چه امکاناتی را در اختیار ما قرار می‌دهد؟

هم‌اکنون شما می‌توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت به این وب سایت دسترسی داشته باشید. این وب سایت از بخش های مختلفی مانند برنامه نویسی موبایل، دروس دانشگاهی، هوش مصنوعی، آموزش الکترونیک، آموزش ورود به بازار کار و.... تشکیل شده است. اگر شما قصد همکاری با این مجموعه را دارید، می‌توانید در سه زمینه آموزش از راه دور، آموزش حضوری و حل پروژه های مختلف برنامه نویسی با این وب سایت همکاری داشته باشید. هم‌چنین این وب سایت در مناسبت های مختلف با ارائه کد های تخفیف مناسب، سعی در رضایت بیشتر مشتریان خود دارد.

کد تخفیف دانشجویار ویژه دوره های برنامه نویسی در تخفیف هات:

اگر شما هم قصد یادگیری دوره های برنامه نویسی مختلف را دارید، می‌توانید از کد تخفیف دانشجویار استفاده کنید. این کد تخفیف و صدها کدتخفیف دیگر به طور کاملاً رایگان و تنها با چند کلیک ساده در وب سایت تخفیف هات قابل مشاهده می‌باشند. اگر شما هم قصد خریدی ارزان و مقرون به صرفه را دارید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از تخفیف لحظه آخری این وب سایت نهایت استفاده را ببرید.

 

ارسال نظرات