لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف تخفیفان تا 65% ویژه لیفتینگ صورت

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
96
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 65% تخفیف سایت تخفیفان ویژه لیفتینگ صورت بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

لیفتینگ چیست؟

برای پاسخ به این سوال که لیفتینگ چیست، می‌توان گفت که لیفتینگ صورت یک نوع عمل زیبایی برای جوان سازی پوست است که در طی آن پوستی که در اثر افزایش سن پیر و افتاده شده است، کشیده می‌شود و فرد را چندین سال جوان‌تر نشان می‌دهد. معمولا در طی عمل لیفت صورت به طور همزمان لیفت ابرو و پیشانی هم اتفاق می‌افتد. اگر تصمیم به لیفتینگ صورت دارید، تخفیفان تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است. با کدتخفیف تخفیفان می‌توانید تخفیف خوبی دریافت کنید و این کار را با قیمت مناسب‌تری انجام دهید.

 

چرا پوست افتاده و چروک می‌شود؟

اگر در سنین جوانی به خوبی از پوست خود مراقبت کنیم و از کرم‌های گیاهی و انواع ویتامین‌ها استفاده نماییم، باز هم با افزایش سن، پوست انسان هم مانند تمام اعضای دیگر بدن پیر می‌شود و به مرور چربی‌های زیر پوست تحلیل می‌روند و پوست افتاده و چروک می‌شود. بنابراین این موضوع اجتناب ناپذیر است و با مراقبت فقط قادر خواهیم بود که شدت آن را کاهش داده و یا آن را به تعویق بیاندازیم.

 

پوست


 

 

شرایط مناسب برای لیفتینگ صورت:

هم مردان و هم زنان می‌توانند عمل لیفت صورت را انجام دهند و محدودیتی از این نظر وجود ندارد. اما برای محدوده سنی آن توصیه می‌شود که حداقل سن ۱۸ سال باشد و مسلما افرادی که سن بالاتر و چین و چروک بیشتری در صورت خود دارند، شرایط مناسب‌تری دارد. به طور کلی لازم است پیش از انجام لیفتینگ صورت، با پزشک مربوطه حتما مشورت کنید تا مطمئن شوید. پس از اطمینان از انجام آن می‌توانید از کد تخفیف تخفیفان که سایت تخفیف ‌‌هات فراهم کرده است استفاده کنید.

 

مراقبت از پوست با کرم لیفتینگ:

کرم‌های لیفتینگ یکی از راه‌های موثر برای مراقبت از پوست و تقویت آن است. استفاده روتین از کرم‌های لیفت برای پوست تاثیرهای مثبتی نظیر صافی، شفافی، مرطوب و جوان ماندن دارد. نکته مهمی برای استفاده روزانه از این کرم‌ها باید رعایت شود و آن خرید از یک برند معتبر است. همچنین باید با مشورت پزشک کرمی را خریداری کنیدکه دقیقا مناسب پوست شما باشد تا عوارضی را برای شما نداشته باشد.

 

عوارض لیفتینگ صورت:

مانند هر عمل دیگری ممکن است که این عمل هم عوارضی در پی داشته باشد. البته بروز این عوارض در همه افراد قطعی نیست و ممکن است با توجه‌ به خصوصیات فردی در هر شخص متفاوت باشد. عوارض موقتی آن ورم و کبودی پس از عمل است که می‌توان آن را با کمپرس سرد کنترل کرد و بهبود داد. همچنین ممکن است تا چند روز احساس کشیدکی شدید پوست خود کنید. علاوه بر این امکان دارد که اعصاب صورت شما تا مدتی ضعیف شوند که کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد. از عوارض دیگر آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

• بی‌حسی دائمی صورت

 

• آسیب دیدن بافت پوست

 

• بروز عوارض مختلف پوستی

 

• تغییر رنگ دادن پوست

 

• آسیب دیدن گوش و اعصاب شنوایی

 

لیفت پوست


 

 

آیا لیفتینگ صورت یک عمل دائمی است؟

همان طور که گفته شد در افراد مختلف نتایج متفاوتی را بروز می‌دهد و نمی‌توان به صورت قطعی گفت که برای همه افراد نتیجه این عمل یکسان خواهد بود. اما تقریبا می‌توان گفت که این عمل دائمی نیست و پس از گذشت چند سال نیاز به تکرار عمل لیفتینگ صورت وجود دارد. این مدت برای افراد مختلف متفاوت است و بستگی زیادی به سنی دارد که در آن عمل کرده‌اند و مراقبت‌ّهایی که پس از آن داشته‌اند. اگر پس از عمل باز هم در اثر پیر شدن پوست چروک شود نیاز به تکرار عمل وجود دارد. به طور میانگین زمان تکرار عمل، حداقل تا ۱۰ سال پس از انجام آن است.

 

لیفت صورت بدون نیاز به جراحی:

همان گونه که پیش‌تر گفته شد، پیر و چروک نشدن پوست یک عمر طبیعی و اجتناب ناپذیر است. اما می‌توان با انجام مراقبت‌های درست و روزانه بروز آن‌ را کاهش داد یا به تاخیر انداخت. کرم لیفتینگ یکی از راه‌های لیفتینگ صورت بدون استفاده از عمل جراحی است. اما راه‌های ارزان‌تر هم برای این کار وجود دارد. مثل استفاده از ماسک‌های گیاهی مناسب، ورزش دادن ماهیچه‌های صورت برای جلوگیری از ضعیف شدن و افتادگی. همچنین رعایت بهداشت پوست صورت و شست‌وشوی آن به صورت مرتب و با مواد سازگار با پوست از دیگر روش های کم هزینه می باشد.

 

ارسال نظرات