لوگو تخفیف هات

تخفیف تخفیفان تا 95% ویژه خرید انواع مدل عینک طبی

95% تخفیف
0
138
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 95% تخفیف سایت تخفیفان ویژه خرید انواع مدل عینک طبی بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

فرصت ویژه عینکی ها برای خرید عینک

کسانی که چشم های ضعیفی دارند و مجبورند در تمام طول روز عینک بزنند، قطعا موافق این جمله هستند که انتخاب و خرید یک عینک طبی دخترانه یا پسرانه جدید، راحت نیست. چرا که امروزه مدل عینک های طبی بسیار متنوع است و همین موضوع باعث می‌شود که نتوانیم یک تصمیم قطعی بگیریم. سختی دیگر این است که چشم خودمان و دیگران به مدل عینک قبلی عادت کرده است و هر عینک جدیدی که امتحان کنیم مورد پسندمان نخواهد بود. برای همین است که خیلی از عینکی ها ترجیح می‌دهند که مدل عینک خود را عوض نکنند. اما با پشنهاد ویژه تخفیفان شاید از تصمیم خود منصرف شوند. با استفاده از کد تخفیف تخفیفان تا ۹۵ درصد تخفیف برای خرید انواع مدل عینک طبی دخترانه یا پسرانه از طرف سایت تخفیف هات دریافت خواهید کرد.

 

عینک


 

 

انواع مدل عینک طبی

تفاوت انواع عینک های طبی در جنس عدسی هایی است که در ساخت آن ها استفاده می‌کنند. هر یک از این مدل عدسی های مزیت ها و عیب های خود را دارد. به طور کلی سه جنس برای ساختن عدسی ها به کار برده می‌شود. شیشه، پلاستیک، پلی کربنات

 

بررسی مزایا و معایب عدسی شیشه‌ ای

عینک های با عدسی شیشه ای در گذشته بسیار مرسوم بوده اند. مزیت بزرگ این جنس از عدسی این است که خط و خش نمی‌افتد و همیشه در صورت تمیز بودن، یک دید شفاف را به فرد می‌دهد. اما معایب عدسی شیشه ای بیشتر از مزیت های آن است. مهم تر از همه اچآن ها سنگین شدن عینک است. شیشه برای عدسی جنس مناسبی نیست چون فرد با عینک احساس راحتی ندارد و روی بینی فرد سنگینی می‌کند و چه بسا باعث تغییر شکل بینی هم بشود. علاوه بر این ضخامت عدسی های شیشه ای بسیار زیاد است و اصطلاحا به آن عینک های ته استکانی می‌گویند. این موضوع در زیبایی چهره افراد تاثیر می‌گذارد. عیب دیگر عدسی های شیشه ای، شکننده بودن آن ها است. بنابراین نیاز به مراقبت بسیار زیادی دارند چرا که ممکن است با کوچک ترین ضربه ای شیشه شکسته شود.

 

بررسی مزایا و معایب عدسی پلاستیکی

عینک هایی که با عدسی پلاستیکی ساخته می‌شوند بسیار سبک تر و راحت تر هستند. علاوه بر این ضخامت کمتری را در شماره های پایین دارند . در شماره های خیلی زیاد عدسی مجددا ضخیم میشود. نکته مثبت دیگر شکننده نبودن جنس پلاستیکی است. اما اصلا با ضحامت عدسی شیشه‌ای قابل مقایسه نیست. عیب این جنس از عدسی این است که بیشتر از شیشه خط و خش می‌پذیرد.

 

بررسی مزایا و معایب عدسی پلی کربنات

عدسی هایی که با پلی کربنات ساخته می‌شوند بسیار نازک و سبک هستند. این مهم ترین حسن این جنس از عدسی است. عیب این جنس این است که مانند پلاستیک نیاز به محافظ های زد خش دارد. عیب دیگر این است که، اگر چه در شماره های بالا عدسی ضخیم نمی‌شود اما دید جانبی بیشتری را بوجود می‌آورد. در آخر لازم است یادآوری کنیم که فراموش نکنید کدتخفیف برای خرید عینک را از سایت تخفیف هات دریافت نمایید. همچنین برای خرید گوشواره و سایر اکسسوری ها نیز می توانید از talhfifhot تخفیف های باور نکردنی دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات