خرید مایع ظرفشویی تا 30% تخفیف

مایع ظرفشویی

* توضیحات عمومی کالا / فروشنده: 

خرید مایع ظرفشویی پریل  با وزن 3750 گرم در سایت دیجی کالا و با رضایت بالا انجام می شود.


*خصوصیات کالا: 

برای انتخاب یک مایع ظرفشویی مناسب بایستی علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا نسبت به قیمت ظرفشویی به غلظت و قدرت کف کنندگی آن نیز توجه نمود. مایع ظرفشویی بزرگ پریل با غلظت بالای خود خاصیت تمیزکنندگی بسیار بالایی دارد و به خوبی می تواند چربی و غذاهای چسبیده به دیواره و کف ظروف را از بین ببرد. خاصیت کف کنندگی بسیار بالای مایع ظرفشویی پریل سبب از بین رفتن کامل چربی ها شده و باعث درخشش و براق بودن ظروف می شود. قدرت پاک کنندگی بالای این مایع ظرفشویی باعث افزایش سرعت شستشوی ظروف می گردد و زمان شستشو را کاهش می دهد و از اتلاف وقت جلوگیری می کند و در عین حال رضایت بالای شما از شستشو را نسبت به قیمت ظرفشویی باعث می گردد. رایحه بسیار خوش این مایع ظرفشویی پریل باعث خوشبو شدن ظروف پس از شستشو می گردد. با خرید این مایع ظرفشویی تا 20% تخفیف، با صرف کمترین هزینه و زمان از شستشوی فوق العاده ظروف با خرید مایع ظرفشویی ارزان قیمت لذت ببرید.
با توجه به نظرات کاربران این مایع ظرفشویی نسبت به قیمت ظرفشویی ارزش خرید بالایی دارد و قدرت تمیزکنندگی و رایجه آن نیز مورد پسند کاربران می باشد. تخفیف هات خرید مایع ظرفشویی پریل با خاصیت تمیزکنندگی، چربی زدایی و لکه زدایی فوق العاده را با تخفیف 20% به شما پیشنهاد می کند.


تخفیف هات
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهآلمان

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

منقضی شد
کد تخفیف
تعیین نشده
توضیحاتشما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید مایع ظرفشویی پریل را از سایت دیجی کالا با 20% تخفیف انجام دهید.
  • تولیدکننده: پریل
  • مدل کالا: Lemons Power
  • قیمت بدون مالیات: 30,670 تومان
20% تخفیف

برچسب ها: هایپرمارکت, شوینده, دیجی کالا, 30