لوگو تخفیف هات

تخفیف تخفیفان تا 80% ویژه لیزر موی زائد بدن

80% تخفیف
0
76
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف تخفیفان
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 80% تخفیف سایت تخفیفان ویژه لیزر موی زائد بدن بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

راه رهایی دائمی از موهای زائد:

امروزه خیلی از افراد به دنبال یک روش قطعی برای رهایی همیشگی از شر موهای زائد بدن خود هستند. لیزر موهای زائد تنها راه موجود است که این فرصت راه به شما می‌دهد تا برای همیشه با موهای زائد بدن خود خداحافظی کنید. سایت تخفیفان برای این یک پیشنهاد ویژه در نظر گرفته است. متقاضیان لیزر موهای زائد می‌توانند با استفاده از کد تخفیف تخفیفان، از طرف تخفیف هات تا سقف هشتاد درصد تخفیف دریافت کند. لیرز موی زائد معمولا هزینه‌بر است پس این فرصت را از دست ندهید و با دریافت تخفیف ویژه، این کار را با یک قیمت ارزان و مناسب انجام دهید.

 

لیزر موهای زائد


 

 

لیزر موی زائد، یک کار کاملا تخصصی:

از بین بردن موهای زائد با لیزر کاری است که باید تحت نظر پزشک و یک فرد متخصص این کار انجام نشود. بنابراین اگر قصد انجام این کار را دارید، از مجرب بودن پزشک و سطح تخصص عوامل مرکز مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید. لیزرهایی که در باشگاهّ‌های ورزشی یا آرایشگاه‌ها انجام می‌شوند به صورت عمده دارای کیفیت پایین و در نتیجه خطرناک هستند. این کار حتما باید در مراکز تخصصی مخصوص به لیزر و زیبایی یا بیمارستان‌های مربوطه انجام شود.

 

آیا لیزر موی زائد برای بدن ضرر دارد؟

بهترین جواب برای این سوال این است که بستگی دارد. ثابت شده است از بین بردن موهای زائد با لیزر به خودی خود خطری برای بدن، نظیر سرطان، نازایی، مشکلات هورمونی، آسیب غدد لنفاوی و ... در پی ندارد. چرا که طول موج اشعه‌ای تابانده شده به پوست فقط تا لایه‌ای نفوذ می‌کند که ریشه مو در آن قرار دارد و عمیق‌تر نمی‌رود. علاوه بر این این اشعه بسیار ضعیف است. آن قدر ضعیف که شما برای سوزاندن کامل ریشه مو، باید چندین جلسه این کار را تکرار کنید. با این حساب چرا می‌گوییم بستگی دارد؟ نکته این است که هر چند این عمل بی‌خطر است اما اگر توسط فردی نابلد یا دستگاهی غیر استاندارد انجام شود، می‌تواند برای شخص منجر به بروز عوارض شود. برای همین است لازم که که مجددا بر معتبر بودن مرکز انتخابی باید تاکید شود. اما اگر این دو مورد استاندارد باشد، لیزر در دراز مدت عوارضی در پی نخواهد داشت.

 

لیزر موی زائد برای چه کسانی مناسب نیست؟

لیزر موهای زائد به رنگ پوست و مدل مو بستگی دارد. هر چه رنگ پوست روشن‌تر و مو ضخیم‌تر باشد، نتیجه بهتری حاصل خواهد شد. لیزر راه مناسبی برای آن‌هایی که موهای نازک دارند نیست. چون لیزر معمولا موهای نازک کرکی را نه تنها از بین نبرد بلکه ریشه آن‌ها را قوی‌تر کرده و آن‌ّها را ضخیم‌تر کند. به همین دلیل کودکان برای لیزر مناسب نیستند چون موهای بدن آن‌ّها بسیار نازک است. برای زنان باردار نیز لیزر ممنوع است. البته نه به خاطر اینکه به جنین آسیبی وارد می‌شود، بلکه به خاطر اینکه ترمیم سوختگی‌هایی که در اثر لیزر به وجود می‌آید، در این دوران بیشتر طول می‌کشد. بدیهی است که لیزر برای کسانی که دارای زگیل، عفونت یا زخم فعال در محلی که قرار است لیزر شود هستند، ممنوع است. همچنین برای کسانی که پر مویی آن‌ها ناشی از مشکلات هورمونی است، لیزر یک راه‌حل قطعی محسوب نمی‌شود.

 

لیزر صورت


 

 

بهترین دستگاه لیزر موی زائد در ایران:

پرطرفدارترین و پراستفاده‌ترین دستگاه در ایران، در حال حاضر دستگاه الکساندرایت است برای پوست‌های روشن نتیجه خیلی خوبی را حاصل می‌کند. این دستگاه بر خلاف دستگاه‌های مشابه دیگر که برای از بین بردن عارضه‌های پوستی نیز استفاده می‌شوند، فقط برای لیزر موی زائد طراحی شده است. طول موج اشعه‌های این دستگاه ۷۵۵ نانومتر اندازه‌گیری شده است.

 

لیزر صورت مناسب است یا نه؟

همان طور که گفته شد، لیزر برای موهایی که نازک و کرکی هستند پیشنهاد نمی‌شود. بنابراین خانم‌هایی که موهای صورتشان نازک است بهتر است از راه‌های دیگری برای اصلاح موهای صورت خود استفاده کنند چون لیزر صورت پیشنهاد مناسبی نیست. اما خانم‌هایی در نواحی چانه و پشت لب موهای ضخیم و مردانه دارند، می‌توانند با مشورت پزشک لیزر صورت را انجام دهند. البته همان طور که گفته شد، اگر این موضوع ناشی از مشکلات جدی هورمونی باشد، لیزر یک را‌ه‌حل قطعی نیست.

 

ارسال نظرات