خرید مایع ظرفشویی تا 52% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
خرید مایع ظرفشویی تا 52% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید مایع ظرفشویی تا 52% تخفیف

  52%
  1820 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید مایع ظرفشویی را از سایت باسلام با 52% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع مایع برای ظرفشویی:

  انواع مواد شوینده نظیر کدتخفیف با خاصیت چربی زدایی و لکه زدایی فوق العاده، وایتکس و کالاهای غیر خوراکی با تخفیف 52% در فروشگاه اینترنتی به بدون نیاز به کد تخفیف دیجیکالا فروش می رسد.همچنین شما می توانید انواع مواد شوینده را با قیمتی مناسب از اسنپ مارکت تهران و شهرستان ها خریداری نمایید.

  خصوصیات مایع ظرفشویی: 

  برای انتخاب یک مایع ظرفشویی مناسب بایستی علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا به غلظت و قدرت کف کنندگی آن نیز توجه نمود. مایع ظرف شوویی با غلظت بالای خود خاصیت تمیزکنندگی بسیار بالایی دارد و به خوبی می تواند چربی و غذاهای چسبیده به دیواره و کف ظروف را از بین ببرد. خاصیت کف کنندگی بسیار بالای مایع ظرفشویی سبب از بین رفتن کامل چربی ها شده و باعث درخشش و براق بودن ظروف می شود. قدرت پاک کنندگی بالای مایع باعث افزایش سرعت شستشوی ظروف می گردد و زمان شستشو را کاهش می دهد و از اتلاف وقت جلوگیری می کند و در عین حال رضایت بالای شما از شستشو را نسبت به قیمت ظرفشویی باعث می گردد. رایحه بسیار خوش مایع ظرفشویی باعث خوشبو شدن ظروف پس از شستشو می گردد. با خرید مایع ظرفشویی تا 52% تخفیف، با صرف کمترین هزینه و زمان از شستشوی فوق العاده ظروف با خرید مایع  ارزان قیمت لذت ببرید.

  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: چربی زدایی بالا، شفافیت بخشیدن به ظروف و خرید این محصول از سوپرمارکت اینترنتی از ویژگی های مثبت محصول می باشد.
  نقاط ضعف: هیچ یک از کاربران به نقاط ضعف محصول اشاره نکرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: با توجه به نظرات کاربران این مایع ظرفشویی نسبت به قیمت ظرفشویی ارزش خرید بالایی دارد و قدرت تمیزکنندگی و رایجه آن نیز مورد پسند کاربران می باشد. تخفیف هات خرید مایع  ظرفشویی با خاصیت تمیزکنندگی، چربی زدایی و لکه زدایی فوق العاده را با تخفیف 52% به شما پیشنهاد می کند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهباسلام
  کشور تولید کنندهآلمان

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 60%