خرید مایع ظرفشویی تا 25% تخفیف

معتبر تا 1 ماه بعد
25%خرید مایع ظرفشویی تا 25% تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع مایع برای ظرفشویی:

  انواع مواد شوینده نظیر مایع ظرف شویی با خاصیت چربی زدایی و لکه زدایی فوق العاده، وایتکس و کالاهای غیر خوراکی با تخفیف 30% در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش می رسد.

  خصوصیات مایع ظرفشویی: 

  برای انتخاب یک مایع ظرفشویی مناسب بایستی علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا به غلظت و قدرت کف کنندگی آن نیز توجه نمود. مایع ظرف شوویی با غلظت بالای خود خاصیت تمیزکنندگی بسیار بالایی دارد و به خوبی می تواند چربی و غذاهای چسبیده به دیواره و کف ظروف را از بین ببرد. خاصیت کف کنندگی بسیار بالای مایع ظرفشویی سبب از بین رفتن کامل چربی ها شده و باعث درخشش و براق بودن ظروف می شود. قدرت پاک کنندگی بالای مایع باعث افزایش سرعت شستشوی ظروف می گردد و زمان شستشو را کاهش می دهد و از اتلاف وقت جلوگیری می کند و در عین حال رضایت بالای شما از شستشو را نسبت به قیمت ظرفشویی باعث می گردد. رایحه بسیار خوش مایع ظرفشویی باعث خوشبو شدن ظروف پس از شستشو می گردد. با خرید مایع ظرفشویی تا 25% تخفیف، با صرف کمترین هزینه و زمان از شستشوی فوق العاده ظروف با خرید مایع  ارزان قیمت لذت ببرید.

  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: چربی زدایی بالا، شفافیت بخشیدن به ظروف از ویژگی های مثبت محصول می باشد.
  نقاط ضعف: هیچ یک از کاربران دیجی کالا به نقاط ضعف محصول اشاره نکرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: با توجه به نظرات کاربران این مایع ظرفشویی نسبت به قیمت ظرفشویی ارزش خرید بالایی دارد و قدرت تمیزکنندگی و رایجه آن نیز مورد پسند کاربران می باشد. تخفیف هات خرید مایع  ظرفشویی با خاصیت تمیزکنندگی، چربی زدایی و لکه زدایی فوق العاده را با تخفیف 25% به شما پیشنهاد می کند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهآلمان

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  خرید مایع ظرفشویی تا 25% تخفیف

  25% ( سود شما در این خرید : 3,130 تومان )
  779 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 12,330 تومان
  • 9,200 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید مایع ظرفشویی را از سایت دیجی کالا با 25% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %30