لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف تخفیفان تا 80% ویژه لاغری سریع شکم و بدن

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
94
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف تخفیفان
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 80% تخفیف سایت تخفیفان ویژه لاغری سریع شکم و بدن بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

لاغری سریع شکم ؛ یک هدف سخت اما امکان‌پذیر:

لاغری شکم خواسته تمام افرادی است که اضافه وزن دارند. آن‌ها همواره آرزوی رسیدن تناسب اندام را دارند ولی راه رسیدن به آن برایشان سخت به نظر می‌آید. یکی از راه‌های رسیدن به این هدف، شرکت در کلاس‌های لاغری سریع شکم و بدن است. تخفیفان برای کسانی که قصد شرکت در این کلاس‌ها و کاهش وزن را دارند، تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته ‌است. با استفاده از کد تخفیف تخفیفان می‌توانید برای ثبت‌ نام در کلاس‌های لاغری سریع شکم و بدن از طرف تخفیف هات، تخفیف ویژه دریافت کنید. با این کار شما می‌توانید با یک قیمت بسیار مناسب در کلاس مورد نظر خود ثبت‌نام کنید.

 

لاغری


 

 

راه‌های لاغری سریع شکم و پهلو:

راه‌های مختلفی برای کاهش وزن و لاغری سریع شکم و لاغری پهلو وجود دارد. ورزش‌های مناسب و روزانه قطعا شناخته شده ترین راه و سخت‌ترین راه است چرا که طبق گفته افراد، انگیزه و همت زیادی می‌طلبد. از راه‌های دیگر می‌توان به رژیم‌های لاغری نیز اشاره کرد. رژیم لاغری شکم از جمله روش‌هایی است که نیازمند صبر و استقامت زیادی است. علاوه بر آن می‌توان به نوشیدنی‌های چربی سوز نیز اشاره کرد.

 

لاغری پهلو و شکم به کمک ورزش:

وقتی صحبت از ورزش روزانه می‌شود، به دنبال آن این سوال پیش می‌آید که انگیزه ورزش کردن چقدر است. چون یک کار روزانه نیازمند انگیزه و پشتکار است تا به هدف منجر شود. بنابراین برای لاغری سریع شکم به کمک ورزش یا هر روش دیگری باید انگیزه‌ و همت زیادی داشته باشید. برای لاغری پهلو و شکم از طریق ورزش، بهترین راه این است که تحت نظارت یک مربی در یک باشگاه عمل کنید. اگر به هر دلیلی نمی‌توانید به باشگاه بروید، می‌توانید به صورت آنلاین از مربی‌ها برنامه روزانه برای ورزش دریافت کنید. اگر تمایلی به انجام به این کار هم ندارید، می‌توانید از اپلیکیشن‌های زیادی که مخصوص این کار ساخته شده‌اند استفاده کنید. نکته مهم در این حالت این است که از آن جایی که مربی بر عملکرد شما نظارتی ندارد، باید خیلی با احتیاط عمل کنید و در حد آمادگی و توانایی بدنتان ورزش کنید تا مشکلی برای شما ایجاد نشود.

 


 

 

نکات مهم پیش از شروع ورزش بدون مربی در خانه:
 

 

لازم است گفته شود که پیش از شروع ورزش حتما باید بدن خود را گرم کنید. پس از گرم کردن، وقتی ورزش را شروع می‌کنید، اگر بدنتان عادت ندارد لازم نیست که به خودتان سخت بگیرید. برای مثال اگر یک حرکت را فقط پنج بار می‌توانید انجام دهید، خودتان را مجبور نکنید که ده بار آن حرکت را تکرار کنید. به مرور وقتی بدنتان عادت کرد می‌توانید این تکرارها را افزایش دهید. این موضوع برای مدت کل ورزش روزانه (زمان انجام حرکت‌ها و زمان‌های استراحت بین حرکت‌ها) نیز وجود دارد. با یک زمان کم شروع کنید و رفته رفته آن را بیشتر کنید. زمان استراحت بین دو حرکت مختلف نه آنقدر کم باشد که به بدن فشار بیاید و نه آنقدر زیاد باشد که بدن سرد شود. اگر به هر دلیلی به بدن فشار بیاید، عوارضی مانند سرگیجه، غش‌ کردن، کمبود نفس و در بدترین حالت سکته می‌تواند رخ بدهد.

 

لاغری موضعی


 

 

نکات مهم پس از اتمام ورزش در خانه:

بعد از آن که تمام حرکاتی که در نظر داشتید را انجام دادید و به اندازه مقدار زمانی که تعیین کرده بودید ورزش کرید، حتما باید بدن خود را سرد کنید. سرد کردن باعث می‌شود که شما پس از ورزش زیاد دچار درد و گرفتگی عضلات نشوید. البته باید به این نکته توجه کرد که شما قطعا در روزهای اول بدن درد خفیفی خواهید گرفت که دلیلش این است که بدن عادت به ورزش نداشته است. اما پس از چند روز که بدن عادت کند، با سرد کردن صحیح می‌تواند به طور کلی بدن درد را حذف کنید.

 


رژیم ‌های لاغری شکم:

رژیم گرفتن کاری نیست که به توان آن را سر خود انجام داد و حتما نیازمند نظر و تجویز پزشک است. برخی فکر می‌کنند که هر چه کمتر بخورند بهتر است. اما این فکر غلطی است چون باید بدانیم که چه چیزی را کمتر و چه چیزی را بیش‌تر بخوریم. بنابراین یک رژیم لاغری سریع اگر تحت نظر پزشک و درست انجام نشود قطعا برای بدن ضررهایی مانند کمبود انواع ویتامین را در پی خواهد داشت. البته در این میان قطعا مواردی هست که کاهش میزان مصرف آن‌ها در رژیم لاغری سریع شکم موثر است. برای مثال قند و شیرینی، روغن و انواع غداهای چرب و سرخ کردنی، نمک، الکل. اما اینکه از خوراکی‌های مفید مانند سبزیجات، میوهّ‌ها، آجیل‌ها و ... به چه میزان در رژیم لاغری شکم استفاده کنیم تا به بدن آسیب نرسد، نیازمند مشاوره پزشک تغذیه است.

 

ارسال نظرات