خرید مایع ظرفشویی تا 30% تخفیف

معتبر تا 1 ماه بعد
20%خرید مایع ظرفشویی تا 30% تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : پریل

 • * توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع مایع برای ظرفشویی:

  مایع پریل با خاصیت چربی زدایی و لکه زدایی فوق العاده با تخفیف 30% در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش می رسد.

  *خصوصیات مایع ظرفشویی پریل: 

  برای انتخاب یک مایع ظرفشویی مناسب بایستی علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا به غلظت و قدرت کف کنندگی آن نیز توجه نمود. مایع بزرگ پریل با غلظت بالای خود خاصیت تمیزکنندگی بسیار بالایی دارد و به خوبی می تواند چربی و غذاهای چسبیده به دیواره و کف ظروف را از بین ببرد. خاصیت کف کنندگی بسیار بالای مایع ظرفشویی پریل سبب از بین رفتن کامل چربی ها شده و باعث درخشش و براق بودن ظروف می شود. قدرت پاک کنندگی بالای این مایع باعث افزایش سرعت شستشوی ظروف می گردد و زمان شستشو را کاهش می دهد و از اتلاف وقت جلوگیری می کند و در عین حال رضایت بالای شما از شستشو را نسبت به قیمت ظرفشویی باعث می گردد. رایحه بسیار خوش این مایع ظرفشویی پریل باعث خوشبو شدن ظروف پس از شستشو می گردد. با خرید این مایع ظرفشویی تا 30% تخفیف، با صرف کمترین هزینه و زمان از شستشوی فوق العاده ظروف با خرید مایع  ارزان قیمت لذت ببرید.
  با توجه به نظرات کاربران این مایع ظرفشویی نسبت به قیمت ظرفشویی ارزش خرید بالایی دارد و قدرت تمیزکنندگی و رایجه آن نیز مورد پسند کاربران می باشد. تخفیف هات خرید مایع  ظرفشویی پریل با خاصیت تمیزکنندگی، چربی زدایی و لکه زدایی فوق العاده را با تخفیف 30% به شما پیشنهاد می کند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهآلمان

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  خرید مایع ظرفشویی تا 30% تخفیف

  30% ( سود شما در این خرید : 6,170 تومان )
  408 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 30,670 تومان
  • 24,500 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید مایع ظرفشویی پریل را از سایت دیجی کالا با 30% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: هایپرمارکت, شوینده, دیجی کالا, 30%