لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف تخفیفان تا 90% ویژه بازی در شهربازی سرپوشیده

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
633
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 90% تخفیف سایت تخفیفان ویژه بازی در شهربازی سرپوشیده بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

اولین شهربازی در ایران و جهان:

اولین شهربازی دنیا در کشورآمریکا ساخته شد. پارک تفریحی دیزنی‌ لند نیز که یکی از معروف ترین شهربازی های جهان است که در شهر کالیفرنیا قرار دارد. درایران، اولین شهربازی در پارک شهرسنگلج تهران ساخته شد. این پارک زیبا و سرسبز دارای تاب، سرسره، استخر بود که مردم در کنار آن مشغول تماشای برنامه های نمایشی بودند. ایده شهربازی سرپوشیده نیز ابتدا دررستوران هایی که دارای فضای بازی بودند اجرا شد. سپس به مرور زمان، به شکل مراکز بازی و آموزشی در آمدند. امروزه در دنیا تعداد شهربازی‌ های روباز و سرپوشیده درحال افزایش می‌ باشد.

شهربازی سرپوشیده در تهران:

یکی از بهترین مکان هایی که می توان در آن به بازی و شادی پرداخت شهربازی است؛ در شهربازی سرپوشیده انواع بازی های شاد و متنوع و هیجان انگیز برای همه ی گروه های سنی چه کودکان و چه بزرگسالان وجود دارد. انواع دستگاه‌ های برقی، چرخ و فلک، بازی‌ های کامپیوتری، بولینگ، فوتبال دستی، بسکتبال، دارت، دستگاه های جایزه ای و … از بازی های موجود در شهربازی های سر پوشیده است. در کنار لذت از بازی ها و خوش گذراندن، کافه رستوران‌ یا فودکورت هم برای صرف غذا و استراحت خانواده ها در نظر گرفته شده است. شهر بازی تهران به صورت سرپوشیده درهر فصلی ازسال با انواع بازی ‌های مفرح و شاد و موزیکال منجر به شادی و تخلیه هیجان کودکان و نوجوانان می شود.

 

شهربازی تهران

معروفترین شهربازی تهران:

رفتن به شهربازی تهران با خدمات تفریحی متنوع، حتی برای بزرگسالان نیز هیجان انگیز است. شهربازی ارم دومین پارک بزرگ ایران است. در این پارک سه شهربازی بزرگ جای گرفته، به همین خاطربه بزرگترین شهر بازی تهران نیز شناخته شده است. این پارک دارای دریاچه، امکانات قایقرانی و ماهیگیری، باغ وحش بزرگ، فضای بازی سرپوشیده، تالار پذیرایی، استخر بانوان می باشد. در مجموع در شهربازی ارم بیش از 70 نوع وسیله بازی وجود دارد. برخی از این وسایل مخصوص کودکان و برخی دیگر مخصوص بزرگسالان است. سایر امکانات تفریحی شهربازی ارم شامل اتومبیل رانی و سینمای 4 بعدی می باشد.

 

امکانات ویژه شهربازی تهران:

شهربازی ارم شامل ترن هوایی، کشتی صبا، چرخ و فلک، سورتمه، استخر توپ، قطار شادی، تونل وحشت، رالی کودک، تاب کودک و استروجت می باشد. علاوه بر پارک های رو باز، چندین شهربازی سرپوشیده مجهز درتهران وجود دارد. وسایل شهربازی سرپوشیده شامل کنسول های بازی های گیم نت، ترن هوایی، تاب، چرخ و فلک و ماشین های برقی می‌ باشد. از امکانات شهربازی سرپوشیده ارم سرگرمی و بازی های مفرح و جالب مثل بولینگ، اتاق عکسبرداری و گریم کودک و اتاق تولد می باشد. معمولا در پاییز و زمستان به دلیل شرایط هوایی استقبال گرم تری از شهربازی‌ سرپوشیده می‌شود.

 

پارک ارم و شهربازی مشهد:

 

پارک ارم مشهد به واسطه نزدیکی به حرم امام رضا (ع) از پررفت وآمد ترین و زیباترین پارک های استان خراسان رضوی می باشد. این پارک، فضای بازی سرپوشیده، مسیر پیاده روی، دوچرخه سواری و دریاچه و آب نمای زیبایی دارد. از بخش های مهم این پارک فضای اختصاصی کودکان و بانوان می باشد. همچنین این پارک شامل زمین چمن فوتبال، آمفی تئاتر، باشگاه ورزشی و فرهنگسرا می باشد. در این شهربازی، بازی های متنوع کامپیوتری، فوتبال دستی، بیلیارد و دارت قرار دارد. در شهربازی مشهد، رستورانی برای استراحت و دورهمی خانواده ها نیز فراهم شده است.

 

شهربازی مشهد

 

جمع بندی کد تخفیف تخفیفان ویژه شهربازی سرپوشیده:

یکی از جاذبه های پارک ارم در کنار فضای بازی سرپوشیده و پارک رو باز، فضای سبز منحصر به فرد این پارک است. امکاناتی مانند رستوران ساحلی، دریاچه، قایق سواری، ماهیگیری و بازدید از باغ وحش در اختیار همه ی خانواده ها قرار گرفته است. تخفیفان بزرگترین سایت تخفیف گروهی است که پیشنهادات ویژه خرید بلیط ارزان شهربازی را ارائه می دهد. اگر مایل هستید از بازی های هیجان انگیز شهربازی سرپوشیده استفاده کنید، ازطریق این سایت کد تخفیف تخفیفان را دریافت نمایید.

 

نظرات کاربران در مورد خرید تخفیفان ویژه بازی در شهربازی سرپوشیده:

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از کیفیت ارائه خدمات، پشتیبانی 24 ساعته سایت و مقرون به صرفه بودن بازی های شهربازی سرپوشیده با تخفیف بالا راضی بوده اند.

نقاط ضعف: برخی کاربران محدود بودن تعداد بازی هایی که شامل کد تخفیف هستند را به عنوان نقطه ضعف مطرح نموده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: درمجموع بسیاری از کاربران از بازی های هیجان انگیز و متنوع، رفتار محترمانه پرسنل، امکانات تفریحی و محیطی شاد برای بازی کودکان رضایت کافی داشته اند. کاربران استفاده از این کد تخفیف تا 90% ویژه بازی در شهربازی سرپوشیده ارم، شهربازی مشهد و ... را به جهت ارزش خرید بالای آن به سایر تخفیفانی ها نیز پیشنهاد داده اند.

 

ارسال نظرات