لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف تخفیفان تا 65% ویژه تاتو بدن و صورت

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
88
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 65% تخفیف سایت تخفیفان ویژه تاتو بدن و صورت بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده این تخفیف و سایر تخفیف های بی نظیر سایت تخفیفان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

دانستی هایی در مورد تاتو بدن و صورت:

امروزه تاتو بین جوانان بسیار رایج شده است. این روش یک روش درمانی تایید شده نمی‌باشد ولی بسیاری از افراد به علت مسائل اعتقادی و یا جنبه های زیبایی و یا حتی به علت پوشاندن نقص های ظاهری از آن استفاده می‌کنند. در این روش با استفاده از سوزن هایی مخصوص رنگ های خارجی در طرح ها و شکل های متنوع به روی قسمت های مختلف بدن وارد می‌شود. در سالیان گذشته فقط قسمت هایی مانند بازو و کمر برای طرح های مختلف مورد توجه بود. اما امروزه با گسترده شدن روی تمامی نقاط بدن حتی نقاطی حساس مانند گردن و ... نیز طرح تتو بدن زده می‌شود. این کار ممکن است در صورت رعایت نکردن بهداشت عوارضی مانند اختلالات پوستی و... داشته باشد. تحقیقات پزشکان ثابت کرده است این بیماری راهی برای انتقال بیماری هایی نظیر هپاتید ب، جذام، سرطان و ... باشد.

سفال


 

پیشینه خالکوبی از ابتدای تاریخ:

خالکوبی بر خلاف اعتقاد عامه‌ی مردم بیش از 4000 سال سابقه دارد. این نشان می‌دهد استفاده از خالکوبی در تاریخ ایران پیشینه‌ای طولانی دارد. در زمان های قدیم استفاده از تصویر شیر و پلنگ برای نشان دادن منش پهلوانی استفاده می‌شد اما امروز صرفاً جهت نشان دادن زیبایی، از بین بردن نواقص، ایجاد خط چشم و ابرو و ... کاربرد دارد. شیوه‌ی خالکوبی در سراسر ایران یکسان است. ممکن است تفاوت های کمی داشته باشد اما اساس و بنیان کار شبیه به یکدیگر می‌باشد. ابتدا با سوزن های مخصوص نقشی را بر روی پوست حک می‌کردند تا مقداری خون از بدن خارج بشود. سپس ماده رنگی را بر روی پوست قرار می‌دادند تا جذب پوست شود. این ماده می‌توانست دوده چراغ، نیل، سرمه و موادی از این دست باشد. در روش های جدید از سوزن های به نام سوزن های سرطلایی استفاده می‌شود.

فرق تاتو و خالکوبی چیست؟

در طرح تتو دست به روش جدید از چند رنگ استفاده می‌شود اما در خالکوبی فقط از یک رنگ استفاده می‌شود. خالکوبی های قدیمی تنها به رنگ آبی بوده است و پاک کردن آن از روش های امروزی بسیار سخت تر می‌باشد. خالکوبی در ایران غیرقانونی نیست، زیرا هیچ قانونی برای منع کردن افراد از انجام این عمل وجود ندارد. اما از نظر وزارت بهداشت این کار غیر بهداشتی تلقی می‌شود و نیاز به یک پزشک در حین خالکوبی ضروری می‌باشد. انجام خالکوبی با مقدار کمی درد همراه است که البته این درد در افراد مختلف متفاوت است و به همین دلیل برخی افراد درد زیادی را در حین این کار حس نمی‌کنند.

تتو


 

انواع مختلف تاتو:

طرح تتو دست و تتو بدن در ایران شاید از نظر بسیاری از پزشکان و بزرگان علوم دینی توصیه نشده باشد و به ندرت انجام بشود اما نمی‌توان از فوائد آن چشم پوشی کرد. امروزه انواع مختلفی از تاتو فارغ از مسائل زیبایی برای پوشاندن عیب و نقص های مادرزادی و یا اکتسابی انجام می‌شود. برای مثال تاتو لب برای افرادی که خط لب خود را بنا به دلایلی از دست داده باشند، بسیار مناسب است. آنها با این کار می‌توانند خط لب مشابه خط لب طبیعی داشته باشند. این کار حتی برای چشم نیز صورت می‌گیرد. افرادی که به طور مادرزادی و یا بر اثر یک تصادف و یا حادثه‌ی طبیعی دچار مشکلاتی مانند افتادگی پلک، آسیب، جراحت و ... شده‌اند، می‌توانند با این کار تا حدودی این نقص را پوشش بدهند. حتی برای ابرو هم این کار استفاده می‌شود و بانوان از این کار بسیار استقبال می‌کنند.

چگونه می‌توان خالکوبی یا تاتو را پاک کرد؟

گاهی پس از خالکوبی شرایطی به وجود می‌آید که فرد دیگر از طرحی که بر روی بدن خود زده است، رضایت ندارد. این عدم رضایت می‌تواند به علت عوض شدن مد، گاهی به علت خرابکاری و ... باشد. روش های مختلفی برای پاک کردن آن وجود دارد. هرکدام از این روش ها عوارض و فوائد خاص خود را دارند. در ادامه قصد داریم به دو روش از بهترین روش ها، اشاره کنیم. روش اول استفاده از لیزر می‌باشد. این روش عوارض زیادی ندارد و پس از انجام این عمل به درستی جای زخم و عفونت باقی نمی‌ماند. البته این روش محدودیت های هم دارد که از جمله آنها گران بودن این عمل و غیر قابل پیش بینی بودن نتایج آن می‌باشد. روش های دیگر شامل جراحی، کوتر کردن، منجمد کردن، تراشیدن و... می‌باشد. این روش ها ارزان بوده ولی نتایج آنها صد در صدی نیست.

تتو بدن


 

تخفیف تخفیفان ویژه تاتو بدن و صورت:

امروزه ایده های زیادی در خصوص کسب و کار های اینترنتی به وجود آمده است. یکی از موفق ترین این ایده ها سایت های تخفیف گروهی می‌باشد. وب سایت تخفیفان به عنوان یکی از معتبرترین و کاربردی ترین این وب سایت ها در حال ایجاد بستری مناسب برای خریدهای ارزان قیمت و مقرون به صرفه می‌باشد. شما می‌توانید کد تخفیف تخفیفان ویژه تاتو بدن و صورت را به همراه صدها کد تخفیف دیگر به طور کاملاً رایگان در وب سایت تخفیف هات مشاهده و دریافت کنید. خدماتی که در این وب سایت ارائه می‌شود کاملاً رایگان بوده و هزینه‌ای را برای شما در پی ندارند. تمامی کدهای تخفیف ارائه شده در این وب سایت توسط کارشناسان تست می‌شود و از فعال بودن آنها اطمینان حاصل می‌شود.

ارسال نظرات