لوگو تخفیف هات

تخفیف تخفیفان تا 55% برای خدمات کلینیک دامپزشکی

55% تخفیف
0
110
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید وارد سایت تخفیفان شده و از 55% تخفیف خدمات کلینیک دامپزشکی بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کلینیک دامپزشکی چیست؟

امروزه در شهر های مختلف جهت حفظ سلامتی حیوانات مخصوصاً حیوانات اهلی کلینیک دامپزشکی مختلفی تاسیس شده است. در یک کلینیک دامپزشکی معمولا تعداد زیادی دامپزشک در حوزه های مختلف و با تخصص های گوناگون مشغول به فعالیت هستند. در یک کلینیک دامپزشکی معمولا خدماتی مانند واکسیناسیون، صدور شناسنامه، فروش گواهی سلامت، کاشت میکروچیپ نیز ارائه می‌شود. هم‌چنین این روزها بخش های تخصصی جراحی، داخلی( چشم پزشکی و... )، رادیولوژی، سونوگرافی شبانه روزی، بستری، خدمات تخصصی پرندگان، ویزیت در منزل، واکسیناسیون شناسنامه، خدمات آرایشی، آزمایشگاه و ... توسط بیمارستان های دامپزشکی انجام می‌گیرد. مراکز دامپزشکی نظیر دامپزشکی تهران و ... این روز ها خدمات خوبی را ارائه می‌دهند.

 

کلینیک دامپزشکی


 

 

تاریخچه دامپزشکی در ایران:
 

 

در سال ۱۳۰۴ پس از همه گیری طاعون گاوی و ایجاد خسارات زیاد، در وزارت کشاورزی اداره ای به نام سازمان دفع آفات حیوانی ( که بعدا به صورت سازمان دامپزشکی درآمد) تاسیس گردید. سازمان دامپزشکی تحت نظارت موسسه پاستور با ۲۲ نفر پرسنل شامل ۱۴ نفرکادر فنی و ۸ نفر کادر خدماتی تشکیل و مسئولیت آن به عهده مرحوم دکتر عبدالله حامدی گذاشته شد. درسال ۱۳۱۴ با توجه به ضرورت کنترل بیماریهای مهلک دامی و نظارت بهداشتی دام و فرآورده های دامی قانون تفتیش صحیح حیوانات به تصویب مجلس شورای ملی رسید و اداره کل سازمان دامپزشکی جایگزین آن موسسه شد. در سال ۱۳۲۶ اختیارات محدودی به دامپزشکی استانها داده شد به طوری که در هر اداره کشاورزی ۲ معاونت ایجاد شد. یکی از این معاونتها ویژه دامپزشکی در نظر گرفته شد. معاون دامپزشکی رئیس اداره دامپزشکی بود و کلیه امور فنی و مالی در اختیار وی قرار داشت.

 

خدمات ویژه کلینک دامپزشکی:

 

امروزه یکی از مهم ترین خدماتی که توسط این مراکز انجام می‌شود جراحی و عقیم سازی حیوانات می‌باشد. عقیم سازی در بین حیوانات خانگی به خصوص سگ ها و گربه ها بسیار رایج و متداول هست و این عمل جراحی از ابتلاء به بیماری ها و رفتار های پرخاشگرانه سگ ها و گربه ها جلوگیری می کند. نگهداری از حیوانات خانگی مسئولیت هایی را برای شما ایجاد می‌کند. یکی از مهم ترین این مسئولیت ها آرایش و کوتاه کردن مو حیوانات می‌باشد. یکی از مهم ترین دلایل نیاز به کوتاه کردن موی حیوانات خانگی بهبودی است که در دمای بدن و سلامت پوست این حیوانات ایجاد می شود. یکی دیگر از مهم ترین خدماتی که باید در یک کلینیک دامپزشکی ارائه بشود خدمات ویژه دندان پزشکی برای حیوانات می‌باشد. زیرا سلامت دندان و دهان بر رشد و تغذیه حیوانات بسیار تأثیر گذار می باشد.

 

ویژگی های یک بیمارستان دامپزشکی ایده آل:

 

یک بیمارستان دامپزشکی مناسب باید از انجمن سلامت حیوانات ایران مدرک معتبر داشته باشد. تجهیزات و خدمات این مرکز باید به روز باشد. تقریبا تمام بیمارستان های دامپزشکی شبانه روزی می‌باشد. بیمارستان های دامپزشکی شبانه روزی مثل بیمارستان دامپزشکی تهران می‌تواند به صرفه جویی در وقت و زمان شما کمک ویژه ای کند و شما در ساعات فراغت خود به این مراکز مراجعه کنید.

 

دامپزشکی تهران


 

 

تخفیف تخفیفان تا برای خدمات کلینیک دامپزشکی:
 

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی سایت های تخفیف گروهی گسترش پیدا کرده اند. یکی از محبوب ترین سایت های تخفیف گروهی در کشور وب سایت تخفیفان می‌باشد. شما در این وب سایت میتوانید با کمترین هزینه خریدهای خود را انجام بدهید. کارشناسان سایت تخفیف هات پس از بررسی فعال بود کد تخفیف تخفیفان برای خدمات کلینیک دامپزشکی و سایر خدمات مانند تخفیف کارواش و ... را به طور کامل رایگان در خدمت شما عزیزان قرار داده اند. وب سایت تخفیف هات هدفی جز ارائه یک بستر مناسب برای خرید ارزان قیمت و با هزینه کم برای شما را ندارد. ضمناً این نکته را به خاطر داشته باشید که تمامی خدمات ارائه شده توسط وب سایت تخفیف هات رایگان می‌باشد.

 

ارسال نظرات